Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Heart of everything[Pooleli!] :(

Go down 
5 posters
AutorTeade
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimePüh Sept 07 2008, 18:04

ummhh , jällegi teine järjekas Harry Potteri teemal Naeratab
andestage siis mulle need ebaloogilised vead jms Väga rõõmus minu tähelepanematus raamatute juures mis esineb väga sageli!


***


Londonist on sageli väga paljud lapsed kooliaastaks ära läinud ja paljud ei suutnud seletada seda nähtust. Nad ilmusid suveks koju või siis kui oli mõni koolivaheaeg. Kui küsitleda igat Londoni koolidirektorit, siis nad pole kunagi omanud nimetatud õpilast.

,,Emily! Tee ruttu, me jääme maha nii!" hüüdis Chelsey enda ees vankrit vedades ja enda nooremat õde vaadates, kes kõndis aeglaselt Chelsey järel. Olgugi, et Emily oli Chelsey õde, kes oli mainimata nõid ja käis Sigatüüka neljandas klassis, oli ta Emilyst täiesti erinev. Chelsey tahtis minna Võlukunsti Ministeeriumisse tööle ja oli koguaeg oma graafikuga seotud. Nimelt tüdruk ise käis Slytherinis. Aga tema noorem õde Emily, too oli enamjaolt unistaja, kuid samas ka arukas. Mõlematel tüdrukutel olid blondid juuksed, kuid kuna Chelsey ja Emily vanemad olid mõlemad metaformaag ja animaag, siis said mõlemad tütred osakese andest. Chelsey oli animaag ja Emily metaformaag ja sageli muutis ta oma juuksevärvi.
Chelsey ja Emily olid seadnud end istuma viimasesse kupeese ja panid oma kohvrid riiulitele. ,,Ma ei saanud aru, miks vanemad mind saatma ei tulnud?" kergitas Emily kulmi ja viis pilgu vanemale õele, kes silmi pööritas:,,Sellepärast, et sa peaksid harjuma üksinda tegutsema.. Veel kolm aastat ja mina ka ei tule sind saatma," lausus Slytherinlane trotslikult ja viis pilgu aknast välja. Rong pidi mõne minuti pärast sõitma hakkama.
,,Ma olen neist eraldi mitu kuud kuni vahajani. Semester on pikk aeg.." lausus Emily. Mõlemad tüdrukud olid kogenud kolm aastat mugude koolis ja kuna Chelsey ei rääkinud eriti Sigatüükast oma õele, rääkisid talle selle kohta vanemad.
Chelsey aga Emilyle ei vastanud ja viis pilgu kupeeuksele kui üks temavanune poiss sisse vaatas. ,,Hei Chels, kuule, sa meiega ühineda ei tahaks?" küsis poiss. Chelsey viis pilgu oma õele, kes aknast välja vaatas. ,,Olgu, Scorpio,ma võtan ainult oma kohvri," ütles tüdruk. Noormees muigas ja noogutas ja läks edasi.Chelsey võttis oma kohvri ning sammus samuti kupeest välja, viimata oma õele pilkugi.
,,Kiimas eit," mõtles Emily solvunult. Chelsey oli lubanud ju temaga koos kupees olla ja talle Sigatüükast pisutki rääkida. Ohanud vaikselt, sättis ta end mugavamalt istuma ning jäigi aknast välja vaatama.
Teekonna jooksul olid kupeesse sisenenud mõned õpilased, kuid keegi ei rääkinud omavahel ja üldiselt valitses vaikus.

***


Kui Emily rongist väljus, oli ta rohkem väsinud kui tüdinud. Olgugi, et sõites oli ta näinud mägesid ja saanud osta igausuguseid maiustusi, mida ta pole elusees näinud Londonis, olid ka need söödud. ,,Esimese klassi omad kõik siia!" karjus kellegi hääl. Emily ohkas vaikselt ja tõmbas koolivormi paremini ümber, kuna väljas oli vägagi külm ning liikus endavanuste grupiga edasi, kuni istus siis ühele paadile ja vaatas vett. Paadid liikusid ise ning tüdruk imestas vaikselt. Tavaliselt oli ta harjunud nägema, et keegi aerutab. Otsustanud, et mõtleb selle üle hiljem, vaatas ta koguaeg ümber ringi. Tema taga, ees ja kõrval oli veel mitmeid paate .. Üldiselt üle saja ja see oli Emily jaoks midagi uut. ,,Chelsey on ka ühes neist ..." mõtles ta ja talle tuli meelde seesama poiss kes käis Chelseyt kutsumas. Blondid juuksed ja hallid silmad jätsid temast väga ... külma mulje. ,,Arvatavasti Slytherinist..." pakkus ta, kuna Chelsey poleks kunagi Gryffindorlastega ühes kupees istunud.
,,Huvitav.. Mis siis saab kui ma Gryffindori satun? Oleksid vanemad uhked?" mõtles ta endamisi ja astus endalegi märkamatult paadist välja ja liikus esimese klassi õpilastega edasi.


***


Polnud just eriti mugav seista saali ees koos teiste endavanustega, kes olid ilmselgelt pabinas. Chelsey istus Slytherini laua taga, imetlusväärne pilk suunatud Scorpiole. Emily muigas seda nähes. Polnud just iga päev nii, et vanem õde armub kellegisse. Scorpio pilk oli aga suunatud õpilaste reale ning saatis igat õpilast pilguga. Niipea kui keegi Slytherini sõõlati, plaksutas ta teistega kaasa.
,,Owegan, Emily," hüüdis lõpuks McGonagall ka Emily nime. Tüdruk astus rea keskelt välja ja hingas sügavalt sisse ja astus vaikselt alahuult hammustades tabureti poole.
Kübar tõsteti ülesse ning kõik toimus Emily jaoks justkui aegluubis. Kui talle kübar pähe pandi, vajus see talle silmeette, kuid ta ei julgenud seda kergitada ja sulges siis silmad. Nagu osadel eelnevatel õpilastel, läks ka Emilyl rohkem kui minut aega enne kui ta majja sõõlati.
,,RAVENCLAW!" kuulutas lõpuks sõõlamiskübas. McGonagall võttis Emilylt kübara peast ära ja tüdruk lippas kiirelt sinise värviga laua poole, kus talle plaksutati ning kätt surudes tervitati.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Sept 12 2008, 20:31). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30044
Registration date : 13/12/2007

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimePüh Sept 07 2008, 18:07

Väga huvitav. Kas kirjutad siia esimest korda või kopeerid kuskilt?
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimePüh Sept 07 2008, 18:13

Emma kirjutas:
Väga huvitav. Kas kirjutad siia esimest korda või kopeerid kuskilt?

Kahjuks või õnneks ma ei kopeeri kellegi jutte kuna see on autoriõiguste rikkumine.
Sa vist lugesid mu lugu ,,Sarlin de Wound" ja sellepärast küsid? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30044
Registration date : 13/12/2007

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimePüh Sept 07 2008, 18:20

Jah. Väga rõõmus
Aga ma ei mõtle, et sa teiste omi kopeeriksid, ma mõtlesin, et sa oled selle kuskile varem valmis kirjutanud ja kopeerid sealt.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimePüh Sept 07 2008, 18:25

Emma kirjutas:
Jah. Väga rõõmus
Aga ma ei mõtle, et sa teiste omi kopeeriksid, ma mõtlesin, et sa oled selle kuskile varem valmis kirjutanud ja kopeerid sealt.

Ei ole kusjuures Väga rõõmus
Tavaliselt kirjutan ma Slytherinlaste ja Gryffindorlaste kohta, kuid see on esimene kord kui ma kirjutan Ravenclawi kohta Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30872
Registration date : 25/01/2008

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimePüh Sept 07 2008, 18:43

Ye! lahe! Edasi.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30614
Registration date : 04/07/2008

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimePüh Sept 07 2008, 21:20

Edasi ! =)
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimeEsm Sept 08 2008, 18:28

Leidsin paar viga. Naeratab Animaag olemine ei ole päritav, vaid õpitav, ja paatidega sõidavad vaid esimese klassi omad.

Algus on väga huvitav. Kirjuta kiiresti edasi!
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Erewin
Istar
Istar
Erewin


Female Postituste arv : 2862
Age : 27
Hüüdnimi : Erewin / Anna /
Punktid : 1170
Galeoonid : 1120
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30614
Registration date : 04/07/2008

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimeTeis Sept 09 2008, 15:19

Heh , animaagiks saab õppida , aga see on ebaseaduslik , aga minu arust on see päritav kah ju .
Tagasi üles Go down
http://www.fantaasiafoorum.forumotion.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30424
Registration date : 23/02/2008

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimeTeis Sept 09 2008, 18:07

Õõm, see osa tuleb pisut eem ... nooh ... fantaasia rikas Väga rõõmus
Ärge solvuge, kui ma teen Lily Potteri pisut nooremaks ja Albus Severuse & Jamesi pisut vanemaks Väga rõõmus


***


Peale hommikusööki jagas Ravenclawi tüdrukprefekt Ashley kõikidele esimese klassi õpilastele tunniplaanid ja lahkus seejärel saalist.
Enamus tundidest olid Hufflepuffi maja õpilastega, kuid selle üle ei hakanud Emily pead murdma, kas Hufflepufflased on tõesti idioodid nagu seda Chelsey rääkinud oli või mitte. Igatahes ta tormas koos paljude esimese klassi õpilastega keerdtreppide poole ja nagu paljud teed juhatasid, jõudis ta viieteist minutiga teisele korrusele.

Emily võttis istet ühe Hufflepuffi koolivormiga tüdruku juures, kelle punased juuksed jäid kõigile kergesti silma. Need olid patsidesse seatud ning üsnagi kohevad.
,,Emily Owegan,"tutvustas Emily end vaikselt ja ettevaatlikult, sest talle tundus nagu tüdruk magaks.
Siis sama kiiresti tõstis tüdruk pilgu ja viis selle Emilyle, kellele ta sõbralikult naeratas. ,,Lily Potter," tutvustas ta end. Emily kergitas vaikselt kulmi. Selle sama kuulsa Harry Potteri tütar?
Ta oli Chelseylt jällegi kuulnud, et Potterid on ühed eriti tobedad inimesed ja nendega on nõme tegemist teha. Koguaeg on mingi tagajärg ja mitte just eriti hea.
Tekkis piinlik vaikus, kuna kumbki tüdrukutest ei osanud enam midagi öelda ja Emily viis pilgu laual istuvale kassile, kes igat õpilast jälgis.
,,Miks kass siin on?" küsis Emily lõpuks Lilylt. Viimane tõstis pilgu ja naertas taaskord :,,See pole kass.. See on animaag. See on Gryffindori majapea, professor McGonagall ja ta annab muundamist," seletas Lily sõbralikult. Emily noogutas aeglaselt, suutmata kassilt pilku ära keerata. Looma terav pilk oli nii ... diskreetne!

Niipea kui kell helises, hüppas kass laualt maha ja muutus naiseks, see sama kes pidi olema arvatavasti McGonagall. Naise karm ilme ütles endast kõik mida vaja oli ... Temaga ei ole vaja tüli otsida!

***

Peale tunde seadis Emily end Ravenclawi laua taha istuma ja vaatas üle saali, otsides pilguga Lily Potterit, kellega ta oli selle päeva jooksul mitu korda järjest suhelnud ja tüdruk oli jätnud endast ülimalt hea esmamulje. Emilyl oli isegi kahju, et Lily ei käinud Ravenclawis..Ise ta aga ei kujutaks oma vanemaid ja õde ette kui nad saaksid teada, et ta sõõlati Hufflepuffi.

Kui Emily kiirelt lõunasöögi ära sõi, läks ta järve äärde ning jäi ootama. Lily oli lubanud end sinna vedada peale lõunasööki ja nüüd Emily siis ootas..
Minut.. kolm minutit ... viis minutit .. alles kümne minuti pärast nägi ta kool poolt tulemas tuttavat kuju ja temaga olid kaasas kaks poissi , kellel mõlemad juuksed olid mustad .

,,Emily, need on James ja Albus Severus," tutvutas Lily lõpuks poisse kui ta oli sõbrannani jõudnud. Emily vaatas noormehi pead kallutades. ,,Emily Owegan," tutvustas ta lõpuks samuti ennast.
,,Lily, ma pean nüüd minema.." sosistas Albus Severuseks nimetatud poiss. Ta viis korraks pilgu Emilyle, noogutas talle ja lahkus peaaegu joostes. ,,Ta on Slytherinist.." ohkas Lily. ,,Sai täna just haiglatiivast välja ...Ta läks kohe esimesel septembril ülejäänutega lendama.." seletas ta. James ainult noogutas ja võttis murul istet. ,,Mis majast sa ise oled, Emily? Mina olen Gryffindorist," küsis James.
,,Ravenclawist.." vastas Emily ja võttis Lilyga samaaegselt istet. Mõlemad tüdrukud naersid selle üle. James oli aga ainuke, kelle ilmele ei tulnud ühtegi naeratuse varju .
,,Muide, James.. Sa oled midagi Hugo ja Rose kohta kuulnud?" küsis Lily. Ta oli ainuke sugulastest kõige noorem. Rose käis teises klassis ja Hugo oli Jamesi klassivend.
,,Hugo hakkas miskipärast õppima..." pomises James mõtlikult, kuna oli oma sugulasega majakaaslane. ,,Ja Rose...Ta on tüdrukutega tavaliselt puhketoas.." lausus ta pead vangutades. Lily noogutas nukralt.


Kui esialgu arvati, et neil hakkab seal igav, siis mõne minuti pärast võis näha noori õpilasi jooskmas lõbusalt mööda järve äärt ringi, mängides tagaajamist.
Lõpuks olid kõik aga väsinud ning hingeldades suundusid nad lossi.

***

,,Emily?Kus sa olid?Miks sa hingeldad?" küsis Ashley ja vaatas tuikuvat tüdrukut, kes võttis kiirelt istet tugitoolis ja naeratas , silmad säramas.
,,Ma olin Lily ja James Potteriga.." hingeldas ta. Ashley silmist võis aru saada , et ta on hetkel imestunud kuid noogutas. ,,Jah, Potterid on väga sõbralikud.." lausus ta pead vangutades . Emily viis pilgu kaminasse ja jäi seda tuimalt jõllitama. Varsti pidi saabuma õhtusöögi aeg, kuid tal polnud üldse kõht tühi.
Üldiselt oli see esimene kord kui ta nii kaugel eraldi vanematest oli ja tal tekkis isegi vahepeal koduigatsus kui ta mõtles oma toale ja sellele tuttavale voodile , mis seal oli.
Nüüd arvatavasti kaunistab ta oma toa sinist ja hõbedast värvi, kui ta vaheajal koju jõuab.
,,Kas sa lähed vaheajaks koju?" küsis ta lõpusk Ashleylt, olgugi,et selleni oli veel aega. Ashley tõstis oma pärgamendilt pilgu ja noogutas aeglaselt.
Vaikselt haigutuse alla surunud, jäi ta nüüd puhketuba niisama vaatama, et aega hetkel surnuks lüüa, kuna õhtusöögini oli tund aega.
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 30872
Registration date : 25/01/2008

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimeTeis Sept 09 2008, 21:19

Vohh, äge, edasi! Oskaks ma ka nii kirjutada...
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31145
Registration date : 04/08/2007

Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitimeKolm Sept 10 2008, 13:36

Väga mõnus jutt. Ootan järge.

Ma panen tähele, et ikka sinu peategelane kohtub Harry Potteri, tema sõprade või lastega. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Sponsored content





Heart of everything[Pooleli!] :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heart of everything[Pooleli!] :(   Heart of everything[Pooleli!] :( Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Heart of everything[Pooleli!] :(
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: