Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. hpfannid.forum.co.ee
 
HomePortalGalleryCalendarKKKOtsiRegistreeriLiikmete nimekiriKasutajagrupidLogi sisse

Share | 
 

 Sarlin [lõpetatud!]

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Okt 01 2008, 17:57

Uut osa Naeratab

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
avatar

Female Postituste arv : 5798
Age : 21
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 20207
Registration date : 25/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Nelj Okt 02 2008, 13:42

Uut jah! Ja Miseria - Tavai. Ma lugesin "Vanema" ühe õhtuga läbi. (u 5-7 tundi)

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Nelj Okt 02 2008, 16:53

Davaii , üritame siis ülipika ja "loogilise" loo teha, et Harry Potter rahule jääks. Naer

17. osa


,,Lõks?" kordas Sarlin kulmi kortsutades.
,,Lõks," vastas keegi Ginny asemel . Kõik pöörasid ringi ja tundsid ära Lucius Malfoy, kes võlukepp välja sirutatud, kõikide poole vahtis. ,,Kui ta kavatseb üksi meiega võidelda , on ta hakkliha!" pomises Sarlin veelgi rohkem kulmi kortsutades. ,,Oo .. Ja ma näen, Potter , et sa võtsid veel enda sõbrakesed kaasa, kaasa arvatud selle sopaverelise!" salgas Lucius venitavalt, nagu seda Malfoy tavaliselt tegi. Hermione andis Ronile käega märku, et ta vait püsiks . Nagu viiendal aastalgi, lendasid nende ümber nüüd mustad udukihid ja maandusid sõõrina nende ümber, piirates ümber. Kõikide nägusid kattis mask ning neil oli seljas must maani ulatuv mantel. Keegi isegi ei hakanud arutama, kas võtta välja võlukepid või mitte, siis kõik tegid seda, kaasa arvatud Sarlin, kes sai kohe aru, et tegu polnud just kõige paremate seltsilistega, kes neile surnuaeda vastu tulid.
,,Võite ülejäänud tappa, Potter jätke hetkel minu hooleks!" kösutas Lucius neid kiiresti.
,,Nüüd läheb soojaks.." pomises Sarlin Hermionele , kui neid ümbritsevad surmasööjad samuti võlukepid välja võtsid ja need noorte poole suunasid.
,,Crucio!" käratas üks surmasööjatest, saates Sarlini poole selle needuse, kuid mingisugusel kombel suutis ta end kilbiloitsuga ära kaitsta. Seega alustasid ka teised surmasööjad ründamist.
,,Sarlin!" karjus Hermione kiiresti: ,,Petrificus Totalus!" lisas ta veel kiiremini, ning surmasööja, kes oli võlukepiga Sarlini poole suunanud, langes kehakammitsa needusega pihta saades külma lumme ja Sarlin oli kindel, et kui too kunagi kammitsast vabastatakse, siis on tal räme külmetus.
,,Conjuctivito!" hüüdis Sarlin üle loitsude nimede ja ohkas tänulikult, kui loits tabas surmasööjat silma, kuid pidi samas ka kiiresti tegutsema.
Silmanurgast nägi ta, kuidas Harry võitleb Luciusega. Sellest ei tõotunud tõesti hea asi tulla.
,,Avada Kedavra!" sisistas seesama Surmasööja vihaselt, keda oli tabanud Sarlini needus. Tüdruk karjatas ja lükkas enda kõrval oleva Neville pikali.
,,Kuradi idikas!" sisistas Sarlin püsti kiiresti tõustes ja rabades enda võlukepi. ,,Crucio!" saatis ka tema lõpuks andestamatu needuse. ,,Sarlin!" hüüdis Hermione meeleheitlikult, kes oli näinud mida tüdruk tegi. ,,Ma pole väike!" hüüdis Sarlin tujukalt vastu ja vaatas, kuidas Surmasööja valust väänleb lumes.
,,Selle eest sa veel saad, väike plika," ütles üks hullumeese häälega naine Sarlini seljataga ning paiskas ta tugevasti vastu surnuaia aeda ning Sarlin libises valust oiates maha ja hõõrus raskelt pead. ,,Avad..!" - ,,Crucio!" hüüatas Sarlin enne kui too jõudis loitsu lõpuni lausuda. Surmasööja kukkus valust karjudes pikali ja väänles mõnda aega maas. Sarlin, kes oli sööstnud tagasi teiste juurde, oleks mitmeid korda pihta saanud mitte just kõige paremate loitsudega.Siis kui aga Ginny omaks võlukeppi, läheks kõik vast kiiremini.
,,Mul poleks ilmumise vastu hetkel midagi.." podises Ron vihaselt. Seekord ei hakanud Hermione ka vastu vaidlema. Ka tema oleks parema meelega soojas Grimmauld Place'i korteris, kus ükski surmasööja neid ei tülitaks ja mis veel kõige parem, siis mitte keegi ei ründaks neid andestamatute needustega.
Sarlin nägi, kuidas Harry Luciust ründas ja tolle taskust lendas välja teine võlukepp. Tüdruk kortsutas kulmi korraks ja lausus kiirelt ,,Accio," osutades võlukepile ning püüdis selle kiirelt kinni ja viskas selle maas põlvitavale Ginnyle, kes selle värisevate kätega ülesse võttis ja ebaselgel määral loitse lausus, kuid siiski olid need õnnestunud.
,,Kus .. See .. Paganama ... Ordu .. Nüüd ... ON?" sisistas Ron vihaselt, saates iga korraga aina uusi ja uusi needusi, mis paiskasid mõningaid Surmasööjaid pikali.
Sarlin oiatas raskelt ja kukkus küllili, kui tundis enda puusas teravat valu. Surmasööja loits oli teda tabanud ning nüüd voolas tema kinnihoitavast kohast verd. Haav oli küll väike, kuid õnneks polnud keegi enam sellega pihta saanud. Verd tuli aga samas palju ja mõne hetke pärast oli valge lumi kaetud verepiiskadega. Sarlin ajas end oiatades püsti. ,,Crucio!Crucio!Crucio!" karjus ta vihasemalt kui kunagi varem, pisarad nii valust kui ka vihast voolamas. Kui ta varem poleks tõenäoliselt isegi enam Gryffindorlaste peal neid needusi kasutanud, siis nüüd pidi ta seda tegema. Olgugi, et ta oli kuueteistkümne aastane, võis ta olla märgitud juba ammu surnud naisena või siis oli ta vana inimene.
,,Kas meie väike titakene sai haiget?" nunnutas seesama surmasööjast naine, kes oli enne Sarlini needusega paisanud. Sarlin ajas end tähtsalt püsti, vähemalt niipalju kui valu tal seda lubas. Vere kaotus hakkas juba mõjuma ning pea hakkas tasapisi ringi käima.
,,Sarlin, mitte `titekene´ , vana nõiamoor!" lisas ta kiirelt :,,Crucio!" ning ehmatus, kui Surmasööja selle eemale tõrjus ja vahtis külma või isegi hullumeelse naeratusega Sarlini. ,,Sa näed tuttav välja, plika .." leidis too , saates kehakammitsa needuse Sarlini poole. Sarlin kaitses end vaevu ära, sest tõepoolest, haav mille see nõid talle tekitanud oli, oli vist ikka väga hea needus ning haav kipitas ikka päris valusalt.
,,Kahju, ainult sa ei tea mind!" , Sarlin pigistas kätt tugevamalt haava kohal, lootes nii verejooksu peatada, kuid ta käsi oli samuti verega koos ja juba hakkasid tal sõrmed tuimaks külmast muutuma.
Surmasööja hakkas lausuma jälle ühte loitsu, kuid see jäi taas poolikuks, sest seekord lendasid läbi õhu kiired valged, peaaegu nähtamatud udusööstud.
,,Ordu!" õhkas Hermione korraks pilku tõstes. Kõik surmasööjad kadusid musta uduna, ilmudes natuke maad eemal, võlukepid ründevalmis tõstetud.
,,Viige nad kõik siit minema!" käsutas Moody kiirelt ja asus samal ajal teistega Surmasööjate vastu võitlema.
Sarlin ja teised evakueeriti.
,,Harry!Kuhu sa lähed?" kriiskas Hermione, kui Harry jälle eemale jooksis. ,,Bellatrix tappis Siriuse!" vastas Harry kiiresti ja tormas võlukepiga minema. ,,HARRY!" karjus Hermione talle järele. Neville jooksis samuti sõnagi lausumata Harryle järele, saates juba edasi igasuguseid needusi.
,,Sarlin!" sosistas Luna, suurte silmadega vaadates maas põlvitavat tüdrukut, kes hoidis ikka veel enda puusast kinni.
,,Appi!" surus Hermione käed suu ette.
,,Ma teen selle korda," ütles Lupin, kummardudes kiirelt Sarlini kohale. ,,Episkey siin lihtsalt ei ..." alustas Hermione, hõõrudes enda käsi, mis oli külmast kange.Lupin viis Hermionele korraks pilgu ja viipas sõnagi lausumata võlukepiga.Sarlin tundis, kuidas tal on iiveldav tunne ja ta tundis ka seda, et haavast endam verd ei tule. ,,Ärge liikuge siit paigast kui vajalik ei ole!" hoiatas neid Lupin veel enne kui ka tema minema tormas.
Eemalt kostusid igasuguste loitsude nimetused ja ka vandesõnad.
,,Sarlin,sa poleks tohtinud Cruciot kasutada..." sosistas Hermione vaikselt ja vaatas igale poole ringi, nagu tahaks üks surmasööja nurga tagalt välja hüpata ja neid kohe rünnata, ent õnneks seda ei juhtunud. Sarlin ei suutnud loomulikult ühe koha peal passida ja kuulata, kuidas teised võitlevad seal surmasööjatega, riskides samal ajal enda eludega.
,,Mis needusega mind rünnati?" küsis Sarlin pead kõigutades , silmalaud iseenesest raskelt sulgemas.
Hermione kehitas vaikselt õlgu.Needus oli tõesti jube ja kui see pani inimese verest tühjaks jooksma, siis võiks see ju vabalt kuuluda andestamatute needuste hulka.
Sarlin vedeles ebamugavas asendis , silmad sulgemas koguaeg . Kogu lärm , mis seljataga enne summutas kogu Godric Hallowit, kadus nüüd mõne aja pärast tütarlapse kõrvust, kui ta suure verekaotuse pärst teadvuse kaotas.

*


Sarlin leidis end magamistoas, kaetud kahe tekiga. Nüüd ta alles taipas põhjuse miks ta ärganud oli. Kahe teki all pole ta kunagi maganud, isegi siis kui tegu oli Slytherini vangikoobastega ja seal oli natuke külm. Tüdruk tõusis istuli ja naeratas endamisi, kui ta enam puusas valu ei tundnud. Selle asemel, et leida end soojades riietes, avastas ta end hoopis t-särgi ja aluspesu väel.
Vaikselt haigutades, tõusis ta päris püsti ja vahetas kärmelt riided ära ja suundus trepi poole, kust köögist kostus vaikset sosinat.
,,Me ei saa teda selles suhtes keelata.." lausus Ron vaikse summutatud häälega.
,,Ron! Ta kasutas andestamatut needust ja sina nägid seda ka!"
,,Ta tegi seda enda kaitseks!" ütles Ron tülpinult.
,,Hermione, asi on nüüd selles, et hetkel olen ma väga vana inimene arvestatavalt.." astus Sarlin lõpuks kööki.
,,Ja mul on õigus kasutada Cruciatuse needust, olgugi, et ma olen Sigatüüka koolis kirjas, kui mitte õige nimega.." lausus ta vaikselt muiates ja istus toolile maha ning libistas pilgu üle laua.
,,Kus Harry on?" küsis ta kulmi vaikselt kergitades.
,,Ta on St. Mungos. Meil paluti jääda siia ja sinu üle vaadata.." vastas Hermione , toetudes kätega lauale ja vahtis tüdrukut . ,,Miks?" kergitas Sarlin vaikselt kulmi.
,,Tonks sai vigastada.." õhkas Hermione vaikselt. ,,Aga meile teatati, et ta saabub täna õhtul siia tagasi," lisas ta veel naeratusega. Sarlin pilgutas silmi. ,,See on see tegelane, kes on metaformaag?" küsis ta alahuult hammustades. Hermione noogutas.
,,Olgu, Hermione, on tore tõesti vestelda, aga kas me süüa saaksime ?" küsis Ron lõpuks, katkestades sellega tüdrukute vestlust.

*


Esikust kostus sahmerdamist ning mõne hetke pärast kostusid rõõmsamad hääled.
,,Fred ja George tulid!" ütles Ron ja hüppas lausa tugitoolilt püsti. Enne kui ta ukseni jõudis, ilmusid poisi ümber kaksikud, kellel mõlemal olid rõõmsad näod.
,,Ema ütles, et Tonks saabub täna kell kümme,"
,,Ta sai natuke Cruciatusega vigastada,"
,,Kuid arstide sõnul ei ole see midagi hullu,"
,,Temast ei saanud hu..." kuid Fred vakastas , kui ta pilk tabas Nevillet, kes ainult pilgu kiirelt kaminasse viis.
,,Vahet pole.." õhkas Hermione raskelt. ,,Te süüa tahate?" küsis ta seejärel, kuid kaksikud raputasid pead. Tüdruk langetas pisut pettunult pead, kuna oli enda õhtusöögiga ikka vaeva näinud. Õunakook kiselliga. Kaksikud ainult muigasid sellepeale ja läksid ülesse.
,,Kui ema tuleb siis öelge, et me oleme oma toas," lisas George ning mõlemad olid paugatuse saatel kadunud.
Sarlin vaatas enda käes olevat klaasi, mis oli pooleldi kiselliga täis ja naeratas korraks, rüübates seejärel jooki.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ellen.
Ükssarvik
Ükssarvik
avatar

Female Postituste arv : 1745
Age : 20
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1300
Galeoonid : 991
Aktiivsuspunktid : 18689
Registration date : 25/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Nelj Okt 02 2008, 19:28

Mind häirib veidi see, et sa paned "ohkab" asemel "õhkab", need on siiski erinevad Pilgutab silma Muidu hea jutt Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Nelj Okt 02 2008, 19:35

"õhkab" on jah erinev. Ega ma mõtlesingi nii .. T___T

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Okt 03 2008, 11:19

Õhkamine ei sobi siis sinna konteksti, kui sa seda nii ka mõtlesid. >.< Õhkamine peaks olema midagi sellist õnnelikku, näiteks armunud inimene õhkab.

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
avatar

Male Postituste arv : 3735
Age : 24
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 19261
Registration date : 16/12/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Okt 03 2008, 12:48

See on ka veidi kahtlane, et Crucio kilbiloitsuga ära tõrjutakse, kuid hea jutt.

_________________
Inimese väärtust ei hinnata välimusest, vaid tema hingest ja selle sügavusest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Okt 03 2008, 18:04

Õhkab ka õnnetu.
Aare, see on lihtsalt fikk, fantaasia Väga rõõmus
Seda juttu pole vaja liigselt südamesse võtta. Naer

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Esm Okt 06 2008, 18:19

Vääga hea. Mulle meeldib Naeratab
Uut (A)

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 07 2008, 16:48

18. osa

Hommik oli käes ning Grimmauld Place oli täis tihedat liiklust.Hermione ja Luna lohutasid eelmise päeva juhtumi pärast Ginnyt, kes nuuksus köögist. Harry, Neville ja Ron istusid köögis ja rääkisid vaikselt Fredi ja Georgega, kes olid saanud luba minna Grimmauld Place'ile.

Hetkel aga istus Sarlin toas ja vaatas kaustikut , mis oli tal isegi juba ununenud ja raamatut, mida ta oli jõudnud kaasa vedada. ,,Võibolla on õige aeg tagasi pöörduda?" mõtles neidis ja mudis sõrmede vahel enda ajakeerajat.
Õhtune kisell oli joomata jäänud ning nüüd ilutses klaas kenasti kapi peal.
,,Kuid ... Mida arvaksid teised sellest? Kuidas ma seletaksin teistele oma kadumist?" mõtles ta ja kortsutas kulmi ning raputas ägedalt pead. ,,Nad ei saagi teada, et ma olen kadunud olnud..." lausus ta omale mõtetes rahulikult ja aeglaselt. Võibolla oligi kõige parem see,et keegi ei näe teda enam kunagi ja ta saab olla see kes ta on? See praegune Sarlin ja koolis teistele tuntud Susan Aidedail ? Käega üle enda juuste viinud, otsis ta välja paar paela, kuna selles majas ei leidunud patsikumme, tegi ta endle kiirelt punupatsi ja astus peegli ette, endal rahulolev ilme.
Samas nüüd, kui keegi teda ei segaud, sai ta oma mõtteid mõelda. Kurvalt pead vangutanud , võttis ta taas voodil istet ja avas mapi ning võttis vanad tolmused fotod kätte. Inimesed lehvitasid vihaselt rusikatega seal, kuna selle pildi eest polnud keegi ammu hoolitsenud. Tõmmanud käega üle foto, muutus see selgemaks ning nähtavale ilmus üks suur perekond.
Väga kirev seltskond, kahju ainult, et foto oli halli värvi. Inimesed nüüd naeratasid ja lehvitasid ning Sarlin sai kord kulmi kergitades ja kord kulmi kortsutades mõistada kes kus on.

Uurinud selle foto läbi, leidis ta, et pole seal isegi veel olemas. Võinohh , vähemalt sellel ajal. Kokku oli ainult kaks fotot tema kohta, ülejäänud olid kadunud... Või neid polnudki tehtud. Igatahes ei teinud Sarlin eriti sellest välja vaid imetles enamuse ajast oma vanemate pilti. Mõlemad, nii mees kui ka naine olid rõõmsad ja kallistasid üksteist.

,,Sarlin, Molly ütles, et hommikusöök on valmis.." seisis ukse peal Hermione ja vaatas tüdrukut, kes kiiresti pildid mappi pani ja selle voodi peale ilusast sättis. ,,Olgu.." vastas Sarlin kõigest ja lahkus toast.
Selleks ajaks, kui ta jõudis kööki, olid mõned ordu liikmed lahkunud ning ainult Harry , Ron ja Hermione olid temaga köögis.
,,Kus teised on?" küsis Sarlin, kes oli istuma libisenud ja vaatas muna ja peekonit, mille Molly oli talle taldrikule pannud.
,,Ginny otsustas, et ei taha teid enam ohtu seada ja läks teiste ordu liikmetega Sigatüükasse tagasi," vastas Ron ja pistis munast ära lõigatud tüki suhu ja mälus selle.
,,Luna ja Neville läksid ka?" küsis ta kulmi vaikselt kergitades ja sorkis natuke oma toitu.
Hermione noogutas. ,,Neville arvas, et on parem, kui Ginny saaks kellegiga olla..Noh, ta pidas silmas ennast, kuna ta võitles meie kõrval juba teist korda ning Luna läks ka kaasa," seletas Hermione rahulikult ja rüüpas nüüd kuuma teed.
,,Noh, see seletab paljustki, miks hetkel nii vaikseks jäänud on.." lausus Sarlin pead vangutades, olgugi,et tal oli kahju , sest Luna oli lahkunud. Tema ajas igasugust teksti isenditest, kelle kohta ta pole kuulnudki. Olgugi, et ta teadis, et neid ei ole olemas, kuulas ta alati neid asju, mida Luna rääkis. Hermione saatis talle ühe kulmi kortsutava pilgu ja tõusis seejärel püsti. ,,Ma leidsin raamatuid toast ... Mõne aja pärast näeme siis!" lausus ta , võttes enda teetassi kaasa ning lahkus köögist.
Sarlin viis kulmi kergitava pilgu Ronile ja Harryle. ,,Noh, ta on koguaeg selline.." lausus Ron ükskõikselt ja sõi enda hommikuse eine lõpuni. Harry noogutas ja muigas vaikselt.
,,Olgu peale, siis ma tean, kellelt koduseid ülesandeid maha kirjutada kui ma hätta jään!" lausus Sarlin lõbusalt.
,,Oojaa, nagu ta laseks!" mõmises Harry ja neelas toidu korralikult alla. Sarlin kergitas korraks kulmi ja kehitas õlgu.
,,Noh, aga mida meie teeme?" muutis ta seejärel teemat, kuna hetkel polnud isegi tuju mõelda nendele kodustele ülesannetele mis neid ees võivad oodata.
,,Mis mõttes?" küsis Harry, vahtides Sarlini prillide tagant.
,,Ma mõtlen, et kas me läheme ka kooli või jäämegi siia?" küsis Sarlin nüüd täpsemalt. Harry vahetas Roniga pilgu ja kehitas seejärel õlgu.
,,Kuidas ordu otsustab!" vastas Ron lootusrikkalt. Sarlin ohkas raskelt ja tõusis samuti püsti.
,,Olgu, ma lähen siis nüüd praegu.." sõnas ta veel enne kui ise ka koridori kadus.

,,Kuidas ordu otsustab? See on meie otsustada.." mõtles Sarlin mööda koridori edasi astudes ja silmitses maale, mis teda pilkudega saatsid. Sigatüükas oli ka seesama asi, aga siis oli tegu hoopis eluste inimestega. Kuid sosistamine aga ei muutunud.
Niimoodi edasi minnes, välja tegemate mõndade maalide pilkudest, kes vahepeal isegi mängisid mitte välja tegemist, jõudis ta lõpuks tagasi enda magamistuppa ja vaatas aknast välja.
Hele . Silmi pimestav . Lumine ja mis kõige hullem, siis ka külm. Oleks lumi soe, olgugi, et see fantaasia oli võimatu, oleks vist arvatavasti kogu tänav kilkavaid lapsi täis, kuid hetkel , hommikul olid kõik inimesed kas tööl või koolis.
,,Huvitav, milline on mugude kool?" mõtles tüdruk ja toetus sõrmenukkidega aknaklaasile, vahtides lumme,mis aknaraamil oli.
Gryffindori puhketoas oli samuti see võimalus vaadata välja ja imetleda Sigatüüka ümbrust ja veel ilusam oli astronoomia tornis, kus olid kõik ilmakaare aknad.
Ohanud vaikselt, sulges neidis silmad ja kujutas ette, mis tunne oleks hetkel olla Sigatüükas, enda ajas ja elada ilma põhiliste muredeta , mis hetkel teda painasid. Kõige suurem mure oli kahjuks Lord Voldemort ja tema Surmasööjate kari, kes oleksid võinud ta ära tappa.
Aga siiski ... ,,Milline oleksin mina, kui ma jääksin sinna aega?" mõtles tüdruk , ise alahuulde hammustades.
Kuna ta oli ikka tõeline Slytherin .. Võinohh .. Kunagi oli , siis arvatavasti oleks temast saanud Surmasööja, sama kuulus nagu seda oli vist Bellatrix Lestrange ja näiteks veel Greyback.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:29). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ellen.
Ükssarvik
Ükssarvik
avatar

Female Postituste arv : 1745
Age : 20
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1300
Galeoonid : 991
Aktiivsuspunktid : 18689
Registration date : 25/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 07 2008, 17:50

ÄgeÄge.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 07 2008, 18:09

Väga lahe!

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 07 2008, 20:53

Noh, see peatükk oli täitsa tore. Pilgutab silma

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 07 2008, 21:06

Wooooow,
sinu jaoks oli see tore ?
Hmm , seda tuleb vist maailma imede hulka arvestada ?

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Okt 08 2008, 10:45

Kui sa nii ütled. Väga rõõmus Ma lihtsalt üritan siia foorumisse ka ühte kriitikut tekitada...

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Okt 08 2008, 14:05

Hmm , ja sina oled siis kriitik ? Väga rõõmus
Meeldiv tutvuda, tavaliselt olen mina pirtsutaja .. No peale järjekate , sest olen nende järel suht hull . Naer

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
avatar

Female Postituste arv : 5798
Age : 21
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 20207
Registration date : 25/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Kolm Okt 08 2008, 15:02

Väga lahe Naeratab

_________________
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ringy.darkbb.com
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 11 2008, 15:01

Mulle tundub, et lõpuni on veel väga kaua aega. T__T

19. osa

Lõuna.
Sarlin istus mugavas , kuid natuke tolmuses tugitoolis ja vahtis kaminas kustuvaid leeke. Keegi peaks puid juurde panema ja see keegi peaks olema Sarlin, aga ta ei tõuse isegi selle jaoks püsti. Maja tundus olevat nagu inimtühi. Ühel hetkel oli kõikide meeleolu kadunud ning mitte keegi isegi ei raatsinud endamisi rääkima hakata. Vaikus oli maja täielikult endasse võtnud.
Sarlin vangutas vaikselt pead. Kogu see vaikus tekitas juba unistust ning peagi vajus ta pea lihtsalt küljele. Nii jäigi ta magama .. Või õigemin, endaarust puhkama.

,,Ära ärata teda!" sosistas keegi.
,,Miks? Aeg on hiline ja Dumbledore ütles, et me läheme täna Sigatüükasse tagasi," sosistas teine.
,,Ah, olge mõlemad vait! Ma teen seda ise," kostus nüüd juba kärsitu sosin ja Sarlini raputati õlast. Viimane võõpatas ärkvele ja vahtis unisel Harryt, Roni ja Hermionet, kes kõik talle samuti otsa vahtisid.
,,Kaua ma magasin?" küsis ta end sirgu ajades ja ringutades.
,,Ei tea, aga piisavalt kaua arvatavasti. Kell saab kohe kaheksa," vastas Hermione end sirgu ajades ja Sarlini vahtides, kes aeglaselt püsti tõusis. ,,Noh, siis ma magasin tõepoolest kaua.." arvas ta haigutades.
,,Pane oma asjad kokku, Sarlin, me läheme tagasi Sigatüükasse.." lausus Hermione, nügides Sarlini ukse poole.
,,Sigatüükasse?Miks?" ei saanud Sarlin päris täpselt aru , kuid hakkas minema, sest Hermione nügis teda ikka päris tugevasti.

,,Noh, näed! Pakitud!" ohkas Sarlin tüdinult, kui näitas enda reisikohvri poole, mis oli pungil asju täis. Hermione noogutas rahulolevalt, kuid risitas ikka käed.
,,Me peame sind koolis ikka Susaniks kutsuma.." lausus ta aeglaselt.
,,Noh, see pole mulle üllatuseks," venitas Sarlin. Hermione kortsutas kulmi.
,,Kui sa tahad, võime me sind Sarliniks kutsuda," lausus ta pead paremale kallutades.
,,Ei ole vaja. Ma ei kujuta küll ette, mida siis Snape ütleks.."
,,Oojaa, ta tunneb su koheselt ära, kui ta sind koolis nende juustega näeb," muigas Hermione tujutult.
,,Noh , see oli Dumbledore tehtud ja ma parem jätan need sellisteks nagu nad on." hammustas Sarlin alahuulde ja tõmbas enda kohvri voodi pealt ära , jäädes nüüd Hermionele otsa vaatama.
,,Millega me üldse läheme?" küsis ta , kui oli uksest välja astunud ja sammus ettevaatlikult trepist alla, üritades maalide pärast teha õige vähe lärmi, kuid kohver, mis oli ilmatult raske, ei lubanud tal seda eriti teha.
,,Ma koguaeg unustan, et ma tohin võlukunsti kasutada.." pomises Sarlin pisut pettunult, kui nad olid jõudnud esimesele korrusele. Hermione turtsatas ja raputas pead.
,,Sa käid Sigatüüka koolis ja sa pole täiskasvanud,"
Sarlin pööras end tema poole.
,,Olen küll. Kui sa ei mäleta , siis ma tulin ajast edasi ja ma ei tea, mis minu Tegeliku Minaga juhtunud on. Olen ma elus või surnud, mul pole õrna aimugi, ja kui ma elus olen, siis olen ma ammu täiskasvanud ," lausus ta end õiglustades. Hermone hoidus silmi pööritamast ja astus edasi.
,,Aga ikkagi. Tegelikult oled sa kuusteist, Sarlin , ja seda vanust ei saa sa praegu muuta, sest sa oled hetkel olemas," lausus ta. Sarlin hakkas just suu lahti tegema, kuid pani selle kinni, kuna Hermionel oli jälle õigus. Ta oli hetkel ametlikult määratud kuueteistkümne aastaseks.
Enda nina alla pobisenud paar sõna, mida Hermione ei kuulnud, vantsis ta edasi.
,,Olete valmis?" küsis Harry, kes istus ja ootas neid elutoa toolil istudes. ,,Jah," vastas Hermione tüdinult. Harry noogutas ja tõusis püsti.
,,Ordu liikmed peaksid varsti saabuma. Me läheme Sigatüükasse nende tõldadega," seletas ta niiöelda plaani teistele. Ülejäänud ainult noogutasid ja seadsid end taas istuma, kuna muud ei jäänud hetkel üle.

,,Nojah, varsti.." porises Sarlin tülpinult. Möödunud oli pool tundi, kuid mitte kedagi ei ole kohale tulnund. Harry vaatas tüdrukut, kes närviliselt oma juukseid silus ja pidi ise ka märkima, et ka tema on mures teiste pärast.
,,Äkki on neid rünnatud?" pakkus Ron, kes vahtis kõikidele kordamööda otsa.
,,Mu arm valutaks siis.." vastas Harry kulmi kortsutades.
Väljas oli juba kottpimedaks muutunud, kui äkki uks avanes ja kostus hääli. Harry ajas end kiiresti püsti ja sama tegid ka Ron ja Hermione ja Sarlin.
,,Nad on vist väga pettunud, et me hilinesime .." sosistas üks hääl. Esikus tekkisid väikesed valguskumad.
,,Nad peavad aru ka saama, et Ministeeriumis on niigi palju tööd.." vastas teine ning nähtavale ilmusid Lupin , Tonks ja Moody, kes noori vaatasid.
,,Ärge küsige," ütles Tonks kiirelt, kui Ron hakkas midagi ütlema. Noormees pani suu pettunult kinni.
,,Tehke nüüd ruttu. Dumbledore tahab, et te jõuaksite vähemalt kella kümneks Sigatüükasse," ärgutas neid Moody. Lupin viis pilgu korraks kellale ja vangutas pead.
Keegi ei öelnud sõnagi, kui noored enda kohvrid võtsid ja joped selga panid ja kõik koos majast lahkusid.
,,Meie plaanid muutusid," ütles Moody valjult, et kõik teda kuuleksid.
,,Nimelt?" küsis Harry ja vaatas endist professorit.
,,Te ei lähe tõldadega, vaid Rüütlibussiga, mis viib teid otse Siganurme juurde. Seal lähete te Sigatüüka väravate juurde ja seal võtab teid Snape vastu," vastas ta.
Sarlin nägi pimeduses, kuidas Harry vihaselt silmi pööritas. Arvatavasti polnud tal kõige paremad suhted Slytherini majavanemaga.
Enda mantli kapuutsi pähe tõmmanud, et lumi juuste külge ei jääks, astus Sarlin nüüd edasi ja peatus järsult, põrgates otsa Hermionele, kes samuti oli seisma jäänud.
Nad olid mõni minut seisnud seal, kui kostus valju häält ja lilla kolmekorruseline buss peatus nende ees. Kuna hetkel ei olnud sal seda vinnidega noormeest, astusid nad ise kiirelt bussi ja Moody ja Lupin hoolitsesid selle eest, et kohvrid saaksid samuti peale.
,,Siganurme," ütles Tonks kiirelt juhile. Bussijuht ei öelnud midagi , vaid andis gaasi ja buss sõitis edasi.
,,Ma ju ütlesin, et ei taha kunagi sellega sõita!" jorises Ron, kes tugevsti enda toolist kinni võttis. Sarlin hoidis väga kõvasti postist kinni, et maha mitte kukkuda.
,,Ma mõistan, mida sa öelda tahad," ütles ta , raske klomp kurgus juba.
Buss sõitis niiumbes viis minutit, kui see järsult peatus. Tonks , Moody , Lupin ja teised astusid bussi pealt maha ja kõik õpilased samuti.
Sarlin vaatas pimedate akendega Siganurme. Ta vaatas kaugemale ja nägi eemal Sigatüüka põlevaid tulukesi. Tõmmanud enda mantlihõlmad rohkem kinni, astus ta teiste järel edasi. Kohvrite eest hoolitsesid kolm aurorit, kellele ei tekitanud see eriti muret.
,,Ma tahaks kiiremini juba Sigatüükasse jõuda.." pomises Sarlin vaikselt, ise lõdisedes. Lund sadas Siganurmes vähem, kuid soojem küll ei olnud. Hermione lõdises samuti tema kõrval, kuid kiirendas siiski sammu, et sooja saada. Sarlin tegi samuti sama.

Väravad avanesid ja nähtavale tuli Snape, võlukepp käes, mis valgustas natuke tema nägu.
,,Ma arvasin, et aurorid teavad kellaaega," venitas ta külmalt. Tonks sisistas sellepeale, kuid Lupin ja Moody ei teinud midagi. Umbes nagu Snape ei oleks midagi öelnud ning ulatasid kohvrid tagasi.
,,Nägemiseni Harry," naeratas Tonks vaikselt. Lupin noogutas kõigile. ,,Nägemiseni," lausus ka tema. Mõlemad keerasid selja ja kadusid jalutades pimedusse.
,,Saan ma sind aidata, Alastor?" küsis Snape, vahtides nüüd otsa Moodyle, kes pead raputas .
,,Sina isiklikult mitte. Ma tulin siia Dumbledorega rääkima," vastas Moody ja astus raskelt edasi. Harry muigas lõbusalt ja astus edasi, Sarlin tema järel. Kostus ainult see, kuidas värav sulgus ja kõik jäi vaikseks.Peaaegu. Ainult Moody puujalg tekitas häirivat klõbinat, kui nad sammusid mööda kivist rada Sigatüüka uste poole.

Lõpuks! Sarlin tõmbas enda kapuutsi peast ja astus rõõmustades edasi. ,,Läki," sosistas Hermione vaikselt. Sarlin, Harry ja Ron noogutasid ja astusid treppide poole. Seljataga kuulis Sarlin, kuidas Moody ütles korraks midagi Snapele, et too oli kuidagi teravalt, või ka salvavalt vastanud ja seejärel jäi jälle kõik vaikseks. Nad valgustasid enda võlukepid ja suundusid ülesse puhketuppa.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:30). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 11 2008, 15:25

Kirjavahe märkidega on sul vigu. Ühe koha peal on sul nii, et mõlemal pool koma on tühik ja teises kohas ei ole sul peale küsimärki tühikut, vaid tekst läheb edasi. Mõned kohad olid veel, aga ei mäleta täpselt Naeratab
Ja btw, Moody-l oli puujalg, mitte raudjalg Pilgutab silma

Hea, aga Snape võiks Sarlini ära tunda vms.

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 11 2008, 15:45

Noh, muutsin raudjala puujalaks.
Väga võimalik, et vigu on sees, sest siis kui ma kirjutasin, siis ma ei saanud eriti hästi näha, mida ma kirjutasin (silmad valutasid), aga jahm Väga rõõmus
Ta tunnebki. Ma kahtlen, et pimeduses tuleks keegi sind nii tähelepanelikult uurima Väga rõõmus

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 11 2008, 16:16

Miseria kirjutas:
,,Ma mõistan, mida sa öelda tahad," ütles ta , raske klimp kurgus juba.

Klimp? Väga rõõmus Klimbid on supi sees. Klomp on kurgus. Veereb naerust

Ja mulle ikka ei meeldi. See on nii segaselt kirjutatud.

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 11 2008, 16:20

Klimp , see tekib ka siis, kui sa neelad liiga palju alla Väga rõõmus
Õehh, ma arvan, et meil on väga palju sõnu, mida me ei mõista ja kui teame neid, siis on meil väga erinevad tähendused. Naer
Oijahh Väga rõõmus

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Külaline
Külaline
avatar


PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Okt 12 2008, 07:20

Palun edasi see on parim!
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Esm Okt 13 2008, 20:36

20 . osa JUUBELOSA! Naer
Tegelt ma poleks elusees arvanud, et see jutt nii kaugele läheb, aga jahh , ma arvan, et see kestab veel kaua ja ma ei tea enam kuidas lõpetada, sest ma kavatsesin enne lõpetada, aga jahm .. Naer
Lalalalalala, jutt on ebareaalne ja ebanormaalne ja nii edasi.
Fantaasia lapsed !,,Esimene tund Slytherinlastega.." pomises Ron laialt haigutades, kui luges ununenud tunniplaani. Pärgament oli vedelenud kusagil koti põhjas ning nüüd oli see kortsu tõmbunud. Hermione vaatas enda tunniplaani ja mühatas midagi.
,,Nooh , mida sa arvad ?" küsis Ron taas haigutades. ,,Snape annab meile lisaülesandeid või mitte?"
,,Ma arvan, et ta hoolitseb selle eest vägagi hästi," teatas Harry, kes oma pärgamendi taskusse pistis ja koti õlale vinnas. ,,Ma lähen raamatukokku ... Pean lõpetama Snape esse ..." ütles ta portreeava poole astudes. Ron tõusis samuti püsti, võttes enda koti. ,,Noh, hiljem näeme siis," ütles Sarlin ja tõmbas pärgamendi enda kotist välja.
,,Ma arvasin, et sa lähed nendega.." ütles Hermione ning võttis ka enda pärgamendi välja. ,,Noh , mul pole koduste ülesannete jaoks raamatukogut vaja, kui mul on endal õpikud olemas.." vastas Sarlin ning tõmbas välja sule ja tindipoti.
,,Mis tööd sa üldse teed?" küsis Hermione pominal. Sarlin tõstis korraks pilgu. Hermione kirjutas usinasti, ise üsnagi sügavalt enda pärgamendi kohale kummardunud.
,,Vastumürkide kohta essee ...Me õppisime seda .." ütles Sarlin ning kummardus samuti enda pärgamendi kohale, ise kulmu mõtlikult kortsutades.

,,Viisteist punkti Gryffindorilt hilinemise eest," teatas professor Snape, kes oli viinud korraks pilgu Sarlinile, kes kulmi kortsutas ja end enda kohale istuma seadis. ,,Ma ei hilinenud ju.." pomises ta vihaselt ja vaatas tahvli poole, kus olid juhised kirjas.
Ohanud raskelt, läks ta kapi juurde ja otsis sealt koostisosad välja. Teel tagasi laua juurde, kukkus tal klirinal helerohelise ollusega pudel maha ja läks katki. Snape vaatas Sarlini poole ja muigas külmalt. ,,Veel kakskümend punkti Gryffindorilt selle eest, et ei oska asju hoida," ütles ta siidiselt ja astus mööda klassi edasi, olles ilmselgelt rahul sellega, et sai Gryffindorilt punkte eemaldada.
,,Mille eest?" sisistas Sarlin vihaselt. Snape peatus laua teises otsas ja vaata Sarlini puuriva pilguga. ,,Kas põhjus mille ma just ütlesin, ei olnud piisavalt kuuldav, preili Aiedail?" küsis ta toetades kätega nüüd lauale ja vaatas silmi kissitades Sarlini, kes esmakordselt punaseks värvus.
,,Väga tore," ütles Sarlin nüüd üpris vihaselt, ise ka aru saamata, miks ta nii käitub? Eriti Slytherini vajavanemaga? ,,Väga tore," kordas ta uuesti ja pani koostisosad lauale ja põrnitses vihaselt Snape'i , kelle ilme oli üsnagi rahulolev.
,,Kakskümend punkti Gryffindorilt ja .." Snape vahtis Sarlini, kes asjad kotti pani. ,,Minugipoolest,"sisistas ta ise silmi kissitades.
,,Preili Aiedail jääb kaheks nädalaks peale tunde, alustades tänsest päevast!" ütles Snape rahulolevalt. Sarlin vahtis professorit vihaselt. ,,Mul on tunne, et ma kasutan varsti jälle ajakeerajat," mõtles ta vihaselt. Kanna pealt ringi keeranud, lahkus ta tunnist.
Tee peal kahetses ta sügavalt, et oli nii käitunud . Ta oli Gryffindorile toonud 55 miinuspunkti ja kõik ainult tema totra iseloomu pärast ! Ohanud raskelt, võttis ta suuna Gryffindori torni poole, kus ta enda närvid välja puhata kavatses, kuid millest siiski selline väljaelamine?

,,Sisse," kostus kabineti ukse tagant hääl ja Sarlin sisenes otsekohe kabinetti. Snape istus enda toolil, laua taga, pilk mitmel pärgamendil. ,,Näen, et siiski otsustasite kohale ilmuda," ütles Snape ja tõtis pilgu ja viipas käega toolile. Sarlin võttis tuima näoga istet, kuid sisemuses kees ta lausa põrgulisest vihast .
,,Ma poleks iial sinust seda oodanud," ütles Snape . Sarlin kortsutas kulmi. ,,Nagu juba aru saada, võib minult kõike oodata," ütles ta tehes siidist häält.
,,Ma vist ei väljendanud ennast selgesti ..." lausus Snape, jättes siiamaani imelikul kombel seda rahulikku häält.
,,Nagu ma eelnevalt ütlesin, siis ma ei oleks arvanud, et sa nii madalale laskud.. Sa olid tõeline Slytherin ja praegu kössitad sa Gryffindoris?" kortsutas Snape korraks kulmi. Sarlin turtsatas.
,,Noh, tuleb välja, et te siiski mäletate mind," ütles ta aeglaselt. Snape ei teinud sellest väljagi.
,,Tundub,et sa võtsid omaks ka Gryffindorlasliku käitumise .." ütles ta aeglaselt. ,,Kuigi sa ei ole sugugi muutunud," jätkas ta rahulikult ja muigas külmalt, kui kuulis Sarlini turtsatust.
Snape tõusis nüüd püsti ja jalutas kabineti teisele poolele. ,,Kust te teate, et ma ei ole muutunud?" küsis Sarlin ja jälgis silmanurgast Snape igat liigutust.
,,Dumbledore rääkis, et sa pole mitte kedagi mitte kunagi usaldanud ja sama kehtib ka sinu väikeste sõbrakeste kohta..Sa ei usalda neid siiamaani ," ütles Snape ja jälgis Sarlini, ilme rahulik, sünge.
,,No ja siis?" küsis Sarlin vaikselt. ,,See pole enam kellegi asi kellega mina läbi saan .." ütles ta .
,,Sa oled samasugune nagu su tädi oli," ütles Snape kärsitumalt. ,,Tema ka pühendas enda allesjäänud aja totratele Gryffindorlastele ja pidas neid sõpradeks!" ütles Snape.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 14 2008, 15:57

Mingi saladus tuleb välja? Räägib

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 14 2008, 16:10

Mm , ma imestan, et sa annad ülimalt häid mõtteid vahest kommenteerides .. Naer
Ma ei mõelnud üldiselt saladusele, aga jahm , vb ongi mingisugune, küll näeme Väga rõõmus Ma vist isegi mõtlesin lõpu välja, atchaa ^^

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 14 2008, 18:58

Oo, õnneks. Väga rõõmus Kuna ma siiski otsustasin lõpuni lugeda...

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 14 2008, 19:26

Woah , ma vahepeal mõtlesin, et laseks omale vigu tekkida ja siis naudiks jälle kriitikat ? Vahepeal on üpris lõbus lugeda Väga rõõmus

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Okt 17 2008, 19:07

Eriti Slytherini vajavanemaga?

Heh^^

Ei, väga huvitav. Uut Naeratab

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Okt 17 2008, 19:08

majavanemaga *

Heh , võimalik ? Kuigi ma ei saanud põhimõttest aru Väga rõõmus

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Okt 17 2008, 19:31

Aga millal uut saab??

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Reede Okt 17 2008, 20:48

21.

,,Minu tädi ei puutu üldse asjasse.. " ütles Sarlin kokkusurutud hammastega ja vaatas Snape poole atlkulmu. Snape aga näis nautivat jälle seda, et Sarlin oli juba üsna solvunud ilmega.
,,Sa räägid juba nagu Potter," teatas Snape külmalt ja seadis end taas istuma.
,,Andke mulle parem ülesanne," ütles Sarlin vaikselt omaette põrnitsedes. Snape ainult muigas ja tõmbas lauasahtlist välja mitu pärgamendi rulli. ,,Hästi." ütles ta ja lükkas need Sarlini poole.
,,Sa kirjutad mulle esse vastumürkide ja mürkide kohta ja kuidas nad toimivad," ütles ta ja Sarlin ohkas. ,,Kõikide mürkide kohta, mida sa õppinud oled ja mida ma olen õpetanud sulle," lisas ta veel.

,,Mida sa tegid?" küsis Hermione, kui Sarlin väsinult tugitooli vajus ja oma käsi raputas. ,,Kirjutada.." vastas ta oma käsi põrnitsedes, mis valutas liigsest kirjutamisest. ,,Ma pean järgmisel õhtul jälle kirjutama ja nii kaks nädalat.." lausus ta raskelt ohates . Hermione kergitas vaikselt kulmi.
,,Harry on pidevalt jäänud Snape juurde peale tunde .."
,,Aga ma kahtlen, et ta on nii palju kirjutanud,et käsi ähvardab ära kukkuda.." ütles Sarlin, tehes mossis ilmet.
Hermione muigas vaikselt. ,,Noh, ta jäi viiendas Umbridge juurde peale tunde ja see nõid tegi ta käele arme.." ütles Hermione kulmi kortsutades. Sarlin ohkas taas. ,,See oli tõesti hästi abi pakkuv.. Leevendas enesetunnet isegi.." ütles ta tüdinult ja võttis enda Mustade Jõudude raamatu jälle kätte. Oli möödas väga kaua aega kui ta viimati seda raamatut oli lugenud, aga selleks, et keegi ei saaks aru, mis raamatuga tegu on, siis muutis ta raamatu raamid ära.
,,Tegelikult võiksid sa õnnelik olla.." ütles Hermione äkitselt.
,,See on tegelikult suhteliselt leebe karistus mille Snape andis," ütles ta aeglaselt lisades. ,,Sest Harryl pole kunagi vedanud sellel kohal ja sa oled olnud Slytherinist," haigutas ta laialt. Sarlin tõstis talle altkulmu pilgu. ,,Sa oled väga hea psühholoog! Mida ma ilma sinuta teeksin?" küsis ta külma irooniaga ning süvenes taas raamatu lugemisse.

Oli juba öö, kui Sarlin sulges raamatu, ise vaikselt haigutades. Mitte kedagi ei olnud puhketoas ja kodused ülesanded olid tal tegemata. Raamatu seljakotti pannud, vaatas ta ringi. Tuli kaminas olid peaaegu kustumas ja seegi oli nii vaikne, et tuli kuulatada vaikides. Üksinda oli kõhe puhketoas olla, kuna tavaliselt oli see pungil täis rahvast. Magama ta ka minna ei tahtnud ja puhketoas olla niisamuti. Veel ühe haigutuse saatel, läks ta portreeava juurde ning kui see avanenud oli, astus ta puhketoast välja ja vaatas ringi. Koridorid olid tühjad ja pimedad. Maalidel olevad võlurid ja nõiad magasid juba sügavas unes ning Sarlin otsustas, et ei süüta seekord võlukeppi , vaid jalutab niisama.
Rüükrae rohkem ümber tõmmates, jalutas ta rõõmsama enesetundega edasi. Väljas paistis selge kuu ja kooli territooriumit oli väga selgelt näha.

Sarlin hingas sügavalt sisse öiset jahedat õhku ja esimest korda tundis ta end paremini kui varem. Väravad oli Filch lahti unustanud ning seega oli tal vaba maa. Ainukeseks vastumeelsuseks oli aga öö külmus, kuna väljas oli talv ja lumi tegi kiirelt ta jalad märjaks. Sellest välja tegemata, suundus ta edasi järve poole. (Muidu oleks ta kohe keelatud metsa läinud..)
Peatus ta sealsamas puu juures, kus ta oli kohale tulnud ning muigas vaikselt. Varemgi oli ta öösel väljas käinud , kuid mitte üksinda vaid Susani ja kaksikutega, kellel leidus alati midagi mida teha. Vastu puud toetanud, pistis ta käed taskutesse.
,,Võibolla oleks õige aeg tagasi pöörduda?" mõtles ta alahuult närides.
,,Kuid mida ütleksid selle peale Harry, Ron ja Hermione? Kas nemad ka arvavad, et mul oleks parem tagasi pöörduda?" tüdruk kõhkles hetke ja oli valmis iga hetk võtma välja enda ajakeeraja, kuid tundus, nagu oleks õhus olnud mingisugune takistus. ,,Olgugi, et ma igatsen Susanit ja teisi.."ta kummardus nüüd ja võttis vasaku käega lund kätte ning pigistas selle lihtsalt üheks väikeseks "pallikeseks" ning hakkas seda ülesse loopima. ,,Ei ... Ma arvan, et ma ei lähe tagasi .. Mitte veel... Või tegelt? Dumbledorega tuleks rääkida enne?" Sarlin raputas eikellegile pead. ,,Ma ei suuda arugi enam endast saada!" pomises ta pillates lume käest maha ja haaras mõlema käega peast kinni.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 10:37

Nii heaa...!
Ruttu-ruttu uut osa.

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 11:12

Tekkis tuju uus kirjutada Väga rõõmus

22. osa.

Möödunud oli mitu tundi, kui Sarlin oli seal samas puu juures seisnud ja mõelnud enda oleviku, tuleviku ja võibolla ka mineviku kohta ?
,,Külm.." otsustas neidis siiski mõne aja pärast, kui end väristas. Silmad olid raskeks muutunud ja need vajusid enesest kinni, olgugi, et ta ei tahtnud isegi magada. Nüüd tuli kuuldavale juba aevastus. ,,Tore.." pobises tüdruk raskelt ja pistis käed taskutesse, üritades vähemalt sõrmedele sooja saada, kuid see õnnestus raskelt. Peale teist aevastust, otsustas Sarlin nüüd siseneda koolimajja. Päike oli juba ammu kõrgel ja seega valgustas see kogu tee ära ning lumi, mis valguse käes säras , pimestas tüdrukut.
Ukseni jõudnud, hakkas ta seda lahti tegema, kuid see ei avanud. ,,Mida ..?" hakkas ta just ütlema, kui ust tõmbas veelgi tugevamini. Ikka ei avanenud. ,,Tundub, et Filch on selle siiski sulgenud.." pomises ta vaikselt ja toetas vastu külmemat seina. Lund sadas jälle ja ilm muutus külmemaks. Aeg venis ja tundus, et enne kui uks lahti läks, oli möödunud mitu tundi järjeast. Mõned õpilased lahkusid lossist ja suundusid kusagile eemale, kuid erinevalt teistest, läks Sarlin koheselt lossi, kellegile tähelepanu pööramata. Käed olid tal justkui kangena taskutesse kinnitunud.
,,Haiglatiiba või Puhketuppa ? Haiglatiiba või puhketuppa?" mõtles Sarlin, kui läks keerdtreppide poole. Otsustanud esialgu minna siiski puhketuppa, kõndis ta edasi. Liikumine andis talle natukenegi soojust, kuid mitte nii palju. Üleni niiske ja külm koolivorm võtsid väga aeglaselt vastu soojust.
,,Pudi-padi," teatas ta portreeavale . Paks naine hüppas eest ära ning Sarlin sisenes puhketuppa ja tundis kergendust, kui sai natukenegi sooja. Esimese asjana jooksis ta tüdrukute magamistuppa, kus ta kiirelt märjad ja külmad riided vahetas välja soojade ja kuivade riiete vastu, tundes tõelist leevendust, et ta ei pidanud väljas kauem passima. Peale järjekordset aevastust, väljus Sarlin magamistoast ja läks tugitooli juurde, kuhu ta istus. Neidis tõmbas sviitri kaeluse kõrgemale, sest kurk valutas natuke ja sulges seejärel silmad.

,,Hommikust.." teatas Ginny natuke rõõmsameelsemalt. Tundus, et ta oli enda masendusest ja kurnatusest üle saanud ning ta istus Harry kõrvale. Sarlin avas silmad ja vaatas otsa kõigile, kes puhketoas olid. ,,Susan, on sinuga kõik korras?" küsis Ron nime rõhutades. Sarlin raputas pead . ,,Ei," ütles ta kähiseval häälel. ,,Sa said vist külmetada.." ütles Hermione ja asetas käe Sarlini laubale ja tõmbas selle mõne hetke pärast tagasi. ,,Sa peaksid minema haiglatiiba, sul on palavik," ütles ta end sirgu ajades ja Sarlini vaadates. ,,Kena.." ütles Sarlin vaevukuuldavalt ja pööritas silmi ning tõusis püsti. Kogu ta keha valutas ja raske oli kõndida. Tundus, nagu kaotaks ta iga hetk tasakaalu ja kukub pikali. ,,Tule ma aitan sind," ütles Hermione vaikselt ja tõusis samuti püsti ning aitas Sarlini puhketoast välja.

,,Mis sul juhtus?" küsis Hermione vaikselt, kui nad Sarliniga olid mööda koridore Haiglatiiva poole läinud. Sarlin kehitas vaikselt õlgu ja vaatas mööduvaid õpilasi, kes neid samuti natuke aega jälgisid. ,,Ma käisin lihtsalt väljas.." ütles ta vaikselt ja ootas , et see teekond lõppeks kiiremini.
,,Väljas?" kordas Hermione . ,,Minuteada olid sa Snape juures ja õhtul puhketoas.."
,,Ma olin öösel väljas. Kui ma tagasi tahtsin tulla , siis oli uks juba lukus niiet ma ei saanud siseneda ja jäin ootama.." seletas Sarlin asja kiirelt ja ohkas kergendunult, kui nägi, et nad jõudsid juba haiglatiiba.
,,Ma lähen kutsun Promfey, sina heida pikali." käskis Hermione ja jättis Sarlini sinnapaika ning tormas kabineti ukse poole. Sarlin tegi nagu kästud. Ta heidis pikali ja tundis, kuidas pea sellepärast ringi hakkas käima. See oli kuidagimoodi uimane ja mõnus tunne.
Minuti pärast tulid kohale Hermione ja Promfey. Viimane kummardus Sarlini kohale ja katsus ta laupa ning vangutas pead. ,,Teie siit veel niipea välja ei saa, preili Aiedail .. Teil on kõrge palavik .." ütles ta vaikselt. ,,Ma teen sulle ühe joogi valmis, mis peaks leevendama su kurguvalu, kui sul seda on ja mis aitab sul natuke paremini tunda end," ütles Promfey ning sibas kiirelt minema.
,,Miks sa üldse välja läksid?" küsis Hermione sosinal,kui Promfey oli kuuldekaugusest väljas.
,,Ma tahtsin lihtsalt värsket õhku hingata ja ma mõtlesin.."
,,Mõtlesid.. Millest?"
Sarlin köhis vaikselt ja kehitas õlgu ning tõmbas endale teki peale. ,,Sellest, et kas minna tagasi aega ja elada oma elu edasi, või jääda siia.." ütles ta vaikselt. Hermione kortsutas mõtlikult kulmi. ,,See ei ole tegelikult nii kerge kui sa arvad.." ütles ta ikka veel sosistades.
,,Ja üldiselt on see sinu enda otsustada, kas sa tahad minna tagasi või mitte.." lisas ta veel ja ajas end sirgu. ,,Ma aitan sind täna koduste ülesannetega kui tahad.." ütles ta nüüd natuke valjemalt. Sarlin kergitas kulmi. ,,Sina ?" küsis ta imestunult.
,,Sa ei pea mind haletsema sellepärast, et ma haige olen.." ütles ta pead vangutades. Hermione kehitas õlgu. ,,See ei loe, sa pead järele ka jõudma.." ütles ta ja vaatas nende poole sibava Promfey poole, käes peeker aurava joogiga. Kui ta nendeni jõudis, nägi jook välja ereoranži värvi välja , kuid lõhn puudus.
,,Sa pead selle lõpuni ära jooma," ütles haiglaõde ning ulatas peekri Sarlinile, kes selle vastu võttis ja ära kiirelt jõi. ,,Nüüd palun, lahku haiglatiivast. Aiedail peab puhkama," ütles ta Hermione poole pöördudes. ,,Ma panin su rohu sisse unerohtu, et sa kenasti end välja magaksid . Hiljem kui sa ärkad, vaatame mis me edasi teeme," ütles ta ning jalutas eemale, et hoolitseda teiste patsientide eest. Hermione saatis teda pilguga. ,,Olgu, hiljem näeme!" ütles ta ning lahkus haiglatiivast. Sarlin vaatas natuke aega talle järele ja sulges seejärel silmad. Tõepoolest . Peale ravimi joomist tundis ta end nii väsinuna. Mõne hetke pärast Sarlin lihtsalt uinus.

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.


Viimati muutis seda Miseria (Reede Jan 09 2009, 22:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 17:02

Pomfrey, mitte Promfey. Ja ka kordasid paari rea ulatuses viis korda sõna soojus. Ei, ma pean ütlema, et see jutt mulle ei meeldi eriti. (Igaks juhuks: mitte kirjavigade pärast.)

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 17:13

Heeeeh Väga rõõmus Ma ei oska tema nime kirjutada , koguaeg Y lõpus Väga rõõmus Aga vahet pole ^^

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 17:20

Ja-jaa, no ikka vahet pole. Pööritab

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 17:34

Ei ole Pilgutab silma

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 18:19

Minu arvates seal siiski on vahe.

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 19:14

On küll vahe, aga ikkagi saab aru, kellest kirjutad.
Suht normaalne, vahepeal olid vist alumisteks jutumärkideks komasid kasutanud...

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 20:00

Murthag, ma kasutan komasid koguaeg, kui keegi midagi ütlema hakkab Väga rõõmus

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 20:10

Murthag Naer

Miks sa komasid kasutad??

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 20:12

SORRY!
Ma pole harjunud kasutama ->``<- märke Väga rõõmus

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Laup Okt 18 2008, 21:38

Ma kasutan neid: "". Aga jah, see ei häirigi mind eriti, eesti keeles peaksidki esimesed olema all...

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Okt 19 2008, 11:12

Mina kasutan ka neid, mida Marie. Peaksid küll olema all, aga komad on ju hoopis teised asjad.

Uut osa...

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria
Kantsler
Kantsler
avatar

Female Postituste arv : 3324
Age : 24
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 19759
Registration date : 23/02/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Okt 19 2008, 12:07

Mm , ikkagi veits harjumatu on neid teisi kasutada, aga eks ma pean üritama ? T__T

_________________
- Suicider ✖ இ|             ütleb:
*Okei
*NOW I WILL RULE THE WORLD!

See käib selle foorumi kohta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Okt 19 2008, 13:00

Jah, ürita Naeratab

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Püh Okt 19 2008, 14:20

Minupoolest võivad komad ka olla. ,,Mulle just nii vahel meeldibki."

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Murtagh
Viirastus
Viirastus
avatar

Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 22276
Registration date : 14/08/2008

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 21 2008, 08:52

,,Minu jaoks väga harjumatu."

Komadega läheb ju palju kauem aega...
Aga uut...!

_________________
"Shall I sing it standing on my head, my lady?"
"Will that make it sound better?"
"No." - Butterbumps and Lady Olenna.


Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
avatar

Female Postituste arv : 10351
Age : 22
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 20480
Registration date : 04/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   Teis Okt 21 2008, 19:35

,,Njah, aga siis on ta siiski rohkem eesti keele moodi," arvan ma.

_________________
Comeback xd aga ärge lootke mult midagi, mul hakkas lihtsalt täna igav.

no somos los lobos
no somos los perros
somos los cadejos
cadejos verdaderos
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hpfannid.forum.co.ee
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Sarlin [lõpetatud!]   

Tagasi üles Go down
 
Sarlin [lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: