Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Once again.

Go down 
3 posters
AutorTeade
kitty
Tundmatu kuju
Tundmatu kuju



Female Postituste arv : 2
Hüüdnimi : kitty.
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23886
Registration date : 22/04/2011

Once again.  Empty
PostitaminePealkiri: Once again.    Once again.  Icon_minitimeTeis Apr 26 2011, 14:19

Kiirustasin klassi. Tund oli käinud juba viis minuti. Vandusin mõttes. Avasin vaikselt geograafia klassi ukse ja astusin sisse. Korraks olid kõigi pilgud minul ning siis hakkas terve klass naerma.

“Vabandust, et hiljaks jäin.” ütlesin vaikselt ja vaatasin õpetajale otsa. Geograafia õps noogutas ja ma kõndisin enda kohale.

“Noh, käisid üle pika aja juukseid pesemas, et need märjad on?” küsis keegi klassi tagumisest otsast pilkavalt. Ma ei teainud sellest välja ja istusin laua taha.

Selline narrimine oli minu puhul täiesti tavaline. Mul polnud tegelikult väga midagi viga. Ma olin vaikne, korralik ja tagasihoidlikult, kuid korralikult riietatud. Ma olin ka alati puhas ning siin kohal peaks ära mainima, et mu juuksed olid alati korralikult pestud.

Kohe pärast kooli läksin koju. Võtsin kotist võtmed ja keerasin ukse lukust lahti. Üllatuseks oli mu vanem vend juba kodus.

“Tommy!” hüüdsin ma teda ja läksin kööki. Mõne minuti pärast tuli ka Tommy kööki.

“Miks sa koolis pole?” küsisin ma, samal ajal otsisin ma endale midagi külmkapist.

“Ma olen haige vist.” vastas ta, “Kuule, saad mulle ka midagi teha?”

Vaatasin talle otsa ning proovisin kindlaks teha kas ta räägib tõtt. “ Vist ikka jah. Mis kell ema koju tuleb?”

Tom kehitas õlgu. “Täna koolis midagi huvitavat toimus?” küsis ta ükskõikselt.

“Ei, täiesti tavaline päev oli.” Vastasin ma sama ükskõikselt nagu tema oli küsinud. “Tahad teed ka või midagi?” Lõpetasin võileibade tegemise, panin need taldrikule ja siis laua peale.

---

“Lily! Tom! Söök on valmis.” hüüdis ema köögist.
Ma panin õpikud kõrvale ja läksin alla.

“Lily, pesid käed ikka ära?” küsis ema, vaadates mind kotka pilguga.

“Ja ja. Ega ma kolme aastane pole, et sa seda küsima pead, ema.” ütlesin tüdinult. “Kas ma katan laua ära?” Ma ei jäänud vastust ootama ja võtsin kapist taldrikud. “Ema, kas ma viin Tommyle toidu tema tuppa?”

“Ei, mul on teile üks jutt.” lausus ema. “Tommy!”

Tommy lonkis alla ja istus laua taha.

“Hakake sööma.” ütles ema kui nägi, et ma ootan.

Hakkasin vaikselt sööma. “Mis jutt sul on?” muutusin ma rahutuks.

“Oh mu kullakesed, seda on teile nii raske rääkida,” alustas ema, “aga ma tõesti ei leia paremat... See on tõesti raske, kuna ma tean, et teile väga meeldib…”

“Ema, äkki asuks nüüd asja kallale. Ma tahaks tõesti oma tuppa ära minna.” Kähvas Tommy.

“Kullake, kui suur palavik sul on? Oh, ja sa ikka ju rohtu võtsid?” küsis ema, üritades teemat muuta.

“Ema, tegelt ka! Räägi juba.”

“Me kolime!” ütles ema, ja naeratas võltsilt.

“Tõesti?” hakkas Tom naerma. “Olgu ema, mis jutt sul tegelt meile on?”

“Ema kortsutas kulmu. “See oligi. Me kolime.”

Ma poleks seda elus oodanud. “Kuhu kohta? Miks? Ja kuna?” pärisin solvunult ja panin endale veel kartuleid juurde.

“Me kolime Portlandi. Sest ma sain seal endale tööd ja pealegi mäletate seda ilusat ja väga viisakat meest kes meil siin eelmine kuu käis? Ma võib-olla abiellun temaga. Ja noh, varsti.” seletas ema.

“Võib-olla abiellud?” küsis Tommy.

“Ema, sa ei saa võib-olla abielluda.” ütlesin ma.

Ema jõllitas meid oma suurte silmadega. “Tundub, et te pole selle üle just väga õnnelikud. Ja ei, ma ei abiellu võib-olla. Ma abiellun kindlalt. Kui te olete lõpetanud pane nõud kraanikaussi.”
---
Tegelikult võib kolimine isegi täitsa hea olla. Uus algus. Võib-olla saaksin ma lahti isegi oma nohiku staatusest. Ja tegelikult ei hoia mind siin mitte miski kinni. Kuid mõte sellest, et mu ema abiellub mingi kolliga polnud just kõige toredam.




Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28430
Registration date : 28/06/2009

Once again.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once again.    Once again.  Icon_minitimeTeis Apr 26 2011, 15:23

hea (y)
Tagasi üles Go down
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24743
Registration date : 26/06/2011

Once again.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once again.    Once again.  Icon_minitimeTeis Juun 28 2011, 22:08

oojee.jätka!
Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Once again.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once again.    Once again.  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Once again.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: