Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Üks arutlev teema.

Go down 
+3
libahunt
Evanna
Murtagh
7 posters
AutorTeade
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33206
Registration date : 14/08/2008

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimePüh Veeb 22 2009, 18:24

Ma esitan nüüd ühe küsimuse, mis mulle pähe tuli, kui avasin kirja, mille saatis keegi Rasmus. Järjekordne kutse foorumiga liitumiseks. Küsimus - Kas foorumeid tehakse hingega mitte see ei ole valmis pool tundi peale mõtte pähe tulemist?
Minu meelest mitte. Mina isiklikult teen praegu kahte foorumit. Üks on tegemisel juba teist kuud, teine kolmandat nädalat. Ma panen sinna sisse hinge, ma mõtlen põhjalikult, teen reeglid nendele pikad ja arusaadavad, kindel süsteem, pikk tutvustus, mis seletab kõik lahti.
Aga enamused foorumid on tehtud esimese poole tunniga, vahel läheb paar päeva aega, kui just sel hetkel teha ei saa.
Ausalt, panen teile hingele, mõelge see korralikult läbi, kui hakkate foorumit tegema, kui need on igavad ja mitte lahti seletatud, ongi need paari nädalaga ära unustatud. Mõelge põhjalikult.
Ja igat foorumit ei ole mõtet teha. Sigatüüka foorumeid on juba tehtud sadu! Neid ei ole mõtet teha! Ja kui teil on mõte, mõelge kindlasti läbi, kas see on hea mõte.


*loodab, et see jõudis ka kellelegi kohale^^*
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimePüh Veeb 22 2009, 19:10

Ohjah, nõustun sinuga täielikult.

Kusjuures, Hp fännide algmõte oligi sellline... *häbeneb* Aga siis, ühel hetkel, käis plõks ja ma hakkasin sellega tõsiselt tegelema. Siis võtsin ma seda asja hingega.

Ma vaatangi seda, kuidas inimesed siinkandis foorumeid teevad. Foorumid sünnivad, täituvad, on hetke aktiivsed, tühejenevad, surevad. Ehk siis tulevad ja lähevad. Aga õige foorum püsib. Naeratab

Aga minu arvates on vale ka see, kui üks inimene peab mitut foorumit.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31137
Registration date : 25/01/2008

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimePüh Veeb 22 2009, 19:14

Okei, see käib minu kohta, mul on selle vähese aja jooksul mis ma foorumitega tegelenud olen, mitu foorumit olnud Punastab Ja nüüdseks enamjaos DEAD foorumid.... *paneb kõik müüki*
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30689
Registration date : 23/02/2008

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimePüh Veeb 22 2009, 19:16

Noh, olen nõus selle faktiga, et foorumis surevad viimasel ajal VÄGA kiiresti välja, olgu nad nii head kui tahes.
Noo ... Võtame näiteks Harja foorumid (Murtagh võibolla teab teda, kuid ma kahtlen selles), siis tema foorumid püsivad alati suht kaua. Praegune kestab juba kolmas kuu.. Kuigi vahepeal oli see väljasurnud (Tehti sügise alguses). Ja ma olen suht üllatunud, et see foorum nii kaua aktiivsena püsib. Naeratab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31410
Registration date : 04/08/2007

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimePüh Veeb 22 2009, 20:17

Btw, Hp fännid on olnud aktiivne peaaegu et poolteist aastat. Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33206
Registration date : 14/08/2008

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimeEsm Veeb 23 2009, 10:51

Suured ja lõbusad foorumid on enamasti aktiivsed, nagu seegi siin. Aga nagu neid Sigatüükaid tehakse. Kõik teavad et see sureb esimese nädalaga juba ära, sest neid on tohutult palju. Mina, ma tunnistan, olen ka teinud neid mõttetuid foorumeid, aga nüüd, kui ma olen saanud neid kirju kümneid, et liitu ja liitu, hakkan selle peale mõtlema, et ei ole mõtet teha neid nii palju. Sest neid on juba palju.
Kasvõi, kui võtta lahti http://www.neti.ee, siis Mängud ja sealt valikust Rollimängud, näed paljusid omal ajal häid foorumeid, mis olid kunagi aktiivsed, nüüd ei käi seal enam üldse inimesi. Mõttetu on neid nii teha.
Aga minu kahe foorumi kohta, ma üritan teha neid mõlemaid suuri, huvitavaid, korralikult ära seletatud jne.
Sest mõnedes foorumites on selle tutvustus alla kümne rea! Mida nendest teada saad? Seda, et see on mingi kool jne, aga mis see kunagi olnud on, ajalugu jne, seda sa ei tea, sest kunagi ei viitsita seda välja kirjutada!
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34625
Registration date : 09/07/2009

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimeEsm Aug 17 2009, 19:03

Ma tegin täna ühe ja ma ei loodagi, et sellest midagi välja tuleb, aga ma katsun natuke arvutit tundma õppida...
Tagasi üles Go down
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27918
Registration date : 19/06/2009

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimeEsm Aug 17 2009, 19:20

Nõustun.
Aga muidu, minu foorum on unikaalne, see tähendab, et see ei ole näiteks mingi Sigatüüka või LOTRi oma, vaid rohkem sellistele asjadele spetsialiseerunud, mida teistel foorumitel pole. Näiteks on meil Anime alafoorum ja rollikad (v.a Narnia) mis on sellistel teemadel, mida ma kuskil näinud pole^^
Muidu mina teen seda hingega ja minu foorumiidee valmis aeglaselt, kuna ma arvasin algul, et ma pole võimeline seda ülal pidama, aga hiljem tundus see mõeldav. Siis foorum valmis, aga ma ei hakanud seda päris kohe reklaamima. Pildiga reklaam tuli hiljem.
Muidu tahaks Charlie ja Kira(tinksi) ära mainida, kes mind selle valmimisel aitasid^^
Oh, see läheb väheke offtopicusse vist, mida ma räägin, aga selle foorumivärgi kohta nii, et tõepoolest on mõttetu teha hetkemõtte ajel ja paari sekundiga mingi foorum.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34625
Registration date : 09/07/2009

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimeEsm Aug 17 2009, 19:23

Üldiselt on need mõttetud jah...
Nagu juba mainitud, mina hakkasin enda oma harjutamiseks tegema Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33143
Registration date : 14/12/2007

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimeTeis Aug 18 2009, 13:57

Mina tegin oma forumi siis, kui ma ühtede inimeste peale vihane olin ja lles mitu-mitu kuud hiljem tegin sinna teemad ja slise kraami ja kutsusin rahvast. LDT natuke aega oli aktiivne, seda nätavad ka kaks lõppetatud rollikat, aga nüüd on tajuba mitu-mitu-mitu kuud surnud olnud.
Minu eelmine foorum on Keskaeg1425 kus oli ainult üks rolikas, mille hädavaevu lõpetasime.
Ahjaa üks foorum on mul veel olnud, aga see oli mõttetu.
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33206
Registration date : 14/08/2008

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimePüh Aug 23 2009, 23:12

Mm, noh, selles suhtes, et ok, tee see Sigatüügas kui nii vaja on [teen hetkel Väga rõõmus] aga mõtle sinna ka midagi unikaalset, mida mujal ei ole. Võtame kasvõi selle foorumi, mida reklaamiti. Holognia võlukunsti kool. Okei, tutvustus on välja mõeldud, ajalugu ka, veidike vaevanähtud, aga tee foorum lahti, uuri boarde ning saad teada, et see on põhimõtteliselt Sigatüügas. Samad tunnid, samad kohad [Keelatud mets, Kolme Luua Kõrts jne] ja siis midagi väljamõeldut, mis on tegelikult kopeeritud muudest foorumitest. Nagu see mingi Värav mis seal oli.
Tean ühte foorumit, Durmstang vms. See on juba kuid aktiivne olnud, mulon seal endal ka kasutaja. Aga sellega on vaeva nähtud ning admin ise osaleb ka igalpool ning on aktiivne. Asi liigub, liikmeid on alati 24 tunni jooksul käinud vähemalt kaks rida [proboardsis tehtud foorum]. Selle foorumiga on vaeva nähtud.
Ma ei hakka väitma, et keegi üldse midagi ei mõtle,kui foorumit teeb, aga siiski, teiste mõtteid kopeerida on nõme, ning nagu Holognia,kui juba kasutad enamusi Sigatüüka asju,siis võiksid selle juba Sigatüükaks nimetada, mitte lisada selliseid asju,mille keegi teine on välja mõelnud ning mida on kasutatud.

EDIT: Uurisin Hologniat lähemalt, ja ennäe! Libahundid, vampiirid, elemendid ja sellised asjad. Ministeerium! Dzhees, tõepoolest. Okei, need on populaarsed, aga igas foorumis ei peaks ikkagi lolliks minema ning seda mingeid olendeid täis toppima.

EDIT2: Lendluudpall! Sõõlamine! Metsavaht! Vangla! Erilised oskused! Haha, Mädasosti surnuaed Väga rõõmus Anna olla Väga rõõmus Ei, ma kardan, et varsti ma lihtsalt annan alla Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27918
Registration date : 19/06/2009

Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitimeLaup Sept 12 2009, 18:21

Btw, ma lihtsalt ei saa Durmstrangi registreerida. See julla ei lase. Ma panen oma nime sisse ja siis ta ütleb, et see nimi on nt liiga pikk vms, aga tegelikult ta on nii pikk kui vaja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üks arutlev teema. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks arutlev teema.   Üks arutlev teema. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Üks arutlev teema.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rollika teema
» Draakonimunad. (vana teema)
» Nummerdamine (vana teema)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Internetis-
Hüppa: