Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 intervjuu tead-küll-kellega

Go down 
AutorTeade
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24593
Registration date : 26/06/2011

intervjuu tead-küll-kellega Empty
PostitaminePealkiri: intervjuu tead-küll-kellega   intervjuu tead-küll-kellega Icon_minitimeReede Aug 24 2012, 22:27


Interviu Tead-küll-kellega



Härra Lord, esimene küsimus- kuidas ma teid nimetada võin? Lord Voldemort, Must Isand või Tom Marvolo Riddle? Heal lapsel mitu nime, nagu me vanarahva tarkustest teame.


(Mõtlikult, pärast pikka vaikust). Njaah. Te võite mind kutsuda Tead-Küll-Kes'iks. See näitaks minu vastu austust üles.


Härra Tead-Küll-Kes, kuidas läheb?


Nii ja naa. Nii ja naa. Vahepeal on mõned tagasilöögid, kuid üldiselt pole vigagi.


Ega te vist ei riski enda plaanidest pikemalt rääkida?


Ei, seda tõesti mitte. Osasid plaane- tappa Potter, tõusta maailmavalitsejaks ja muud sellist te muidugi teate.


Käivad kuulujutud, et te hoiate end elus mingite varikätkidega? Misasjad need on?


Ja teie usute kõike, mida räägitakse?


Ma töötan Norijas ja-


Norijas? Rohkem pole vaja öelda, kõik on selge...


Tore, tore. Kas te olete kindel, et Snape on teie poolel?


Jah. Kas teil mõistlikumaid küsimusi ei ole?


Miks te enda nimeks just Lord Voldemort valisite?


Lord tähendab isandat. See kõlbab, kuna ma tahan maailmavalitsejaks tõusta. Võim tähendab kõike. Voldemort tundus kurjale võlurile piisavalt... kuritahtlik nimi. Näiteks mort. Igal kurja kõlaga nimel peab lõpus olema mort, ja lisaks peab see sisaldama o-sid ja r-isid. Voldemort tundus mulle ainuõige valik.


Aga Tom Marvolo Riddle oli ometi nii ilus nimi...?


Aga see oli mu mugust isa oma, ja ma ei suutnud sellist nime kanda! Pealegi, minuemeelest oleks midagi puudu hommikusest uudisest, mille pealkiri on: "Thomas Marvolo Riddle sooritas metsiku mugumassimõrva" . Lord Voldemort on ikka palju parem.


Mis teil täpselt mugude vastu on?


Ma pidin nende rottide seas üles kasvama! Lastekoduhoidja ei andnud mulle kunagi lisamagustoitu, ehkki ma olin näljane. Kas surm on siis liiga range karistus?


Vabandage, mina olen tsirkuses grimmeerijana töötanud. Asjatundjana tahaksin teada, kuidas teil õnnestub alati enda surnuvalget jumet säilitada?


Ega see väga kerge ole. Tavaliselt kasutan ma "Evilly white" kreemi, mida ma olen hapukoorega ära seganud. Tavaliselt jätkub seda kogu päevaks, kuid igaks juhuks puuderdan ma ennast iga kord enne kui mõrvaretkele lähen.


Pean üles märkima. Aga kuidas on teil silmad punaseks muutunud?


Pole siin midagi varjata- valisin lihtsalt õiged kontaktläätsed.


Aga teie kuulsusrikkad ämblikutaolised pikad sõrmed? Kas need on loomulikud või on ka siin mingi sim-salabim sahker-mahker mängus?


Enda sõrmede üle olen ma väga uhke. Need on täiesti loomulikud!


Nüüd üks natukene moealane küsimus. Kuidas teil tuli pähe surmasööjate vormiriietus välja mõelda? Mustad kapuutsidega kogud- see kõlab väga uhkelt.


Jah. olen selle saavutuse üle üsna uhke. Uurisin tavalisi piraatide, mõrvarite ja lihtsalt jubedate inimeste riietusi, ning panin kokku lõpuks Surmasööjate Kostüümi. Tegelikult pole neis midagi erilist- mustad mantlid ja kapuutsid, surnupealuuga maske saab igast ettejuhtuvast poest osta.


Teist oli kaval ka iga Surmasööja käele Must Märk panna.


Jah, seda kindlasti. Alguses oli Must Märk natukene teisel põhjusel...


Mis põhjusel?


Ma ei saanud aru, milline Surmasööja millise maski taga on. Nimepidi ma ei saanud neid muidugi hõigata- sest enamus Surmasööjaid ei tohi üksteist tunda. Ja siis mõtlesin ma välja geniaalse plaani. Kui ma enda Musta Märki puudutasin ja mõtlesin mõne Surmasööja nime, siis see Surmasööja võpatas.


Tõesti väga kaval. Aga Musta Märgi disainimine ja taevassesaatmine?


Musta Märgi kuju tuli mulle pähe unes. Ja oli loomulik asjade käik, et ma saadan selle taevasse, kui kusagil kellegi ära tapan.


Tänan teid intervjuu eest, härra Tead-Küll-Kes.
Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
 
intervjuu tead-küll-kellega
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Intervjuu
» J.K.Rowling intervjuu
» intervjuu proffesor snapega
» Emma Watsoni intervjuu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Harry Potter :: Kuulujutud-
Hüppa: