Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rollika tutvustus

Go down 
AutorTeade
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31027
Registration date : 25/01/2008

Rollika tutvustus Empty
PostitaminePealkiri: Rollika tutvustus   Rollika tutvustus Icon_minitimePüh Nov 30 2008, 11:41

See rollikas ühendab kahte paralleellmaailma...

Esimene maailm on meie oma. Seal on üks varjatud kontinent, inimsilmale nähtamatu, kus elavad kääbikud (vabandust, aga ma ei saa. LOTR ajab mu peast segi), inimesed, päkapikud (ikka suured, mitte sussipäkapikud) ja haldjad. Üleval taevas paistab nede oma kuu, mis ei ole kunagi täiesti täis...Kuul elavad ka kääbikud, inimesed, päkapikud ja haldjad, nagu Maalgi.
Teises maailmas on ka sama lugu - kääbikud, haldjad, päkapikud ja inimesed. Kuid midagi veel...Ühe inimeste teooria järgi on iga raamatutes esinev lgu mingis paralleellmaailmas toimumas. Ja see teine maailm on Sõrmuste Isanda maailm.
Ühel hetkel hakkasidkõigis kolmes kohas kaduma asjad. Järele jäi vaid roheline suits. Nii hakkas ka asju ilmuma. Esialgu vaid asju. Kuid siis kadus üks inimlaps teise maailma...
Ja selle inimlapse käes oli enne kadumist Suur Sõrmus.
Kogu seda janti saaks lõpetada vaid kuukääbikud, keda aga ei ohusta ei roheline suits ega miski muu. Ja samuti tuleb hävitada Sõrmus.


Meie lugu algab sealt, kus inimene saab enda kätte Suure Sõrmuse.

Rollimäng valminud ühe minu järjejutu põhjal, mida ma olen avaldanud ühes õhkulennanud foorumis kolm osa.


Tegelasi ma arvan pole eriti vaja tutvustada. Meie maailma inimesed on nagu inimesed ikka hetkel. Natuke keskaegsemad. Tehnikat ei ole, pigem...LOTRilaadsed. Haldjad, päkapikud ja kääbikud on nagu LOTRis. Paralleelmaailm on nagu juba mainitud, LOTR ise. Kuuolevused on nagu LOTRis, aga neid mängida ei saa.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
 
Rollika tutvustus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rollika tegelased
» Rollika teema
» Rollika plot
» Victorious'e rollika foorum

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Mängud! :: Kasutajate rollimängud :: Kuuvalgus-
Hüppa: