Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ''Maagiline kokaraamat''

Go down 
2 posters
AutorTeade
terasloom
Töinav hamdinger
Töinav hamdinger
terasloom


Male Postituste arv : 43
Hüüdnimi : LOOM
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26697
Registration date : 26/08/2009

''Maagiline kokaraamat'' Empty
PostitaminePealkiri: ''Maagiline kokaraamat''   ''Maagiline kokaraamat'' Icon_minitimeTeis Aug 03 2010, 19:33

''Maagiline kokaraamat'' 1 osa


Minu nimi on Harold Moon. Käin kõige tavalisemas koolis, mis üldse olla saab: Huntbrooki Kolledž. Selles koolis on kõik täiesti tavaline. Igavad matemaatika tunnid, magamapanev ajalugu ja halvad õpetajad.
Kuid üks asi on seal eriline , nimelt raamatukogu ja sealt mu lugu algab.

Kui meil oli kokanduse tund, palus õpetaja Hallstand meil ühe kokaraamatu raamatukogust valida ja kodus sellest ühe retsepti teha. Kõik läksid siis kokaraamatute riiuli juurde ja valisid sealt ühe. Ma hakkasin sama riiuli juurde minna ,kui meie kooli raamatukogupidaja Mr. Poltergeist palus mul teda aidata. Läksin üles ja vaatasin ,mida tal vaja läheb. Ta palus mul ühe riiuli korda seada kõigist 25-st riiulist( Eile toimus seal kaklus nii et pole ime ,et Mr. Poltergeistil raske on.) See raamaturiiul oli täis vanasid raamatuid. Juturaamatuid, seiklusromaane, õpikuid ja teisigi. Kuid siis kohtus minu pilk ühe VÄGA vana raamatuga. Sellel oli ruunidega peale kirjutatud Cookbook of Pot____,(Oskan ruune lugeda, sest ema on selgeltnägija ja ta tegeleb selliste asjadega.)Seal olid peal igasugusete loomade ja esemete pildid. Pealkirja tekst oli kirjutatud katla sisse millel olid nikerdused peal. Kui proovisin raamatut lähti teha ei avanenud see. Kuna sealt oli viimane osa maha kulunud küsisin Mr. Poltergeistilt,mis selle raamatu täisnimi. '' See raamat oli ,siis siin raamatukogus kui kool asustati. Kas sa teadsid, et see kool oli alguses üks mahajäetud maja. Kuulujuttude järgi kadus selle maja ehitanud mees lihtsalt ära. Selle raamatu täisnimest pole mul aimugi. Kuid ma olen avastanud ,et siin on lukusüsteem, mis avaneb salasõnaga. Nagu sa näed on siin üks väike kõlar. Loomulikult ei tea keegi peale haihtunud mehe salasõna.''ütles Mr Poltergeist. Siis ma tundsin nagu tungiks keegi võõras minu kehasse. Ta hüpnotiseeris mu. Ta pani mind ütlema midagi ajuvaba nagu'' Roiskunud juust''. Siis läks mul silme eest mustaks.




Tagasi üles Go down
Pisike
Kortssarveline snorkak
Kortssarveline snorkak
Pisike


Female Postituste arv : 135
Age : 30
Hüüdnimi : Pisku?
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29169
Registration date : 19/05/2008

''Maagiline kokaraamat'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: ''Maagiline kokaraamat''   ''Maagiline kokaraamat'' Icon_minitimeTeis Aug 03 2010, 20:13

see oli väga omapärane ja huvitav.

Ma soovitan veidi vähem sidesõnu/asesõnu lause alguses kasutada. Ja kohati lonkas lauseehitus.
Rohkem kirjeldusi! Väga rõõmus

Ma loeks huviga veel Naeratab.
Tagasi üles Go down
 
''Maagiline kokaraamat''
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» ''Maagiline kokaraamat'' 2. osa
» Maagiline joogimasin

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: