Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE!

Go down 
2 posters
AutorTeade
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24633
Registration date : 26/06/2011

Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE! Empty
PostitaminePealkiri: Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE!   Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE! Icon_minitimeNelj Dets 22 2011, 19:01




Rosalie:

Vanus:Loo alguses kümme aga kui juba koolis on mõni aasta olnud siis 13

Välimus:¹okolaadikarva silmad,mustad juuksed ja veripunased huuled

Veel:Rosalie on väga kõhn sest ta ei söö praktiliselt midagi

Isis:

Vanus:16

välimus:Pikad, mustad juuksed, kitsad, heledad huuled, elektri sinised silmad, sale keha. Ta on ka animaag ja muutub süsi mustaks hundiks

Veel:Rosalie parim sõber

Jack:

Vanus:18

välimus: Jack on pikka kasvu noormees. Tal on sügavhallid silmad ning lühikesed, heledad juuksed. Oma parema käe keskmises sõrmes kannab poiss alati üht üsna silmapaistvat sõrmust, mille peal on kujutatud tema perekonna vappi.
Veel:Isise poiss,fõõniksi ordu liige

Albus:

Vanus:16

välimus:lühikesed tumedad juuksed, pikk, lihaseline, aga mitte liiga massiivne, elektri sinised silmad nagu õelgi ainult natuke sügavamad

Veel:Isise vend

Sydney:

Vanus:16

Välimus:pikad pruunid juuksed ja tumedavõitu silmad

Veel:Nii Isise kui ka Rosalie vaenlane

Jessica:

Vanus:7

Välimus:blondid juuksed ja hallid silmad

veel:üks lastekodu tüdruk kes on mugu



Esimene osa:Rosalie,Isis,Albus ja surm

täpselt aasta enne sigatüüka kirja

Vihma sadas ja puhus tugev tuul.Olin lastekodus ja ootasin millal hommik saabub.Kell tiksus ja mu pea valutas.Äkitselt koputas kasvataja uksele.Tegin lahti ja kasvataja hakkas rääkima,,Rosalie.Ma tean et see kuidas Isis haiglasse viidi oli sulle ränk kaotus.Sa vahetad täna koos Isisega tuba ja siis oled sa ülemises narivoodis nagu Isiski.Peale teie on siis toas Jessica ja Albus''Läksin aega viitmata teise tuppa,,Rosalie!Mul on väga kahju sest ma tean et Isis oli su parim sõber.''Albus patsutas mind õlale,,Albus,see polnud sinu süü.Ta lihtsalt komistas ja...''mu silmist tuli pisaraid kui mulle tuli meelde kuidas Isis oli kaljult alla kukkunud,,Aga see oli madalalt.Õnneks''lausus Jessica ja istus enda voodile.See oli tõsi.Isis oli kukkunud vaevalt 3 meetri kõrguselt.Jäin magama ja nägin unes seda sama päeva kui Isis kukkus...



,,Rosalie,Rosalie!ROSALIWE!ÄRKA ÜLES!''Albus raputas mind kogu jõust ning kui jõudsin voodist maha tulla nägin Isist,,ISIS!'',,ROSALIE!ALBUS!''Isis ruttas meid kõiki kallistama,,Vaid üks haav''lausus Isis ünnelikul ta osutas enda käes olevale armile,,Noh,kas siis põgeneme täna õhtul?''küsis Isis vaikselt et mitte Jessicat üles äratada....

Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
Victorious179
Päkapikk
Päkapikk
Victorious179


Female Postituste arv : 288
Age : 23
Hüüdnimi : Victoria, Vic
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 23679
Registration date : 21/07/2011

Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE!   Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE! Icon_minitimeNelj Dets 22 2011, 22:25

Lahe!
Tagasi üles Go down
karmen
Varas
Varas



Female Postituste arv : 457
Age : 21
Hüüdnimi : Karmu
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24633
Registration date : 26/06/2011

Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE!   Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE! Icon_minitimeNelj Dets 22 2011, 22:31

Uued tegelased

Kasuema Esme:
Vanus:38
välimus:punased juuksed ja punased silmad
veel:väga lahke iseloomuga ja käitub nagu oleksid lapsed tema pärislapsed.Lisaks on ta võlur

kasuisa Sam
vanus;40
välimus:pruunikad juuksed ja kollased silmad
veel:on nagu Esme ja juhtumisi on ta samuti võlur



1 TUND HILJEM

,,Rosalie!Sinu kord!''Ma hiilisin rõdule ja läksin mööda Albuse püstitatud redelit alla.Seejärel tuli Isis ja me jooksime nagu jaksasime kui kuulsime kuidas meid hüüti:,,ROSALIE!ALBUS!ISIS!ALBUS EDWARD NOX,ISIS NIGRA NOX JA ROSELIE KAPELSKÄR!TULGE OTSEKOHE TAGASI!!!''Lastekodu korravalvur oli meid märganud...

Olime jooksnud väga kaugele.Kell oli südaöö kui äkki tulid kolm öökulli.Me läksime muudkui mööda linna kui jöime ühes põõsas magama...

,,Jumal tänatud!Ta on elus''avasin silmad.Ma asusin kuskil pehmes voodis,,Kus Isis ja Albus on?''küsisin ma kähedalt ja tundsin kurgus kürvetavat valu,,Kullake!Mis su nimi on?''küsis mu tulevane kasuema mult,,Rosalie''kähistasin ma ja vaatasin naisele otsa,,Mina olen Esme ja tema on Sam.Me tahaksime teie kasuvanemateks hakata...''olin nõus.Ma olin seal voodis terve päeva kuni lõpuks jäin magama...


ärkasin peavalu peale üles.Ma e suutnud end püsti ajada.Varsti tulid Esme ja Sam vaatama miks ma söömaa ei tulnud ja mind sõidutati haiglasse.Seal õeldi et ma oeln imselt saanud kuskil kõhugripi.Ma pidin koju jääma nagu Isis ja Albus.Kuid vähemalt olin nüüd lastekodust vaba...

Tagasi üles Go down
http://howgarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE!   Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rosalie elu nõiana-ETTEVAATUST!VÄGA TRAAGILINE!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: