Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pride and Prejudice

Go down 
4 posters
AutorTeade
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27277
Registration date : 13/09/2009

Pride and Prejudice Empty
PostitaminePealkiri: Pride and Prejudice   Pride and Prejudice Icon_minitimeEsm Nov 22 2010, 20:52

Ehk siis Uhkus ja Eelarvamus. Sellest on raamat ka. Sellest on tehtud 2 filmi ja 4-osaline lühisari.
Olete näinud/lugenud. Mida arvate?

Mina olen nii lugenud kui ka näinud ja ma pean tõdema, et ma pole midagi paremat lugenud ega näinud. Tõesti parim!! Minu meelest üks kaunemaid armastuslugusid.

Film on minu meelest natuke parem, kui raamat, sest film on siiski lihtsamini mõistetav, kuid samas võib ka raamatut lugedes tunnetada seda kõike. Naeratab
Filmidest meeldib mulle see rohkem, kus Keira Knightley ja Matthew Macfadyen mängivad.

Kes näinud ei ole seda, soovitan soojalt. Naeratab
Tagasi üles Go down
Pisike
Kortssarveline snorkak
Kortssarveline snorkak
Pisike


Female Postituste arv : 135
Age : 31
Hüüdnimi : Pisku?
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29424
Registration date : 19/05/2008

Pride and Prejudice Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pride and Prejudice   Pride and Prejudice Icon_minitimeEsm Nov 22 2010, 21:22

Ma olen samuti nii filmi näinud, kui raamatut lugenud. Pean tunnistama, et mina ei ole kuulnud sellest, et on olemas sari, peaks vist selle kohta rohkem uurima.

Kuna ma olen mina, siis ma kuulan alati filmides filmimuusikat, sellel on tohutult ilus filmimuusika (see sobib õppimise ajal ideeaalselt taustamuusikaks). Samuti need loodusvõtted ja kõik muu. Ma armastan seda ajastust, millest see räägib.

Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 33201
Registration date : 14/08/2008

Pride and Prejudice Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pride and Prejudice   Pride and Prejudice Icon_minitimeLaup Nov 27 2010, 17:26

Nägin seda filmi, kus Keira Knightley ja see teine tüüp olid. Väga meeldis. Kunagi loen ka. : )
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27277
Registration date : 13/09/2009

Pride and Prejudice Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pride and Prejudice   Pride and Prejudice Icon_minitimeEsm Nov 29 2010, 14:13

Jah mingi 4-osaline peaks olemas olema küll, aga ma ei ole seda näinud..
Tagasi üles Go down
astymm
Troll
Troll
astymm


Female Postituste arv : 20
Hüüdnimi : niisama Assu.
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 24466
Registration date : 01/01/2011

Pride and Prejudice Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pride and Prejudice   Pride and Prejudice Icon_minitimeLaup Jan 01 2011, 19:15

Pole küll raamatud lugenud, kuid olen näinud filmi näitlejaga Keira Knighley`ga ja mulle kohe väga meeldis. Üks lemmikumatest armastus filmidest. Darci on seal samuti nii armas ))
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pride and Prejudice Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pride and Prejudice   Pride and Prejudice Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pride and Prejudice
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Lahedad filmid-
Hüppa: