Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Victory

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Victory Empty
PostitaminePealkiri: Victory   Victory Icon_minitimeEsm Aug 30 2010, 12:29

"When i get older, I will be stronger,
They call me freedom, just like a Wawing Flag..."

"You're a good soldier, Choosing your battles
Pick yourself up, And dust yourself off
Get back in the saddle"

Karjusime oma seltskonnaga täiest kõrist, kui MM-i võiduvärav tuli. üks asi oli näha MM-i telekast ja siis rõõmust särada, aga hoopis teine oli näha seda kõike Aafrikast pealt ja peale seda lennukile istuda ja hispaaniasse võitu tähistama sõita. Muidugi polnud me mingid tšempinjonid kes seda niisama lubada oleks saand, aga meie meeskond võitis koolidevahelise võistluse mille auhinnaks oli kolm reisi. Niisiis valisime Mina, Lisett, Elis, Sass ja Dave need kaks oma reisideks, kolmandale mee veel mõtleme.

"Lennuk väljub viieteist minuti pärast, teeme käbe," ütles Lisett täpselt siis ,kui me lennujaama ette jõudsime.
Ronisime kiireltDave autost välja ja võtsime tagant oma pagasid. Dave lukustas uksed ja pistis võtme auto kapoti alla, tal pidi sugulane kes hispaanias elab varsti tulema ja auto ära viima. seadsime kõik sammud oma lennujaama, ja lootsime, et jõuame lennukile. Kiirendasime samu ja varsti istusime hingeldades lennukile. Napilt läks meil. Lend oli jube pikk, ma jõudsin läbi lugeda ühe õhukese raamatu, mitu tundi magada ja i-podi peaaegu läbi kuulata.
"Tähelepanu me maandume kümmne minuti pärast..." kostis valjult meie kohalt kõlaritest nüüd käis stjuardess ringi ja rahustas paari vanaprouat kes paanitsesid ja korrutas, et midagi ei juhtus. Panin nätsu suhu ja hakkasin närmima kartes, et muidu lähevad kõrvad lukku. Ei aidanud ka see, luku mis luku mu kõrvad läksid ja raske oli midagi kuulda. Tundsin õrnalt kuidas lennuk maandus ja rattad nüüd mõõda maad liikusid. Kohe astume me kõik hommikusse hispaniasse. nüüd kus lennuk seisma jäi võtsin oma pisikese kohvri mida ma polnud mujale, kui enda juurde olnud nõus jätma kuna eelmine kord läksid mul kõik asjad kaduma.
ÕUDNE

Astusin lennukist välja ja tõmbasin sisse suure sõõmu kuuma niisket, aga mõnusalt sooja õhku. Nüüd vaatasin ringi, et näha ega teised välja pole tulnud. muidugi oli meil alguses olnud plaan koos istuda, aga kuna me jõudsime väga napuilt kohale olime kõik mõõda lennukit laiali.
Esimesena väljus Dave näost peaaegu et roheline. Tema ei saanud isegi auto tagaistmel sõita seega ostis ta oma auto. Siis väljus rõõmus Lisett kellele oli see esimene lend ja käsikäes tulid ka Sass ja Elis.
"Noh kas lähme hotelli või puhkemajja?" küsisin ja silmitsesin Dave kes oli oksele hakkamas.
"Sealpool," vastasin ta näost välja loetud küsimusele ja osutasin prügikasti poole kuhu ta tormas. viskasin ta kõrvale maha oma veepudeli ja nätsupakki. Võtku endale.
"Lähme hotelli," katkestas vaikuse Lisett ja lisas "seal on linn lähemal ja suurem võimalus, et me näeme lõbutsevaid Hispaanialasi." noogutasin nõusolekuks ja vaikselt tegid seda ka teised. Ootasime Dave ära ja suundusime ühe eemalasuva seisva tasko poole. istusime kõik sisse ja muutus natuke kitsaks kuna seal oli üks koht vähem, aga saime hakkama ja taksojuht ei tenud väljagi. Algas sõit meie seikluse poole.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33043
Registration date : 30/03/2009

Victory Empty
PostitaminePealkiri: Re: Victory   Victory Icon_minitimeEsm Aug 30 2010, 13:38

Kirjuta ruttu uus osa ka.
Hea.
Tagasi üles Go down
 
Victory
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: