Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sorrow inside

Go down 
+3
Evanna
Erewin
Miseria
7 posters
AutorTeade
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeReede Okt 03 2008, 21:54

Uus järjekas Väga rõõmus Jällegi on peateemaks fantastika (yays) . Üritan ülimalt pikad osad teha ja siis on minu mõeldud asjad (Sirje aitas ka suht tegelt kaasa, kuid ma küsisin temalt rohkem nõuandeid Naerab)
Mm , selle kohta pole midagi veel kirjutatud, isegi mitte raamatut, seega on see vabamõte. Naerab

***


Amaranth tõmbas käega üle enda heleblondide, peaaegu hõbedaste juuste ning vahtis Berthale otsa, kes ainult pead vangutas ja käed ristitas.
,,Sa ei ürita isegi," ütles neidis ja võttis murul istet. ,,Sa peaksid õppima ennast kaitsma ja sa kardad isegi mind vigastada..." ohkas Bertha ja raputas pead, nii et tema mustad juuksed igasse ilmakaarde lendlesid. Hall silmapaar peatus jälle Amaranthil, kes oli samuti istet võtnud ja enda sõbrannat ja ka õpetajat vaatama jäänud.
,,Miks sa kardad mind rünnata?" küsis Bertha vaikselt.
,,Sellest ajast tagasi, kui sa siia saabusid , pidin ma sind õpetama võitluseks ja sa isegi ei ela oma elementi välja! Oled sa tavaline inimene?" küsis ta kulmi kortsutades. Amaranth raputas ägedalt pead, niiet ka tema juuksed igasse ilmakaarde lendasid ja pärast elegantselt õlgadele langesid. ,,Milles asi siis?" ei saanud Bertha eriti aru ning tõusis püsti.
,,Centarele see niigi ei meeldi, et sa passid koguaeg paigal ja isegi ei räägi teistega, oled sa tumm?" ei jätnud Bertha jonnimist. Amaranth tõusis samuti püsti ja raputas jälle pead.
,,Milles siis asi tõesti on? Keegi lõikas keele otsast?Keegi keelas sul rääkida? Midagi kolmandat?" küsis Bertha juba vihasemalt. ,,Ma olen sinuga üle nädala aja treeninud ja põhimõtteliselt kogu mu vaba aeg on sinu peale läinud ja see kõik läks luhta!" asetas ta käed puusa ja vahtis endast väiksemale tüdrukule otsa, kes käed rusikatesse pigistas ja alahuulde hammustas.
,,Miks sa siis ei ütle sellele Centarele, et sa ei taha minuga enam tegeleda? Sa ise rääkisid, et ta on mõistev !" ütles Amaranth lõpuks rahuliku tooniga. Bertha astus korraks sammu tagasi, kui kuulis tüdruku häält. See oli tasane, kuid tundus nagu kajaks see kõrvus tagasi nagu mingisugune heli. Lapsik hääl oleks pidanud neljateistkümne aastase lapse jaoks ammu läinud olema, kuid Amaranthil püsis see kenasti.
,,Sest ma lubasin, et aitan sinul su elemendi vabaks lasta!" otsustas Bertha lõpuks vastata ja astus tagasi enda eelnevale seismiskohale. Amaranth kergitas korraks ühte kulmu ja lasi siis sellel langeda. ,,Milleks mu elementi vaja?" küsis ta juukseid sasides. Bertha ohkas ja pööritas silmi, kuid tema jaoks oli see ka hea, et Amaranth üldse rääkima hakkas.
,,Sellepärast, et siis on sulle kergem otsida koolitaja, kes õpetaks sulle need tähtsamad võtted ja õpetaks sind su elementi õigesti kasutama," vastas ta ühe hingetõmbega. Amaranth pööritas silmi ja keeras Berthale selja ning kõndis eemale. ,,Mind ei huvita, kas ma saan omale koolitaja või mitte, igatahes, ma ei taha, et keegi oma nina minu elementi topiks!" lausus ta eemale jõudes ja libises puule toetudes murule istuma ning libistas pilgu teistele ülejäänud lastele,kes kõik enda elementidega mängisid. Osad panid puid ja lilli kasvama, osad jälle tekitasid suuri üleujutusi ja naersid selle üle, kui keegi märjaks sai. Need , kes tule elementi oskasid kasutada, siis nemad kuivatasid märjaks saanud inimesed kiirelt ära ja saatsid teistele vihaseid pilke. Õhu elementi kasutavad poisid ja tüdrukud istusid omaette kambas nagu seda tegid need, kes kasutasid valguse elementi. Ainult Amaranth istus üksinda puu juures, teadmata tegelikult ise ka, mis elemendi alla tema kuuluda võiks. Kui ta oleks tuleline, siis mida ta teeks? Või hoopiski veeline või suudaks ta kasutada pimedust? ,,Oi, ei!" mõtles ta alahuult hammustades. Siis saadetakse ta siit minema ning ta kas satub kogemata Zorgi valdustesse või siis peab ta otsima toetust Pimeduse rahvalt, kes ta vist isegi kõhklemata vastu võtaksid.
Tagasi üles Go down
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30614
Registration date : 04/07/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeReede Okt 03 2008, 22:13

Huvitav algus Pilgutab silma.
Amaranth. Naiss. Tuletab seda laulu meelde Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeLaup Okt 04 2008, 11:41

Well, Amaranth tähendab 'Närtsimatut lille' Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeLaup Okt 04 2008, 11:58

Tundub huvitav algus olevat. On sul ikkagi idee olemas? >.<
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeLaup Okt 04 2008, 14:15

Jupp , Sirje aitas mind Süda
Me tegime koos proboardis ühe rollika ja kutsusime suht nagu tegelasi Väga rõõmus Pidime ikka laialt seletama ka mis seal toimub jaaniiedasi.. Naer
Võin lingi anda, kui tahad? Süda
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeLaup Okt 04 2008, 17:48

Okei. Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeLaup Okt 04 2008, 18:58

Siin., vähemalt ma sain aru, et tahtsid linki Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeEsm Okt 06 2008, 18:47

2. osa

Amarant haigutas vaikselt, kui oma tuppa sisenes ja ukse vaikselt enda järel sulges. Bertha polnud temaga päev otsa rääkinud ja oli kindel, et ta läks rääkima Centarega, kes kindlasti võtab midagi ette tema elemendiga, et see kuidagi moodi välja tuleks.
Voodisse väsinult vajunud, vahtis ta nüüd tujutult lakke.
See loss, kus Amaranth hetkel viibis , polnud kool. See oli lihtsalt elementide koolitamise koht, kus vastavalt elemendile valitakse sobiv seisund ning alles siis hakatakse õpetama kõik asjad, mida elemendiga teha saab.
Amaranth tõmbas käega üle juuste ning vangutas kurvalt pead ja viipas käega lihtsalt üle õhu. Mitte midagi ei juhtunud ning Amaranth kortsutas pettunult kulmi.
,,Mis siis , kui ma polegi elemendiga sündinud?" mõtles ta kurvalt. ,,Mu ema käis siin .. Mu isa .. õed ... " . Neidis haigutas vaikselt ja tõusis püsti ning vahetas kiirelt enda vormi magamisriiete vastu ja heitis sooja teki alla, vahtides taas lakke. Uni tundus olevat nii kutsuv ja niipea kui ta silmad sulges ja teise külje keeras, uinus ta peatselt.


***



Amaranth ärkas valju kära peale lossis ja tõusis kiirelt püsti. Vahetanud riided ära, tegi ta ukse lahti ja piilus välja ja avastas, et pole ainuke, kes segase ja unise ilmega välja vaatab. Mööda koridore astusid kaks meesterahvast ja Centare. Mehed arutasid endamisi midagi väga valjult,Centare kõndis aga vaikselt nende ees astudes lähemale Amaranthi toa ukse poole.
,,Mida ma tegin?" mõtles tüdruk palavikuliselt ja koristas voodi kiirelt ära , istudes nüüd midagi teadmata voodi servale. Nagu ta arvata oskaski, kostis uksele vaikne koputus ja mehed jäid vait. ,,Amaranth, vabandame väga, kui sa magad .. Aga kas me tohiksime sisse tulla?" küsis Centare pehme ja siidine hääl. Amarant hammustas alahuulde ja noogutas endamisi, kuid lisas kiirelt "jah" vastuse . Uks avanes vaikselt ning sisse asutsid kolm inimest, kes vahtisid voodis istuvale tüdrukule otsa.
,,Amaranth,oleksid nii hea ja tuleksid nüüd meiega kaasa?" küsis Centare. Mehed vaatasid tüdrukut , mõlemal kulm kipras ja silmis kaalutlev ja isegi väga imestunud ilme. Arvatavasti lootsid nad näha vanemat ja mitte nii kondist tüdrukut neile otsa vaatamas. Veel ka selliste juustega. Võis arvata, et tegu on üsna vana inimesega, kui ainult tema juuksevärvi vaadata.
Amaranth tõusis kiiresti püsti ja astus Centare kõrvale . Viimane viipas meestele käega ja nood lahkusid toast , nende järel Centare ja Amaranth, kes kibeles nüüd kõigest hingest teada saada, mis teda ees ootab.

Amaranth võttis kabinetis istet kui talle see luba anti. Tema vastas olid need kaks meest ja laua taga istus mugaval toolil Centare, kes kõike seda jälgis. Ilme ei näidanud midagi, kuid silmis oli pinges säde. Naise huuled olid tõmbunud valgemaks kui tavaliselt. Võimalik, et ootuseärevus.
,,Khm...´´ köhatas üks meestest, kes silus närviliselt oma juukseid. ``Niiet mitte ainult mina pole see, kes närvis on..´´ mõtles ta natuke rahulolevalt.
,,Meie oleme Eric ja Zorfan..." tutvustas mees, kes enda juukseid silunud oli ehk Eric. Zorfan vahtis ikka veel Amaranthi ja noogutas aeglaselt.
,,Me tulime siia, et su elemendi kohta teada saada... Centare teatas meile," vaatas ta naisele otsa, kes aeglaselt noogutas -,,et sul pole mingeid märke , et sa suudaksid taltsutada midagi, ehk mingit elementi ja meil on kahtlus, et kas te üldse seda väga pärinud olete..." lõpetas ta oma lause. Amaranth kohkus ja vahtis suurte silmadega Zorfanile otsa.
,,Aga .." alustas nüüd Eric. ,,Me tahaksime välja uurida, kas sa saaksid näiteks kasvõi natukenegi oma elementi välja saada... See ei pea olema alguses väga võimas.. Hoopis vastupidi .. On juhuseid, kui pole peale iseenesest tiku süütamisest alguses kaugemale jõudnud.." lausus too, muutudes näost punaseks, kuid tõmbas enda kohvri tooli alt välja ja avas selle.
Seal oli mitu purki. Üks oli täidetud heleda ollusega, teine rohelise ja nii oli mitut värvi.
,,Esiteks võiksid sa oma käe purki tõsta ja seletada meile mida sa tunned..." lausus Zorfan rahulikult ja viipas käega ohus. Korgid keerasid end ise lahti ja purgid lendasid Amaranthi ette, kes jõllitas kord mehi, seejärel Centare'i ja siis purke. Alahuulde hammustanud, pistis ta parema käe ning pistis selle purki nagu tal kästi. Hall ollus ei liikunud ja ta ei tundnud mitte midagi. Sama oli ka teistega. ,,Mitte midagi.." vastas Amaranth pettunud toonil. Kõik kolm vahetasid pilke. Centare vangutas kurvalt pead.
,,Hmm .." Zorfan köhatas vaikselt , tõstes rusika enda suu ette ning vaatas enda puhmas kulmude alt tüdrukut, kes nüüd närviliselt juukseid silus.
,,Ma arvan, et me räägime nüüd asjad selgeks.. Centare, Eric?" vaatas ta mõlemale otsa . Amaranth vahetas korraks Centarega pilku. ,,Amaranth, hetkel võid sa kabinetist väljuda. Me kutsume su tagasi.." ütles naine. Amaranth noogutas vaikselt ja lahkus kiiresti kabinetist. Ust sulgedes, kuulis ta, kuidas vaikne pomin täitis peagi kogu ruumi, kuid ei saanud aru, millest nad räägivad.

Niiviisi pool tundi istudes kabineti taga ja omaette arutades,avanes uks ja Centare viipas Amaranthile käega, et ta sisse tuleks. Tehtud nii nagu kästud, jäi ta ukse juures seisma, tahtmata enam istuda, kuna ta tagumik oli juba niigi kange.
,,Preili Avigan, meil on kahju teile teatada, kuid te olete võluväeta ja tänasest päevast alates ei ole te enam selles kohas kirjas... Teie asjad pakitakse mõne minuti pärast ja vähem kui poole tunni pärast ootab teid lossi ees tõld mis teid kenasti koju toimetab," rääkis Zorfan kiiresti, kuid selgesti arusaadavalt. Amaranth vahtis mehe kahvatusse näkku ja noogutas aeglaselt.. Niisama aeglaselt kui sõnum tema ajju jõudis.
Ta polegi nõid? Või elemendi taltsutaja? ,,Mida mu ema ütleb?" mõtles ta palavikuliselt. ,,Kas ma võin lahkuda?" küsis ta,alahuul värisemas. Mehed noogutasid. Centare vaatas talle kurva pilguga otsa ja keeras selle lihtsalt nüüd ära. Amaranth keeras selja ning väljus kabinetist, sulgedes enda järel vaikselt ukse. Nüüd, kui kedagi polnud koridorides, kuna kõik harjutasid väljas,jooksis ta mööda neid edasi, lastes kuuldavale valju nuukse.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32941
Registration date : 14/08/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeEsm Okt 06 2008, 18:53

Ehh, lahe Naeratab
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeEsm Okt 06 2008, 19:05

Jah, huvitavaks läheb. Naeratab
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeEsm Okt 06 2008, 19:21

Yays ^^
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeTeis Okt 07 2008, 19:09

3. osa

Lossi ees ootas tütarlast hallika tooniga uhke tõld, mille ette olid rakendatud kuus valget hõbust, kes kõik kapjadega kärsitult maad kraapisid.
,,Amaranth," ütles Centare vaikselt tüdruku seljataga. Eric oli samuti naisega kaasas . Zorfan aga puudus. Ehk läks ta kusagile jalutama?
Centare kummardus tüdruku kohale ja embas teda õrnalt.
,,Ma usun, et su element näitab end kunagi välja," sosistas naine kui end sirgu ajas. Amaranth kortsutas kulmi ja viis pilgu Ericule, kes ainult ettevaatlikult ringi vaatasid.
Õpilased olid lossi akende juurde kogunenud ja silmitsesid ahne pilguga toimunut, et saaksid rääkida pärast teistele, kes ei näinud mis toimus. Centare keeras end akende poole ja viipas käega. Pettunud näod olid mõne aja pärast läinud.
,,Edu sulle ja tervita oma ema!" naeratas lõpuks Centare. Amaranth naeratas sunnitult vastu ja astus tõlla poole, vaadates siiamaani enda käsi. Kohvrid olid juba ammu tõllas , niiet mingisugust muret ei olnud.
Amaranth seadis istuma end akna juurde ja vaatas , kuidas maapind liikuma hakkas.

Sõit kestis pimeduse tulekuni ning Amaranth oli end tõlla istmetel kerra tõmmanud ja vahtis enda vastas olevat kohvrit, mis oli pungil tema riietest.
Mõne aja pärast, kui Amaranth peaaegu magama jäi, peatus tõld ja uks avanes.
Amaranth piilus uksest välja ja vaatas endale tuttava maja poole. Seal põlesid tuled ning kogu soojus tundus taas temasse voogavat. Vähemalt nüüd saab ta oma perekonnaga olla, kuid mida ütlevad siiski tema õed? Tema ema ja isa ? On nad väga pettunud?
Kutsar tõstis Amaranthi kohvri maha ja viis selle tüdruku juurde. Neidis võttis selle vastu ja noogutas mehele, kes astus tõlla juurde, sulges ukse ning sõitis minema. Amaranth aga ohkas raskelt ja astus edasi ning sisenes majja. Koheselt haistis ta midagi magusat. Õunakook . Ema tegi õunakooki! Naeratanud vaikselt, jättis ta kohvri sinnapaika ja läks köögi poole.
,,Amaranth!" naeratas Liva , kui nägi enda tütart kööki sisenemas ning tõttas talle vastu ja kallistas teda tugevalt, tõstes teda õhku. Amaranth nuuksatas taaskord ja kallistas ema vastu ning naeratas.
,,Kus isa on?" päris Amaranth nüüd. Liva lasi enda tütrest lahti ja ohkas raskelt.
,,Ta on võitlusplatsil ... Centare kogub kokku sõjaväge, sest Zorg kuulutas sõja välja ja meile kõigile ," tegi Liva imeliku viipe käega ,,anti aega kõigeks kolm nädalat.."ohkas ta raskelt .
Amaranth vahtis suurte silmadega emale otsa.
,,Sõda?" kordas ta kartusega. Liva noogutas aeglaselt ja pöördus tagasi kokkamise juurde. ,,Su õed on oma tubades. Nad ei tea veel, et sa kohal oled," lausus ta oma tütrele selja keerates.Amaranth kortsutas õrnalt kulmi.
Õdede juurde ta ei läinud, kuid keeras siiski ringi ja suundus enda tuppa.
Võitlus. Zorgi armeega ja Centare armeega ? Lisaks veel Leedi Aurora liitub ka kindlasti? Mis sellest kõigest välja tuleks?
Neidis vahtis tuimalt enda ette, kahetsedes seda, et ta ei saanud enda elementi välja näidata.
Aga võibolla ei olegi tal seda? Kulmi õrnalt kortsutades, sulges ta enda järel korralikult ukse ja keeras selle lukku ja toetus seljaga vastu seina ja sulges silmad.
,,Keskendu!" tuletas ta meelde Bertha sõnu, kui nad olid midagi üritanud. Sedasama teinud, viis ta käega üle õhu, kuid taas lootusetult. ,,Võibolla pean ma midagi mõtlema ka ? Mida ma näiteks tahan õhuga teha?" mõtles ta, andes iseendale lootust sellega. Silmad taaskord sulgenud, üritas ta kasvõi ühe padja õhku lennutada ja tõstis käe, tehes jälle imeliku , kuid süvenenud liigutuse läbi õhu. Jälle midagi.
Lootusetult ohates, libistas ta mööda seina end istuma ja vahtis enda ette.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeTeis Okt 07 2008, 20:50

Lahe. See on parem ^^. Sa kirjutad ikka pisut segaselt, aga mul on ikka lootust, et see järjekas ka lõpeb sama hästi kui algab. ^_^
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeTeis Okt 07 2008, 21:06

Lõppeb *

Mm , mis siin siis nii segast on, et sa aru ei saa ?
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeKolm Okt 08 2008, 10:45

Lihtsalt, ma saan aru, aga sa kirjutad segaselt. Ehita laused korralikult üles. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeKolm Okt 08 2008, 14:06

Too näide?
Ma ei saanud pmst eriti aru.Naer
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeNelj Okt 09 2008, 17:57

4. osa

,,Augustus Avigan!" hüüdis üks mehehääl üle platsi.
Rahvas oli juba varahommikul kogunenud suure vankri ette ja vaatas ootuseäreva pilguga kõike toimunut. Mõned uuemad, kes just hetkel olid vaevunud end kohale vedada, vaatasid nüüd uudishimulikult ringi ja teritasid kõrvu.
Amaranth viis silmanurgast pilgu oma isale - Augustusele. Erinevalt enda tütrest, olid mehel süsimustad juuksed ja peaaegu samat värvi silmad. Kahvatu nahk paistis vägagi hele päikese käes. Seejärel astus ta reast välja, sirge seljaga ja näol karm ilme.
Zorfan tõmbas laua pealt rulli keeratud pärgamendi välja ja ulatas selle Augustusele, kes selle vastu võttis ja rahva poole sügava kummarduse tegid. Lival tulid pisarad silmad . Naveda ja Lucia vahtisid enda isa suurte silmadega , kuid lasid mõlemad samal ajal pead norgu.
Peale seda, kui Augustus end vankrisse sisse seadnud oli, nimetati veel mitu nime ja kõik nimetatud , nende seas ka naised, astusid ette ja said enda pärgamendid kätte ja võtsid vankris istet.
,,See küla evakueeritakse ja siia jäetakse need, kes ei oma elementi," lausus Zorfan, pilk tahtmatult libisemas Amaranthi poole, kes kulmi kortsutas. Tundus, nagu kõik oleks meelega ette mõeldud!
Rahva seas kostus pettunud pominat.
,,Miks me peame siit lahkuma?" küsis üks rahvasuminas oleva naise küsimus. Zorfan tõstis käe , vaigistades sellega rahva, kes kõik kärsitult ringi vaatasid.
,,Sellepärast, et see küla on võibolla esimene, mida tahetakse rünnata. Paari päeva pärast peale evakueerimist lahkuvad siit ka elementide mittetaltsutajad.."
,,Ehk siis ainult mina?" küsis nüüd Amaranth kärsitult ja üsna valjult. Zorfani ilmes peegeldus korraks imestus ja isegi ka Amaranthi julguse hindavust. Kõikide pead pöördusid Amaranthi poole ja vaatasid teda imestunult. Naveda ja Lucia vaatasid pettunud ilmega enda õele otsa.
Enam midagi ütlemata, keeras Amaranth selja kõigele sellele ja läks tagasi koju, hoides tagasi vägisi silma tungivaid pisaraid. Väga emotsionaalne.

***


Peale seda, kui Augustus oli saanud pärgamendi ja Nevada ja Lucia olid ka omaette jäänud, ei rääkinud Amaranth kellegiga.
Oli käes päev, millal kõik pakkisid asju .. Peale Amaranthi, kes istus toolil ja jälgis enda perekonna tegevust, ilme kärsitu ja vihane.
Liva saatis Amaranthile kurva pilgu ja pakkis asjad kiiresti ära.
,,Mul on kahju, et nii asjad peavad minema.." lausus naine, kui ta oli end tütre kõrvale istuma seadnud ja tema käest kinni võtnud. Amaranth tõmbas enda käe ära ja põrnitses ikka veel enda ette.
,,Me ei saa sinna midagi parata, aga ma luban, et me varsti kohtume!" lausus Liva, üritades varjata värisevat häält, kuid nagu tütrelgi, värises ka naise alahuul.
,,Mine parem, nad hakkavad varsti ära sõitma.." pomises Amaranth kulmi kortsutades. Liva, kelle jaoks tundus Amaranth väga sünge, embas teda väga tugevalt, nüüd juba pisarad voolamas.
,,Ma luban sulle, me ei ole kaua eraldi ja mind ei huvita absoluutselt, et sa ei suuda enda elementi kasutada! Sina oled minu tütar ja olenemata milline sa oled, jääd sa igaveseks minu tütreks!" lausus ta eemaldudes Amaranthist ja pühkis käeseljaga pisaraid , mis olid tütre näole tekkinud.
,,Mine parem.." sosistas Amaranth lämbuval toonil. Liva lasi kuuldavale valju nuuksatuse ja astus ukse juurde. Viinud viimase pilgu enda tütrele, kes toolil istus, sulges ta vaikselt ukse.

Viimaks, kui viimsedki kabjaplaginad olid kaugustesse kandunud, tõusis Amaranth püsti ja jalutas majast välja.
Kogu küla oli inimtühi, peale ühe pruuni hobuse, kes heina rahulikult sõi ja ei lasknud end häirida sellest, et inimesi polnud enam kõrval. Vaid hoopis vastupidi, talle vist meeldis see, et tüütuid jõnglasi ei olnud tema ümber edasi-tagasi siblimas.

,,Noh, tundub, et sa ei eksinud selle puhul, et sa oled ainuke, kes ei oska elementi kasutada.." ütles Zorfani külm hääl Amaranthi seljataga. Viimane, kes oli hobuse vaatamisega nii hõivatud olnud, ei olnud isegi tähele pannud, et keegi tema seljataha oli tulnud ja veelvähem ei ole ta tähele pannud, et vahe oli ainult pool meetrit. Lõpuks keeras ta end ringi ja vahtis otsa rahuliku ilmega näkku.
,,Kas teised külad evakueeritakse ka?" küsis lõpuks Amaranth vaikselt. Zorfan noogutas tuimalt. ,,Jah. Elanikud viivad Leedi Aurora lossi, kus on piisavalt palju ruumi . Varsti ehitavad nad mõlemad ühe suure lossi ja lisavad sinna kaitseid, et Zorgi vägedest keegi sisse ei saaks.." seletas Zorfan. Amaranthile kulus selle teate seedimiseks vähem kui pool minutit ja ta kergitas kulmi.
,,Mida mina siin senikaua tegema pean, kuni mulle järele tullakse?" päris tüdruk nüüd kulmi kortsutades. Zorfan vahtis nüüd Amaranthi ning mees pidi kulmi kergitama.
,,Ja mina arvasin, et sa arvad selle ise ära, sest Centare oli sind kiitnud nupukuse pärast," lausus ta rahulikult ja keeras siis Amaranthile selja, astudes seejärel edasi.
,,Ma õpetan sind võitlema, kuid esialgu me uurime välja, mis su element on.."
,,Mul ei ole .."
Zorfan tõstis käe - nagu harjumuseks tal vist ongi? - ja viipas sellega, et Amaranth talle järgnes. Pettunult sellepärast, et ei saanud enda väidet lõpetada, järgnes ta mehele, kes rahulikult kõndis ja vaatas mõndasid asju,millest nad mööda kõndisid.
Lõpuks jõudsid nad ühele aasale ja Zorfan seadis end murule istuma. ,,Esiteks teeme me sellesama katse mida me lossis tegime.." teatas ta, viibates käega õhus. Ilmus jälle see kohver ja see plõksatas lahti.
,,Mul ei ole elementi," pomises Amaranth kannatliku ja allasurutud häälega. Zorfan kergitas kulmu :,,Miks sa nii arvad?" küsis ta pead paremale kallutades ja tüdrukut jälgides.
,,Sellepärast, et siis kui te ütlesite, et ma peaksin midagi tundma seal, siis ma ütlesin,et ma ei tunne midagi. Teie pärast saadetigi mind sealt välja!" urises Amaranth vihaselt. Zorfan turtsatas.
,,Õigus, sa ei tundnud midagi," lausus ta pead sirgu ajades ja neidist pilguga uurides. ,,Proovi nüüd uuesti, Amaranth,"
Amaranth ohkas rasketl. Mida nad üritavad? Purgid lendlesid tüdruku ette ja kõik avanesid kolksatusega . Need värvid, mis olid eelmisel korral isegi eredamad , olid praeguseks tuhmunud. Aeglaselt ja üritades rahulikust säilitada, pistis ta käe esimesse purki. Jälle mitte midagi ja nii kõigiga.
Lõpuks Zorfan turtsatas. ,,Sa isegi ei ürita," kordas ta Bertha sõnu. Amaranth pööritas silmi ja raputas pead. ,,Süvenesin piisavalt.."
,,Proovi veelkord.Ma olen kindel, et sina pead ka mõnda elementi kasutama, sest sinu perekond on olnud juba väga kaua eksisteerinud ja ma kahtlen, et sina jääd ilma võimalusest kasutada mõnda elementi.." lausus ta pead vangutades. Amaranth hingas sügavalt sisse. ,,Mida iganes.." oskas ta ainult öelda ja sulges ettevaatlikult silmad, kartes , et Zorfan võib midagi lolli teha, kuid mees ainult istus enda koha peal ja vaatas mida Amaranth teeb. Lõpuks pistis ta taas käe esimesse purki. Ta oli piisavalt süvenenud, olgugi,et ei teadnud, kuidas see õigesti oleks.
Nii järjest.

Lõpuks - ,,Ime?!" - pakkus Amaranth, kui tundis enda käes kerget surinat. Tundus, nagu oleks veri hakanud tagurpidi voolama ja nagu oleks ta saanud mitte väga tugeva elektrilöögi, mis sundis ta võõpatama. Siiski ei julgenud ta veel silmi avada.
,,Elementide nimel!" pomises Zorfan ja Amaranth avas silmad. Tema käsi oli purgist väljas ja ta vahtis Zorfanile imestunult ja väga rõõmsalt otsa. Ta sai oma elemendi , kuid miks Zorfan siis teda nii vaatas ?
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeNelj Okt 09 2008, 19:03

Ma juba tean, mis edasi saab. Naer Sa ise ütlesid ette. Lahe jutt.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeNelj Okt 09 2008, 19:04

Ei, tegelikult sa ei tea [a]
Sest mina ka ei tea. Naer
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeNelj Okt 09 2008, 19:05

Hakkab peale. o.0 Sa pead ju teadma, kui sa järjekat kirjutad!
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeNelj Okt 09 2008, 19:11

Ma keerutan end välja nii, T___T
Ei, tegelt ma mõtlen veel, mis elementi ta kasutab ... xDxD
Niiet jah, sellepärast ma selle osa nii ei lõpetanudki, et kohe saab teada mis elementi ta kasutama hakkab.
Kuigi mul on juba kaks valikut olemas... Naer
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeNelj Okt 09 2008, 19:15

Pimedus? Väga rõõmus Ma arvasin küll seda. Miks Zorfan peaks teda imelikult vaatama?
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeNelj Okt 09 2008, 19:19

Sest äkki pole varem kohatud seda isikut, kes on valitsenud kahte elementi korraga ja veel neid, mis ei sobi kokku ? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30044
Registration date : 13/12/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeReede Okt 10 2008, 14:19

Ootan kangesti uut osa. ^^
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28246
Registration date : 09/10/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeReede Okt 10 2008, 14:30

Ma lugesin läbi ja sa saad minu heakskiidu. Väga rõõmus Ootan uut osa.

Näide lausest, mille ülesehitust oleks soovitatav parandada:
Tsiteerin: :
Need värvid, mis olid eelmisel korral isegi eredamad , olid praeguseks tuhmunud.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 16:55

5. osa

,,Pane oma asjad valmis , Amaranth, me lahkume siit," ütles Zorfan aeglaselt ja tõusis püsti. Tehes sedasama tuttavat liigutust, kadusid purgid kohvrisse. Amaranth tõusis püsti ja vahtis enda käsi. Nende ümber oli udukiht, üks tumedam kui teine, kuid siiski mõlemad udukihid särasid nii lummavalt, et seda võiski vaatama jääda.
,, ... me liigume siit idapoole ja me peame .. Kas sa üldse kuulad?" küsis Zorfan , vaadates tüdrukut, kes alles nüüd pilgu tõsnud oli.
,,Ah?" küsis tüdruk imestunult, kuna ta polnud isegi kuulnud mida talle räägiti.
,,Ah ei midagi!" kärsitus Zorfan ja astus edasi. ,,Pane enda asjad kokku. Me hakkame minema siit," ütles ta uuesti. Amaranth kergitas korraks kulmi ja jooksis kodu poole ja tegi nii kiiresti kui sai, pakkides kõik vajalikud asjad enda kotti. Olgugi, et kott oli suur, siis asju oli tal vähe ja kotti jäi ikka piisavalt ruumi.
Väljudes majast, ootas Zorfan Amaranthi juba ees, kaks hobust käekõrval. ,,Kuhu me üldse läheme?" küsis Amaranth, kui oli end hobuse selga istuma seadnud. Zorfan istus samuti hobuse selga ja võttis ratsmetest kinni. ,,Ida poole esialgu," vastas ta ja müksas hobust kandadega ja tõmbas ratsmetest. Hobune sööstis kohe galopiga eemale. Amaranth kortsutas kulmi ja tegi sama mida Zorfan ning galopeeris hobusega mehele järele.

Zorfan peatas enda hobuse ja sama tegi Amaranth ja vahtis enda ees olevat metsa, mis oli tihe. Väga tihe. ,,Kuhu edasi?"küsis ta kulmi kortsutades. Sellest metsast nad mööda ei saaks ju kudiagimoodi. Zorfan vaatas samuti puid ja uuris igat detaili. ,,Imelik, kui ma viimati siin käisin, olid siin ainult põõsad," ütles ta ja kortsutas kulmi. ,,Läheme siis teist teed pidi.." ütles ta . Seekord nad lihtsalt traavisid.
,,Kas sa lõpuks ütleksid mulle ka, mis elementi ma kasutada saan?" päris Amaranth peale traavimist, mis oli kestnud viisteist minutit. Zorfan keeras paremale ja sõitis mööda vana tallatud rada. ,,Ütleksin," vastas Zorfan ja aeglustas hobuse sammu. Amaranth oli nüüd Zorfani hobuse kõrvale ratsutanud ja vaatas uudishimulikult Zordanit.
,,Noo?" küsis Amaranth kannatamatult. Zorfan ohkas vaikselt. ,,Valgust ja pimedust," vastas ta vaikselt. Amaranth kergitas kulmi. Igatahes tema ei saanud aru, miks Zorfani jaoks see nii hull oli, et ta pidi ütlema seda sõna ``Elementide nimel!´´ . ,,Jaa ..?" küsis tüdruk ikka veel arusaamatult. Tema küll midagi ei tundnud ja mis ka kõige hullem, ta polnud isegi harjutanud enda elementi kasutama !
,,Sa vist ei ole piisavalt elementide kohta õppinud, ega ju?" küsis Zorfan, ise imestunud, et Amaranth ei teadnud, mida tähendab omada kahte elementi.
Amaranth tõmbus näost punaseks. ,,Mulle ei õpetatud põhimõtteliselt midagi, kuna ma ei ilmutanud märke , mis näitaksid, et ma olen elemendi taltsutaja," vastas ta kiirelt. Zorfan pööritas silmi ja vaatas enda ette nüüd.
,,Vahet ei ole, kas sulle õpetati või mitte. Sa saad oma elemendiga ise ka õppida, kuid parem on omada õpetajat, kes selle eest hoolitseks, et sa saad kõik programmi järel selgeks. Sellepärast saadetigi sind Centare lossi," ütles Zorfan nüüd täiesti rahulikult, kuna mõistis, et Amaranth kuulab teda.
,,Noh, aga miks on nii hull kui mul kaks elementi on?" päris tüdruk edasi. ,,Kas sellepärast, et õppida on raskem?" küsis ta veel.
,,Asi pole selles, et kas sa õpid enda mõlemat elementi kergelt või raskelt. Asi on selles, et siis kui keegi vaenlastest teada saab, et sa saad kasutada kaks elementi, hoolitsetakse selle eest, et sind halvale poolele meelitada. Kui see ei õnnestu, siis Zorg võib su kasvõi isiklikult ära tappa. Ja nagu sa ka tead, siis on mõne aja pärast sõda toimumas ja selle ajaga oleks tore, kui sa oma elemendi selgeks saad!" seletas ta pikalt ja vähegi põhjalikult kui suutis. Amaranth kergitas ainult kulmi.
,,Kena...Kes mu õpetaja on?" küsis ta jälle. Tundus, nagu ei saaks tal küsmused kunagi otsa.
,,Mina," vastas Zorfan napisõnaliselt.
Amaranth jäi sõnatuks ja vahtis ka enda ette.
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30872
Registration date : 25/01/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeLaup Okt 11 2008, 19:37

Whiup. lahe.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30044
Registration date : 13/12/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeReede Nov 28 2008, 16:16

Võiks millalgi jätkata? Naeratab
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeReede Nov 28 2008, 16:40

Jätkan .. kui saan Sarliniga ühele poole Väga rõõmus ma mõtlen selle järjeka edasiseid tegusi Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeNelj Dets 11 2008, 16:25

6. osa :

,,Liiguta end!" käsutas Zorfan. Amaranth vaatas vihaselt meest, kes temast kahe meetri kaugusel seisis ja teda vaatas. Möödunud oli kuus nädalat kui nad olid lahkunud küla juurest ja seejärel ära eksinud. Mõlema pettumuseks polnud nad leidnud hiljem ka tagasiteed.
Tüdruk tõusis püsti ja kortsutas õpetaja poole kulmi. ,,Võtame asja rahulikumalt nüüd.." ütles Zorfan lõpuks ohates ja võlus enda ette ühe suure tulekera. Amaranth noogutas endamisi ja loitsis ühe suure kilbi ette, et ta seekord ei saaks põletada nagu esimesel korral. Ta käel oli mitu armi võitlusest Zorfaniga, kuid see-eest olid tal nüüd oskused.
,,Valmis?" küsis Zorfan. Amaranth noogutas vaikselt ja mees lennutas tema poole suurel kiirusel tulekera.
Kui see puudutas Amaranthi kaitsekilpi, loitsis Zorfan enda ette ühe kaitsekilbi. Leegid lendasid igale poole ja Amaranth vajus põlvili, kilp ikka veel ees ja suur tulekera seda söömas.
,,Valus.." pomises ta enda kätt altkulmu vaadates. Tuli oli läbi sööbinud ühest ohast ja põletas tema kätt. Vihaselt uratades, tõstis Amaranth teise käe ja saatis Zorfani poole pimeduse varjud. Mees pööras tulekera ära ja põletas varjud minema, pöördudes kiirelt Amaranthi poole.
Ta ei paistnud üldse õpetaja moodi välja. Pigem südametu ja halastamatu tola moodi.. Noh, igatahes Amaranthi jaoks, kuigi samas pidi ta mainima, et ta oli ka väga tugev ja õpetas selliseid võtteid mida tema isa pole kunagi teinud. Või kui oli siis mitte Amaranthi ees.
Lõpuks kustutas Zorfan tulekera ja ohkas vaikselt, peaaegu süngelt ning vaatas Amaranthi poole, kes maas enda kaitsekilbi taga põlvili istus ja enda ette vaatas.
,,Olgu...olgu.." Zorfan istus Amaranthi kõrvale maha ja vaatas teda natuke nurkalt. Tüdruk polnud nii tugev kui ta arvas ja ta oli üle pingutanud tema õpetamisega. ,,puhkamise aeg.." üritas ta leida sobivaid sõnu, et tüdrukut lohutada. Amaranth eemaldas kaitsekilbi solvunud käeliigutusega ja tõusis püsti. Hoolimata enda veristest põlvedest mis praegu kipitasid, läks ta Zorfanist mööda jõe poole ja pani jalad jahedasse vette.
Ta kuulis seljataga veel ühte ohet ning siis samme, mis eemaldusid.
Enda peegelpilti veest vaadates, nägi ta palju oli ta muutunud kuue nädala jooksul. Tema silmade all olid tumedad varjud, mis tulenesid sellest, et ta ei maganud väga pikka aega korralikult ja oli mitu ööd järjest niisama magamata, mõeldes enda perekonna üle. Kuidas nad end praegu tunnevad? Kus nad on ja kas nendega on kõik korras? Põsed olid muutunud auklikumaks ja nii nägi ta vanem välja. Ta oli kõhnemaks muutunud tiheda liikumise pärast ning see muutus pigem hirmutas teda. Ta oli niigi kõhna kehaga .
Ja vanusega.. Talle tuli veel meelde ka see, et tal on tulemas sünnipäev! Juubel! Ta saab viieteistkümne aastaseks.. Kuid tegelikutl pole mõtet isegi selle peale mõelda. Zorfanit see nii või naa ei huvitaks, et ta vanemaks sai. Tal polnud vist sellest sooja ega külma. Tema tahtis kindlaks teha, et Amaranthist saab hea elementide taltsutaja enne kui ta Zorgi lõksu peaks sattuma.
Mööda selga jooksid külmad judinad. Sünnipäevani oli aega kolm päeva.
Jalgadega vees pikalt sulistades ja elu üle mõeldes, leidis Amaranth, et enam tagasi minna ei saa. Peale kõike seda mis temaga viimasel ajal juhtunud on, oleks ta tahtnud ajast tagasi minna ja jääda sinna külla .. Mitte avastada enda element ..
Tegelikult oli tema elus veel mitu KUId, aga enam midagi muuta ei saa. Kõige rohkem kahetses ta üldse seda, et ta sündis siia ilma...

,,Amaranth.. Amaranth! Ärka!"
sosin jõudis temani alles viis sekundit hiljem ja peale seda tundis ta kuidas jahedad käed teda raputasid. Uniselt silmi avades nägi ta Zorfanit, kes teda murelikult vaatas. ,,Sa jäid siin magama ja kui ma sind hüüdsin siis sa ei vastanud," ütles ta vabandava häälega ja ajas end jälle sirgu. Amaranth tõusis istuli ja vaatas ringi. Ta oli jäänud jõe juurde magama, jalad selles külmas vees. Natuke imestunud selle üle, et kuidas ta selle peale ei ärganud, noppis ta välja juustest pudi mis sinna kogunenud oli ja läks Zorfani järel laagriplatsi poole.
,,On sul kõht tühi?" küsis Zorfan teisele poole tuld minnes ja Amaranthi üle selle vaadates. Vaikselt noogutanud, viis ta pilgu praetud jänestele, mis varte otsas olid. Jälle tuli talle meelde sõna KUI . Kui,kui,kui,kui .. Tal oli lihtsalt kahju jänestest, keda nad sööma hakkavad..
Zorfan ulatas talle puust taldriku millel oli jänes peale pandud. Üksteisele head isu soovides, asusid mõlemad vaikselt sööma.. Või üldiset oma toitu sorkima.
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30044
Registration date : 13/12/2007

Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitimeNelj Dets 11 2008, 16:32

Oh, lõpuks uus osa. Ütleksin, et hea. Naeratab
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sorrow inside Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sorrow inside   Sorrow inside Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sorrow inside
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: