Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Cliodna piinab GIMPi

Go down 
+4
Liv
Evanna
renxik
Cliodna
8 posters
AutorTeade
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28496
Registration date : 09/10/2008

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimeLaup Nov 15 2008, 21:21

KÕIK SIIN LEHEL TOODUD KUNST KUULUB MULLE (CLIODNA) JA ILMA MINU LOATA EI TOHI NEID MÜÜA, ÜLES PANNA, EGA ISEGI MITTE VAADATA!

Aga vaatamiseks ma annan teile loa, seega laske käia.

Õnnelik Silmades taevas ja meri
Eeneti joonistusvõistlusele. Võistlus sulgub kahe päeva pärast, siis jääb mul üle vaid oodata ja loota, et ma mingi positiivse koha saan. 100% GIMPis tehtud.

Õnnelik Cliodna piinab GIMPi Escapepp1.th
''Vaba tahte vastaselt''. Tema nimi on Denaerus, ta on tiivuline inimene, nagu Keevia ja Ario (kaks minu rpg-tegelast), kuid erinevalt Keeviast ja Ariost ei ,,tiivustanud'' teda mitte maag Sirid, vaid hoopis Medeia, kes on üks konkureeriv maag. Ta on ka palju ,,algelisem'' kui Keevia ja Ario. Nimelt sünnivad tiivulised inimesed algselt inimestena, tiivad saavad nad teatud maagia-teaduse segu järgi. Keevia ning Ario võivad oma tiivad ,,varjata'' (haihtuma panna), Denaerus seda ei suuda. Samuti pole Denaerusel üldse karvu - kõik on sulgedega asendunud, kaasaarvatud ripsmed ja kulmud. Ning ta pole ka just kõige füüsiliselt tervem inimolevus maailmas, kuna Medeia rikkus oma lõpmatute eksperimentidega tema immuunsüsteemi ära, pluss polnud Medeial ilmselt õrna aimugi, mida ta tegi.
Idee poolest ta ärkas üles, paanitses natuke (sest ta hõljus mingis vedelikus, mingi asi kurgust alla surutud, et ta hingata saaks), lõhkus klaasi, sai välja uhutud ja üritab minema pääseda. Ilmselt saavad tema tõttu arvutid märjaks, elutähtsad süsteemid jooksevad kokku ja ülejäänud katseobjektid saavad surma ning Medeia saab pahaseks. =/ Aga pole viga. Seda ei juhtunud tema minevikus tegelikult - tiivustumine ei ole nii kõrgteaduslik, vaid pigem maagiline protsess. Pilt on lihtsalt mul ,lõbu pärast' tehtud.
Piirjooned tehtud paberile, skännitud, värvitud GIMPis.

Õnnelik Cliodna piinab GIMPi Hismasterpieceox7.th
AGA SELLE PILDIGA OLGE ETTEVAATLIKULT! See on verine. Nõrganärvilistel mitte soovitatav täissuuruses vaadata.
Sketšisin millalgi eelmine aasta ja lõpetasin mitu kuud hiljem. Nagu...hämarus ^^ Ma õppisin hämarust joonistama! *kargleb ringi, tantsiskleb*
*ahem* Ärge küsige selle pildi kohta.
...
...
...
No okei, ma seletan siis >.>
See on juba natuke rohkem see, kuidas üks õige tiivuline oma tiivad omandab. Protsess kestab üldiselt mitmeid kuid. Esiteks tekkivad luud - naha alla, kahe s-tähe kujulise kühmu näol. Seal need kasvavad, ümbirtsevad ennast lihaskoega, kuni lõpuks on need nii suureks kasvanud, et murravad läbi naha välja (*osutab pildile*). Alles pärast seda, umbes paari nädala jooksul, kattuvad tiivaköndid nahaga, kasvavad veelgi suuremaks, kuni lõpuks tekkivad nende peale ka suled. Samalajal lähevad tiivuliste juuksed valgeks ning neistki saavad suled. Kulmud, ripsmed ja igasugu muud kehakarvad jäävad sulestumisest puutumata.


Igastahes ärge seda pilti vaadake, kui te olete nõrganärviline!
Pildil on Keevia umbes 15 aastat vanana ja umbes kuu aega pärast maag Siridi katseisikuks saamist.

Ja rohelise maskiga isik on tema isand, maag Sirid. Tal on paabulinnusulgedega mask. Oma seitsme teenistusaasta vältel pole Keevia kordagi näinud tolligi oma isanda paljast nahka. JAH. See ON seesama Sirid, kelle dolli ma pikslikunsti alafoorumisse postitasin, lihtsalt 10-20 aastat vanem ning tema haigus on kaugemale arenenud, millest tuleneb ka soovimatus oma nahka paljastada. *nihkub eemale*

Õnnelik Cliodna piinab GIMPi Nimetuod4.th

See on Aradian. Ta on albiino. Ja tumm. Armastab flööti mängida, kuigi ei oska seda hästi. Edu teile talle kimono selga ajamisel, ta ei kannaks sellist asja ka suure kullahunniku eest.
Sketšitatud paberile, värvitud GIMPis. Tema varajast elulugu ei tohi ma teile siin rääkida, te olete liiga väikesed alles.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30006
Registration date : 10/12/2007

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimeLaup Nov 15 2008, 21:27

Super:D
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31395
Registration date : 04/08/2007

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimeLaup Nov 15 2008, 21:28

Jällegi nii ilusad. Süda Mulle õudselt meeldivad. Osasid olen devis näinud juba. Muideks, ma olen sinust kaks aastat noorem. Väga rõõmus On see väga suur vahe...?
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28496
Registration date : 09/10/2008

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimeLaup Nov 15 2008, 21:52

Ju vist. =/
Kui pead selle nooruse-märkuse all silmas seda, mida ma Aradiani kirjelduses mainisin, siis...asi pole isegi selles, et te oleksite liiga noored. Mul on võibolla endal ka häbi, et ma nii...vearohke tegelase tegin. Teda on hästi hea joonistada, kuid praktiliselt võimatu välja mängida.

Ütleme nii, et tema minevik on seotud suht rahulikult üles kasvamisega, kuni ta oli kümne aastane, millele järgnesid rüüsteretked, sõdurid, röövimised, *khm*ahistamised*khm* mis kõik talle paari kuu jooksul nii palju shokke põhjustasid, et ta kaotas vaimse trauma tagajärjel kõnevõime ning antud hetkel on Aradian võimeline vaid sisisema ja köhatama ning omab kergemat sorti foobiat füüsilise kontakti suhtes.
Ühesõnaga leidis üks kaupmees ühel ilusal päeval oma kaarikuga läbi metsasalu sõites riigipiiri lähedalt ühe hästi õnnetu olemise ja tühja pilguga kondise albiino poisslapse, kelle nägu oli päikesest põlenud, rõivad verised ning kes ei öelnud kellelegi mitte sõnagi ning näis vaevu teiste inimeste kohalolu teadvustavat. Pärast seda rändas jõnglane umbes kuu aja jooksul ühe inimese juurest teise juurde, kuni ühes linnas ühel isikul temast kahju hakkas, ta poisi enda juurde võttis, lahkusega tema usalduse võitis ning ta lugema ja kirjutama õpetas (pärast mida poiss talle oma nime kirja pani), kuni albiinost jõnglasest kasvas üles enam-vähem vaimselt normaalne kodanik (kui välja arvata eelmainitud tummus ja sotsiaalfoobia), keda sellele lisaks õpetati ka meistervargaks, sest just seda ametit pidas tüüp, kes ta enda hoole alla oli võtnud. Seetähendab üks rikas inimene maksab neile, et nad mõne teise rikka inimese käest midagi ära tooksid ja nemad saavad vahendustasu endale. Muidugi oli see riskantne töö ning lõpuks tegi meistervaras vea, ta võeti kinni ja poodi üles. Aradian võttis oma asjad, lasi linnast jalga, lubades, et ta lõpetab varga-ametiga ning umbes selles ajajärgus olen üritanud temaga rollimängudesse siseneda.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31395
Registration date : 04/08/2007

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimeLaup Nov 15 2008, 21:59

Ta näeb pildi peal nii tüdruku moodi välja. Ja tema on su avataril ka.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28496
Registration date : 09/10/2008

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimeLaup Nov 15 2008, 23:18

On küll.
On jah tüdruku nägu. Ta hoolitseb oma välimuse eest hoolikalt...sest mulle ei meeldi korratuid/karvaseid/mehiseid meessoost tegelasi mängida.
...no ma arvan, et meil tuleb talle siis veel üks veidrus juurde toppida. =/
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Liv
Kantsler
Kantsler
Liv


Female Postituste arv : 3298
Age : 114
Hüüdnimi : ----
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 917
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30014
Registration date : 18/12/2007

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimePüh Nov 16 2008, 11:24

Viimasel on... 6 näppu. Ega ma hulluks pole läinud?
Tagasi üles Go down
http://mariefannid.forumotion.net/
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31395
Registration date : 04/08/2007

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimePüh Nov 16 2008, 11:26

Tundub jah, kui nüüd vaadata... Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30294
Registration date : 13/12/2007

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimePüh Nov 16 2008, 12:54

Mulle tundub ka. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Tofu
Aes Sedai
Aes Sedai
Tofu


Female Postituste arv : 2028
Age : 26
Hüüdnimi : Tofu
Punktid : 1100
Galeoonid : 895
Südamed : 4
Aktiivsuspunktid : 29929
Registration date : 25/12/2007

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimePüh Nov 16 2008, 14:19

Fantastilisee tööd. Teine ajas mul külma värinad peale. Aga sa oskad hästi joonistada.
Tagasi üles Go down
http://featherbreath.forumotion.net/
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31701
Registration date : 12/12/2007

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimePüh Nov 16 2008, 16:44

Teine on jubbe... Aga sa oskad ülihästi joonistada Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Karin
Lohe
Lohe
Karin


Female Postituste arv : 2577
Hüüdnimi : karin, siil, frenger
Punktid : 820
Galeoonid : 886
Aktiivsuspunktid : 30491
Registration date : 03/07/2008

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimePüh Nov 16 2008, 18:01

Kas teed hiirega või digilauaga?
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28496
Registration date : 09/10/2008

Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitimePüh Nov 16 2008, 20:16

Back in the USSR kirjutas:
Viimasel on... 6 näppu. Ega ma hulluks pole läinud?
Oih? ._.
http://cliotna.deviantart.com/art/Flute-player-77661616 <- Siin on parandatud versioon. Mul on parandatud versioon juba suht tükk aega olnud, aga imageshackis olen unustanud seda uuendada.
Hermione kirjutas:
Teine ajas mul külma värinad peale.
*kuri irve* See asja mõte oligi.
Karin kirjutas:
Kas teed hiirega või digilauaga?
Piirjooned paberi ja pliiatsiga, värvin hiirega, aga kogun juba üle aasta korraliku digilaua jaoks raha (3500~)
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Sponsored content





Cliodna piinab GIMPi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cliodna piinab GIMPi   Cliodna piinab GIMPi Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Cliodna piinab GIMPi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Cliodna piinab Painti...
» Hundu piinab WMMi
» Cliodna kiusab pliiatseid.
» Hunt-haldja kroonikad (by: Cliodna)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Graafika-
Hüppa: