Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid

Go down 
+14
Miseria
renxik
Cliodna
Unknown.
Celestine
Ichimaru
Yewwy
aare94
Evanna
kikael
sanxyi
Rikkie
Valgekihv
libahunt
18 posters
AutorTeade
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31132
Registration date : 25/01/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimePüh Juun 15 2008, 12:56

Kelele need meeldivad? Mulle väga! Lemmikud on:
1) Sakura võlukaart
2) kõik erinevad Digimonid
3) Pokemonid
4) asi mille nime ma ei mäleta, aga jube lahe oli. kirjeldada ei viitsi. Pilgutab silma

On veel väga palju lahedaid Pilgutab silma aga üks mulle üldse ei meeldi. Hommikuti telekas - Loheratsurid. See on ÕUDNE. Muidu kas teile meeldivad Jaapani ja Hiina multikad?
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31711
Registration date : 12/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimePüh Juun 15 2008, 14:11

Anime. Väkk. Mitte ei meeldi.
Tagasi üles Go down
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29163
Registration date : 02/06/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimePüh Juun 15 2008, 17:03

Jaa, eriti Naruto...
Tagasi üles Go down
sanxyi
Metshaldjas
Metshaldjas
sanxyi


Female Postituste arv : 399
Age : 30
Hüüdnimi : Susanna
Punktid : 250
Galeoonid : 251
Aktiivsuspunktid : 30059
Registration date : 07/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimePüh Juun 15 2008, 19:37

Ma ei tea, mulle ei meeldi need üldse.
Tagasi üles Go down
kikael
Superkangelane
Superkangelane
kikael


Female Postituste arv : 6526
Age : 28
Hüüdnimi : mariann
Punktid : 1520
Galeoonid : 1675
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 33138
Registration date : 14/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeEsm Juun 16 2008, 09:41

Mulle meeldib esimene digimon. See kus oli Gatomon ja Garurumon ja Matt jne.
Tagasi üles Go down
http://letsdothat.forumotion.com/index.htm
Rikkie
Alkeemik
Alkeemik
Rikkie


Female Postituste arv : 890
Hüüdnimi : Rikki
Punktid : 955
Galeoonid : 955
Aktiivsuspunktid : 29163
Registration date : 02/06/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeEsm Juun 16 2008, 09:42

Kui ma olin väiksem, siis vaatasin tv3 neid digimone.
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31405
Registration date : 04/08/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeLaup Juun 21 2008, 22:32

Ei ole neid eriti vaadanud, ei huvita, kuid ei ütle, et halvad on.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31711
Registration date : 12/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimePüh Juun 22 2008, 09:13

Ma ka vaatasin digimone. Ema ja isa ei lubanud Kurb . Neile ei meeldi sellised multikad. Nüüd on nii jamad ja mõtetud.
Tagasi üles Go down
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30186
Registration date : 16/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimePüh Juun 22 2008, 21:13

Digimone vanasti vaatasin. Mulle meeldisid.
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31711
Registration date : 12/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeEsm Juun 23 2008, 16:00

Mulle ka Naeratab . Ei tea mis kõiki tõmbas Naer . Ahjaa. Teletupsusid vaatasin ka. MIna olen Dipsi!
Tagasi üles Go down
aare94
Loheratsanik
Loheratsanik
aare94


Male Postituste arv : 3735
Age : 30
Hüüdnimi : Aare
Punktid : 1495
Galeoonid : 1965
Südamed : 2
Aktiivsuspunktid : 30186
Registration date : 16/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeTeis Juun 24 2008, 12:03

See oli see roheline jah?
Tagasi üles Go down
http://harrypotterfoorum.forumotion.com/
Yewwy
Varas
Varas
Yewwy


Female Postituste arv : 463
Age : 28
Hüüdnimi : Yew , Heltz .
Punktid : 60
Galeoonid : 60
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29128
Registration date : 22/06/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeKolm Juun 25 2008, 14:11

Mulle animed meeldivad , mingi Shakura oli hääästi lahe!
Tagasi üles Go down
Ichimaru
Öökull
Öökull
Ichimaru


Female Postituste arv : 67
Age : 31
Punktid : 210
Galeoonid : 210
Aktiivsuspunktid : 29205
Registration date : 22/05/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Juul 04 2008, 18:27

Jaapani joonisfilme ei kutsuta multifilmiks, see on minu jaoks solvamine lausa. -.-
Aga ütleks, et mulle väga meeldib. Lemmikumateks on Final Fantasy VII: Advent Children (täispikk siis) ja järjekates Bleach. Armastan seda nii väga et päevagi ei saa ilma olla. Ning viimasel ajal veel Prince of Tennis ning ei saa ka unustada Vampire Knighti ja Elfen Liedi, mis on jumalikult animeeritud. ^^
Bleachi muusikal on samuti hea ning Prince of Tennise muusikal.
Digimon ja Pokemon ei meeldi, aga need kuuluvad ka napilt anime kategooriasse.

Mis on anime?

Kui anime on sinu jaoks täiesti uus, siis siin on lühike seletus, mida see endast kujutab. Sõna 'anime' tähistab jaapani keeles animatsiooni. Enamasti kasutatakse seda sõna tähistamaks kindla joonistamisstiiliga jaapani animafilme.
Tähtis on teha vahet animel ja mangal. Kui esimene tähistab liikuvat ehk animeeritud pilti, siis teine on kasutusel ainult koomiksite tähistamiseks. Arvata, et anime on lihtsalt laste multifilmid, on täiesti vale. Joonisfilmide lastekraamiks tunnistamine on 'lääne' mõtlemisviis, Jaapanis on anime joonistamine võrdväärne 'päris' filmi väntamisega. Seepärast on parimad animed:

1) joonistatud suurema detailsusega ja animatsioonikvaliteediga kui mistahes lääne multifilm (arvutianimatsioon ei käi multifilmi alla)
2) süzheega, milles on oma osa tunnetel ja motiividel nagu kättemaks, armastus, vihkamine jne.; mõned anime'd on piisavalt keerulised, et süzhee arengu üle mitu päeva/nädalat/aastat:) pead murdma jääda.

Nagu ka filmide puhul, leidub anime't igas zhanris alates romantilistest ja komöödiatest verise actioni, sci- fi ja erootikani välja. Lai valik teeb nauditava anime leidmise korraga nii kergeks kui keeruliseks. Parim soovitus on jätta kõrvale eelarvamused ja leida mõni parem isend ja lihtsalt vaadata!
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31405
Registration date : 04/08/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Juul 04 2008, 21:49

Nojah, su jutt tundub huvitav. Ma võib-olla tõmban endale midagi.
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Ichimaru
Öökull
Öökull
Ichimaru


Female Postituste arv : 67
Age : 31
Punktid : 210
Galeoonid : 210
Aktiivsuspunktid : 29205
Registration date : 22/05/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Juul 04 2008, 21:52

Eeeh, ütleme nii, et Elfen Liedi ära küll vaata, tundub, et lendavad jäsemed ja veri-veri-veri on sellega alguse tegemiseks väga ebasobivad.
Alustuseks peaks vaatama mingit lühemat sarja, äkki ei viitsigi. Bleach võib alguseks liiga keeruline olla, isegi mina pole mõnest asjast aru saanud. : D
Tagasi üles Go down
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31405
Registration date : 04/08/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Juul 04 2008, 21:56

Millist sa soovitad?
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
Ichimaru
Öökull
Öökull
Ichimaru


Female Postituste arv : 67
Age : 31
Punktid : 210
Galeoonid : 210
Aktiivsuspunktid : 29205
Registration date : 22/05/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Juul 04 2008, 22:03

Totoro - täielik lastekas, aga täispikk film ja minu meelest armas.
Prince of Tennis - sellest on vähemalt lihtne aru saada. Ja see on naljakas. Eriti kahekümne teine osa. Ma lihtsalt naersin pool päeva selle üle veel. Animatsioon on kohati veidi hale, aga selle korvavad lahedad tegelased. Samas, põhimõtteliselt on kõik tennisest. Ja osasid on palju. Üle saja. : D Kuid minu lemmikutes teine hetkel.
jaa..
Ise küll vaadanud ei ole, kuid tutvustust lugedes tundub huvitav "Ultra Maniac",

Kes pealkirjale tuginedes ootab midagi põnevat ja põrutavat, peab pettuma – "Ultra Maniac" on lugu tütarlaps Nina Sakurast, Võlukuningriigist pärit äpardunud nõiast, kes saadeti inimeste maailma järelaitamisele. Ja järeleaitamist vajab ta hädasti.

Tundub huvitav, võtan vist isegi ette. ^^
Tagasi üles Go down
Celestine
Lohe
Lohe
Celestine


Female Postituste arv : 2669
Age : 26
Hüüdnimi : Ellen
Punktid : 1505
Galeoonid : 491
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 30304
Registration date : 13/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeEsm Juul 07 2008, 07:58

Mm, ma võibolla vaatan mõnda. Naeratab
Tagasi üles Go down
libahunt
Kadunud Kääbik
Kadunud Kääbik
libahunt


Female Postituste arv : 5798
Age : 27
Hüüdnimi : liba, hunt, hundu
Punktid : 1485
Galeoonid : 1271
Südamed : 5
Aktiivsuspunktid : 31132
Registration date : 25/01/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeEsm Juul 07 2008, 13:56

Totoro on lahe, kui festival oli, siis käisin Athenas "Minu naaber Totoro" vaatamas. Mul on muidu üks väike viga, ma ütlen Tototoro. Ühe üleliigse to-ga.
Tagasi üles Go down
http://ringy.darkbb.com
Unknown.
Töinav hamdinger
Töinav hamdinger



Male Postituste arv : 46
Age : 28
Hüüdnimi : Un.
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 28975
Registration date : 07/07/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeEsm Juul 07 2008, 16:16

Animed on head ;P Praegu vaatan Narutot ainult, mis väga hea teema ja tegelastega.
Tagasi üles Go down
Yewwy
Varas
Varas
Yewwy


Female Postituste arv : 463
Age : 28
Hüüdnimi : Yew , Heltz .
Punktid : 60
Galeoonid : 60
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 29128
Registration date : 22/06/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeEsm Juul 07 2008, 17:27

Animed on kohe väga head , Sati pealt näen iga päev lähedaid multasid , peale anime muud ei vaatagi , nii mõtetud need Lazlod ja muud sellised.
Tagasi üles Go down
Cliodna
Pisihaldjas
Pisihaldjas
Cliodna


Female Postituste arv : 257
Age : 30
Hüüdnimi : Cliodna
Punktid : 160
Galeoonid : 61
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 28506
Registration date : 09/10/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeNelj Okt 09 2008, 21:04

Vaadake tõele näkku - Anime on multikas ja selles pole midagi solvavat, et see seda on.

Mina soovitan alustuseks ''Vampire Hunter D''d. See oli esimene anime, mida ma vaatasin mujalt kui mõnelt Eesti kanalilt. Enne seda olin küll näinud kõiki neid Digimone ja Pokemone, aga ''Vampire Hunter D'' meeldis mulle väga. Pärast seda vaatasin veel mitu vampiirikat läbi ja siis liikusin vaikselt teistele žanridele. Ma ei tea, mis žanrid sulle meeldivad, aga ''Ergo Proxy'' ja ''Wolf's Rain'' on niisugused osaliselt science-fiction action-ulme animed, neid soovitan vaadata. Kumbalgi on umbes 30 episoodi. ''Fullmetal Alchemist'' on suhteliselt pikk (50 episoodi) aga minuarust on see väga hea. Seal on nii komöödiat, kui draamat, palju tegelasi ja suhteliselt huvitav lookäik.

Kui sarju ei viitsi vaadata, siis võid heita pilgu peale Studio Ghibli animedele. Neid on vahepeal isegi Eesti kanalitelt lastud. ''Howli liikuv kindlus'' ja ''Princess Mononoke'' näiteks. Kui mõne vastu mingi lähem huvi tekib, siis võin neid täpsemalt kirjeldada.

Ichimaru kirjutas:
Elfen Lied

Oi näe, meil on siin veel üks Elfen Liedi fänn Väga rõõmus Mu kunstikooli õpetaja peab mind suht soodaks, kuna ma seda esimese episoodi põgenemis-stseeni väga detailselt ja värviliselt joonistasin. Tore teada, et siin veel anime vaatajaid leidub.
Tagasi üles Go down
http://www.cliotna.deviantart.com
Evanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Foorumi Ülemvalitsejanna
Evanna


Female Postituste arv : 10351
Age : 28
Hüüdnimi : Evanna, Ev.
Punktid : Ei arvestata
Galeoonid : 1295
Südamed : 9
Aktiivsuspunktid : 31405
Registration date : 04/08/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Okt 10 2008, 19:45

30 osa ja vähe? *minestab* Ma ei viitsi elu sees nii palju teleka ees istuda... (Ma olen selline, kellele ei meeldi telekas.) Kui, siis vaatan filme. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
https://hpfannid.forum.co.ee
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30016
Registration date : 10/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Okt 10 2008, 20:27

Kunagi sai Jugi Jugi Joh (või mingi selline) Naer
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30684
Registration date : 23/02/2008

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Okt 10 2008, 20:30

Yu-Gi-Oh.
Endale meeldib kõige rohkem ``Vampire Knight´´ .
Üsna huvitav multa (:


Viimati muutis seda Miseria (Reede Okt 10 2008, 20:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
renxik
Hobugreif
Hobugreif
renxik


Male Postituste arv : 1311
Age : 27
Hüüdnimi : ren
Punktid : 500
Galeoonid : 500
Südamed : 1
Aktiivsuspunktid : 30016
Registration date : 10/12/2007

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Okt 10 2008, 20:35

Äitah, et parandasin mind Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
Mõisapreili
Troll
Troll
Mõisapreili


Female Postituste arv : 21
Age : 27
Hüüdnimi : Sipsu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26682
Registration date : 14/10/2009

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeNelj Okt 15 2009, 19:57

Digimoni esimene osa oli jah äge Naeratab
"Totoro" ja need teised armasad animed on kah lahedad...
Tagasi üles Go down
http://eluseik.blogspot.com
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 31123
Registration date : 28/04/2009

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeNelj Okt 15 2009, 20:16

Hellsingi armastan ja Vampire Hunter D on kah huvitav. Vähemalt Bloodlust. Ja Cowboy Bebop ka suht norm.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeLaup Dets 05 2009, 15:55

Oh, väiksena väga-väga-ammu vaatasin Pokemoni. Need Pokemonid vms olid jube armsad. Nunnu
Tagasi üles Go down
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24743
Registration date : 26/06/2011

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeReede Aug 05 2011, 22:28

Soovitan neile kellele meeldivad õnnelikud lõpud ja fantaasia totorot.Endal olemas ja lõpus on niii armas.Tegelik nimi on minu naaber Totoro.Mulle see siis kui sain nii väga meeldis.Isegi ütlesin vahest To-to-ro kuigi sain selle sellel suvel.
Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
Victorious179
Päkapikk
Päkapikk
Victorious179


Female Postituste arv : 288
Age : 23
Hüüdnimi : Victoria, Vic
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23789
Registration date : 21/07/2011

Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitimeLaup Aug 06 2011, 10:31

Ma vaatan siiamaani Digimoni Animefreakist... Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid   Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jaapani/Hiina täispikad ja järjelised multifilmid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Lahedad filmid-
Hüppa: