Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Magicu järjekordne jutuke

Go down 
+6
Murtagh
Waffel
Jossu
*forever*
Forgotten-
TikaaniSaiko
10 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeTeis Mai 11 2010, 20:03

Sellel asjal pole siis nime. Veel. Ja see on minu uus katsetus. Ma ei tea, kas meeldib, mulle siiani meeldib Väga rõõmus
Natuke inspireeritud päriselust, eriti loodus, mu armas väike suvila Väga rõõmus
Meelega segane tekst, lugege ja saage teada Väga rõõmus

1.osa
„Loeme nüüd ilusasti ette, mis te sinna kirjutasite. Nii. Esimene küsimus. Mis on sinu arvates armastus? Tereesa, vasta sina!“
Paksude prilliraamidega vana kleenuke õpetaja vaatas mulle sõbralikult otsa.
Vaevaliselt heitsin pilgu töövihiku ülesandele, mida ette lugema pidin.
„Ee… umm… Ma arvan, et näiteks see on armastus, kui ma hoolin oma koerast nii palju, et ma annaksin tema kaitsmiseks oma elu.“
„Siin on rohkem mõeldud seda vastassoo armastust,“ suunas õpetaja. Nagu ma poleks sellest aru saanud…
„Äkki keegi armastab kedagi omast soost,“ märkisin.
„No siis see läheb ka siia alla.“
Ma ei suutnud oma õnne uskuda. Nimelt helises päästja koolikell. Lugupeetud proua Metsanurm katsus veel midagi öelda, karjudes üle kogu sagina, et kodus tuleb ülesanded lõpetada, aga keegi ei fikseerinud öeldut. Ja mina tormasin esimesena klassist välja.
Nimelt on mul suur probleem.
Ma ei tea, mis on armastus. Ma mõtlen, armastus kahe inimese vahel. Noh, mitte pereliikmete. Mitte inimese ja looma. Seda ma tean. Ma jumaldan Trekke’t. Ja ma tõesti armastan Gregorit, aga seda sõbrana. Ma annaksin ka Gregori eest oma elu, just nagu Trekke eest. Aga ma pole ju Gregorisse ARMUNUD.
Minu probleem seisneb selles, et ma pole mitte kunagi ühtegi poissi armunud olnud. Mitte kunagi, täiesti ausalt.
Ma kardan, et ma ei ole normaalne. Kõik meie klassi tüdrukud räägivad kogu aeg, kui nunnu üks või teine kutt on. Nad räägivad, et Gregor on ka ülinunnu.
Mina aga… Ma ei saa üldse aru, kuidas saab üks kutt nunnu olla.
See on… nagu raketiteadus. Minu jaoks.
Õnneks ei saanud ma teemal kaua peatuda, sest minu juurde tuli Gregor.
„IIIIOU, Tessu, tuled meiega?“
„Ahjaa, ikka.“
Oli ju neljapäev, parim päev nädalas. Tunde oli küll palju, kuid ma sain kohe peale tunde koju. Muidu pidin ma isa ootama ja isal lõppes töö alles kell kuus.
Neljapäeviti aga lõppesid meil Gregoriga samal ajal tunnid ja ta ema tuli meile järele.
Kohe nägimegi hallikat Hondat koolihoovi keeramas. Ronisime sisse.
Gregori ema, keskmist kasvu veidi tüsedapoolne ülisõbralik naine tervitas mind oma tavalises rõõmsas olekus.
„Tere, Kristofer!“ ütlesin turvatoolis olevale pooleaastasele poisile. Ta naeratas mulle.
„Gregor, Carl tuleb täna meile,“ märkis Krista, poiste ema.
Carl on Gregori 20-aastane vend, kes elab pealinnas. Meie elame Läänemaal.
Umbes veerand tunni pärast peatus Honda paadi juures teelahkmel.
Jooksin umbes sada meetrit ja jõudsingi koju.
Väike majake on roheline. Ma elan seal koos isa ja koeraga. Mu ema, vend ja õde elavad linnas, üsna kooli lähedal. Oleksin võinud ka sinna minna, kuid ma ei tahtnud isa üksi jätta ja koerast loobumine ei tulnud kõne allagi.
Trekke tervitas mind rõõmsalt. Viskasin koolikoti esikusse ja vaatasin hindavalt oma riideid. Koolivorm oli puhas, just eelmisel õhtul pesust tulnud.
„Ah, isa ei jõua veel niipea koju. Ma võin koolivormiga minna küll,“ mõtlesin ja vahetasin koera keti jalutusrihma vastu.
Kui ma tagasi jõudsin, seisis Jeep loomulikult ukse ees. Vahel lihtsalt ei vea.


Viimati muutis seda magicstar (Kolm Mai 12 2010, 18:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27022
Registration date : 13/09/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeTeis Mai 11 2010, 20:13

Noriksin kohe peategelase nime pärast. See kõlab nagu Ema Theresa, aga siiski sinu valik.
Aga jutt tundub midagi head! Naeratab
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeTeis Mai 11 2010, 20:16

Ta on niikuinii enamasti Tessu Väga rõõmus
Tereesa on ilus nimi ja ma paningi selle Mother Theresa pärast eestima variandi Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
*forever*
Töinav hamdinger
Töinav hamdinger
*forever*


Female Postituste arv : 40
Hüüdnimi : **, forever või F Väga rõõmus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 25409
Registration date : 09/05/2010

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeTeis Mai 11 2010, 20:18

Ei tea mis on armastus & ei ole armunud. Vana see Tereesa ongi?
Muidu tundub huvitav aga sama mis Forgottenil. Ema Theresa tuleb peategelase nimega kohe meelde Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeTeis Mai 11 2010, 20:20

Mai tea. Mai saa aru nagu. Aga elame ja loeme edasi.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 05:07

Midagi umbes nagu meie Väga rõõmus
Ja eks algus ongi segane Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Waffel
Istar
Istar
Waffel


Male Postituste arv : 2905
Age : 27
Hüüdnimi : Kasutajanimest piisab täielikult.
Punktid : 280
Galeoonid : 21
Aktiivsuspunktid : 29764
Registration date : 25/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 13:11

Plaanin kah, siis lugeda.

Tundub suht normaalne, hetkel.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Viirastus
Viirastus
Murtagh


Female Postituste arv : 6315
Hüüdnimi : Murtagh, Mur
Punktid : 1435
Galeoonid : 1250
Aktiivsuspunktid : 32946
Registration date : 14/08/2008

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 14:10

Haha, kui ta umbes "meie" vanune on, siis ega nüüd iga kolmeteistkümne või neljateistkümne aastane tüdruk ei ole ka nii palju ringi käinud, et paljusid poisse oleks näinud. Otsib armastust... hah. Mõni leiab selle võib-olla üldse mingi kolmekümneselt.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 17:51

Mh, te ei saa pihta. Ta ei otsi INIMEST.
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:00

Ma saan pihta, mulle meeldib. Väga rõõmus
Tereesa ja Theresa on normalid, aga Tessu Ko-hu-tav!!!
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:03

Ma kustutan osa ülemist selgitust ära, siis ei teki segadust.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31456
Registration date : 12/12/2007

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:05

Ma ei nori, mulle meeldib. Teistmoodi, ja minuarvates ei ole norimist väärt. Jätka (Y)
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:11

Ahjaa, see on nii kirjutatud, nagu oleks päevik, aga mitte päris. Kõik, mis juhtub, on lähiminevikus.


2.osa

Panin Trekke keti otsa tagasi ja hiilisin vargsi ukse poole. Äkki kuulsin keevitushääli.
„Jeesss!“ mõtlesin ja jooksin tuppa. Vahetasin koolivormi kiiresti teksade ja T-särgi vastu.
Asusin sööki tegema. Me isaga sööme tavaliselt millalgi pealelõunal ja sellega meie toitumine ka piirdub. Ööd veedame enamasti poolunes arvutite taga. Meeldiv traditsioon tegelikult.
Peagi tuli isa tuppa.
„Noh, Tessu, kas on midagi… riiete kohta… mida sa tahaksid mulle öelda?“
Kuidas saab üks inimene nii kaval olla?
Üldiselt ei ole isa mingi korrafriik, aga riietega juhtuvad õnnetused ajavad ta kohutavalt närvi.
Tunnistasin oma teo üles. Kah mul asi.
„Sa peaksid ikka korralikum olema.“
„Okei, paps, võtan arvesse.“
„Sellega on siis korras.“
Vot see läks kergesti.
Kui toit valmis sai, sõime vaikides.
„Isa, mis on armastus?“ küsisin äkki.
Isa ajas omale leivatüki kurku.
„See on… Ah, küsi ema käest!“
Nojah, nii palju siis sellest.
Peale sööki läksin ma mere äärde. Teel sinna vahtisin enamasti oma varbaid. Need kõndisid mööda kollaka muru ja kuiva mullaga pinda. See krudises jalgade all. Jalas olid mul mingid vähemalt 10 aastat vanad tossud. Nende ninad olid katki, aga oma linnakingadega ma siia pori sisse tallama ju ei tule.
Istusin kivimuulile. Kivi oli jääkülm ja päike oli ka pilve taga.
Ära istu kivi peal. Nii võib juhtuda, et sa ei saa lapsi, või kuidas see vanainimeste tarkus nüüd oligi.
Minu hobi ongi kõikide inimeste peale vilistamine.
Kahmasin jääkülmast veest peotäie vetikaid ja pigistasin neist vee välja. Seejärel nokkisin sellest puntrast väikesi tükikesi ja loopisin neid vette. Mul oli väga külm selle kivi peal istuda, aga ma mõtlesin, et kannatan ära. Selline tore enesepiinamisviis või nii.
„IIIOU, vetikaprintsess!“ ütles äkki hääl mu selja tagant.
Tavaliselt ma kergelt ei ehmata, aga seekord oli Gregor mulle nii salaja lähe hiilinud, et ma lendasin kõhuli jäisesse vette.
Seal kohas, kust ma vetikaid võtan, ei ole sügav vesi, kõiges paarkümmend sentimeetrit. Seetõttu sain omal jõul püsti. Aga need kakssada meetrit koduni olid põrgulikult valusad. Õues oli umbes 5 kraadi sooja ja vesi pidi olema nullilähedane. Mul oli KÜLM.
Kui ma koju jõudsin, jooksin ma läbi toa vannitoa poole. Minust jäid maha kevadise merevee loigud. Tormasin dušši alla ja keerasin veesoojuse oma suurepärase külmunud aju sunnil põhja.
See kõrvetas mind hullemini, kui tuli siis, kui mu käsi ükskord väikesena põlema läks. Ja uskuge mind, see oli VALUS.
Kui ma lõpuks paanitseva isa maha rahustada suutsin, istusin teleka ette ja imetlesin oma käsivarsi. Need olid kenasti kõikvõimalike sinakate toonidega laikudega ehitud. Ja need valutasid.
Vaene Gregor, selle eest ta alles saab. Ma otsustasin talle MSNi ühe hoiatuse jätta. Või no pigem ähvarduse. Ta võib ju olla üks kooli „NUMMIMAID“ poisse ja mängida hästi jalgpalli, aga kivisõjas, vetikasõjas, mõõgavõitluses ja vibulaskmises olen ma temast iga kell üle.
Tuletagu seda endale meelde, kui ta mõnel hommikul ärgates avastab, et talle on nool pähe lastud või midagi.
Tereesa saab alati oma kättemaksu.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31456
Registration date : 12/12/2007

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:18

Hehe, niihea : ) Jutt, mida ma ikka tahaksin lugeda.
Ootan uut : )
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:18

A no aitäh Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:20

Gaad mulle nii meeldib Tereesa. Väga rõõmus
Vot siuksed on korralikud tüdrukud.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:34

Mängivad vetikatega Naer
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:42

Täpselt, juts, haha, ta äge, ausalt, haha, inspiratsioon immast. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 18:45

Kusjuures, see vetika asi on küll päriselust. Okei, vette ma ei kukkunud, aga vetikatega mängisin küll Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
*forever*
Töinav hamdinger
Töinav hamdinger
*forever*


Female Postituste arv : 40
Hüüdnimi : **, forever või F Väga rõõmus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 25409
Registration date : 09/05/2010

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 19:07

hmm. Vetikad. Tereesa tundub vahva tegelane olevat.
Igatahes mulle meeldib see järju.
Tagasi üles Go down
Ice Queen
Kortssarveline snorkak
Kortssarveline snorkak
Ice Queen


Female Postituste arv : 137
Age : 27
Hüüdnimi : kati
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 26342
Registration date : 23/11/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 19:10

Nõustun janetiga - mulle meeldib ka Tereesa.
Siuke hea jutt, mida on mõnus lugeda.
Tagasi üles Go down
Valgekihv
Äravalitu
Äravalitu
Valgekihv


Female Postituste arv : 4013
Age : 27
Hüüdnimi : Mutsy, Kihv.
Punktid : 1400
Galeoonid : 461
Südamed : 3
Aktiivsuspunktid : 31456
Registration date : 12/12/2007

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 19:34

Ma mängin ka vetikatega Naeratab
Mulle meeldib ka Tereesa, ta minu moodi Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 20:04

Minu moodi ka Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Mai 12 2010, 20:25

Minu moodi... eee.. mitte eriti. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeNelj Mai 13 2010, 15:00

3.osa
Tereesa kättemaks peab ootama. Mul on lihtsalt selline õnn olla nohu ja kurguvaluga. Aga kättemaks tuleb see-eest supermagus.
„Tess, miks sa kooli ei tule?“ küsis Natalie peale esimest tundi telefoni teel. Ta on tüütu, alati peab ta kõike teadma.
„Ma ei tea, midagi ei toimu seal. Ja üldse, ma olen haige. Pealegi kui ma läheks kooli, peaksin ma ka venna juurde minema ja see oleks nõme.“
Nimelt Aksel on tüütus. Ta laulab kogu aeg, kui mina seal olen. Enamasti on need solvavad laulukesed. Eriti tihti juhtub nii, et need solvavad mind. Tegelikult on ta vahest tore ka, aga seda juhtub harva. Ema ja õde näeksin ma hea meelega, aga ma olen niikuinii haige, nii et vahet pole.
Tegelikult läksin ma päeval õue. Trekke ajas rannas luiki taga ja turnis kivimuuli otsas. Imestusega avastasin, et midagi on kivimuulil valesti. Tavaliselt põrnitsesin ma randa minnes teed ja kohapeal vaatasin vett, täna aga heitsin pilgu laiule. Ma ei teadnudki selle nime, aga kui me isaga sealt mööda sõitnud oleme, on seal palju luiki. Seega me kutsume seda luigelaiuks.
Seal on kõik täiega roheline. Mitte selline kole roheline, vaid ilus heleroheline. Ja valged täpikesed paistsid.
Mõned luiged ujusid kivimuuli lähedal. Neid ajas Trekke suure mõnuga taga.
Vesi on veel üsna külm, aga seda sain ma juba eelmisel päeval teada.
Ega õhk ka palju soojem ei ole. Tuul on ka veel väga tugev. Ükskõik, kumba pidi seista, juuksed tungivad suhu ja silma ja teab kuhu veel.
Muidugi ei olnud mul kindaid käes.
Muidu ei saaks vetikatega mängida. Öeldakse, et mis ei tapa, teeb tugevamaks. Ma loodan, et haigus hullemaks ei lähe. Aga midagi pole teha, ma jumaldan vetikaid.
Trekke jumaldab vabalt mere ääres jooksmist.
Me olime seal paar tundi. Pärast kodus kerisin end, teetass käes, diivanile ja vaatasin telekat.
Kui meie klassil tunnid läbi said, logisid kõik MSNi.
Natalie muidugi hakkas minuga kohe rääkima.
Naty says:
Iiou, kle
Tereesa says:
Tsau.
Mis?
Naty says:
See, me läheme Tallinna, 20ndal.
Tereesa says:
Amm, igav.
Naty says:
Eiole, ööseks, kaheksas tuleb ka. Ja sinu Gregorike ka.
Tereesa says:
Oh, lahe. Ahjaa, ta pole minu Gregorike.
Naty says:
Raudselt ei ole, koguaeg käite koos ju.
A, ma musakooli, tsauka.

Õnneks logis ta siis välja. Tallinna reis tundub põnev. Aga meie Gregoriga ja kogu aeg koos? Kindlasti.


Viimati muutis seda magicstar (Laup Mai 15 2010, 17:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeNelj Mai 13 2010, 15:42

Haha nii hea: Aga meie Gregoriga ja kogu aeg koos? Kindlasti.

Eehh.. ma tahaan edasi. Haha, miks mulle tahan'iga Miq meelde tuleb?
Heh, vahest on nõme et ma sind nii tihti näen... räägid mulle kõik ära.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeNelj Mai 13 2010, 17:07

Kui ei meeldi, siis ma räägin aint katile Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeNelj Mai 13 2010, 17:19

Meeldib... aga igavam lugeda.
Tagasi üles Go down
*forever*
Töinav hamdinger
Töinav hamdinger
*forever*


Female Postituste arv : 40
Hüüdnimi : **, forever või F Väga rõõmus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 25409
Registration date : 09/05/2010

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeNelj Mai 13 2010, 20:41

hea osa oli. Mis tal nende vetikateka on? Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeReede Mai 14 2010, 09:39

Need meeldivad talle niiväga Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Mai 15 2010, 00:01

Mulle ei meeldi see järjekas kohe üldse mitte.
Btw, vetikad on rõvedad.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Mai 15 2010, 08:48

Kui ei meeldi, ära loe Väga rõõmus


Ooot, mis kõigil vetikate vastu on?
Tagasi üles Go down
*forever*
Töinav hamdinger
Töinav hamdinger
*forever*


Female Postituste arv : 40
Hüüdnimi : **, forever või F Väga rõõmus
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 25409
Registration date : 09/05/2010

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Mai 15 2010, 09:03

Nende vastu pole midagi, lihtsal, ma ei mõista kuidas saab keegi vetikatega mängida. V e t i k a t e g a ! ! ! !
Tagasi üles Go down
Candlelit
Troll
Troll



Female Postituste arv : 27
Hüüdnimi : Candlelit
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 25449
Registration date : 28/04/2010

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Mai 15 2010, 09:06

Vana see Tessu on?
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Mai 15 2010, 09:45

Esspool kirjas, kuskil nii umbes meievanuune. Käib seitsmendas.


4.osa

„Tessu, kuidas sa ennast tunned?“ küsis isa koju jõudes.
„Hästi.“
„Ema tahtis sind järgmine pühapäev Raplasse kaasa võtta.“
„Aa… ok.“
„Ma sain täna Nurmekeselt kirja.“
Nii me kutsume proua Metsanurme, kes on lisaks inimeseõpetuse õpetajale ka meie klassijuhataja. Isa teab, et ma eelistan, kui teda Nurmekeseks kutsuda.
„Ja?“
„Te lähete kahe nädala pärast Tallinnasse. Ma juba maksin raha ka ära.“
„Ma tean, Natalie ütles.“
„Ma lähen teen Trekkega ühe metsatiiru, kui tohib. Ta on siin ju terve päeva üksi olnud.“
Minu õnneks on Siberi husky, gordoni setteri ja dogi segu Trekke kiiresti kuivav. Temas on hästi säilinud oma esivanemate omadused- ta on suur nagu dogi, kuulekas nagu gordoni setter ja karvastiku poolest nagu husky. Tegelikult on ta üks parimaid koeri, keda ma tean. Ja seda ei ütle ma selle pärast, et ta minu koer on. Enne oli mul terjer, aga ta oli nii agressiivne, et pidime ta maha müüma. Siiski olin ma väga kurb ja sain peagi uue koera. Trekke on ühe mu klassiõe setteri ja husky segu koera ja tema naabrite dogi järglane. Mul ükskõik, et Trekkel pabereid pole. Niiviisi on ta hoopis huvitavam.

„Isa, ma lähen linna homme. Ahjaa, ma jään ööseks Mia juurde.“
„Sa ju puudusid täna koolist. Ja sa oled ju haige.“
Isa kõlas pigem murelikult, kui kurjalt.
„No ma pean minema, sest ma pean aitama Gregoril… riideid valida,“ luiskasin esimese ettejuhtuva mõtte.
„Kas üks poiss ei oska siis ise riideid osta? Ja miks sa pead ööseks Mia juurde jääma?“ küsis isa peaaegu tontlikult.
„Gregorile on… mmm… minu arvamus väga tähtis. Ja ma ju lubasin Miale.“
Toreda supi keerasin ikka kokku küll.
„No ma ei tea… Eks sa mine siis…“ lubas isa ettevaatlikult.
„Aitääh, issi!“
„Muide, me oleme teisipäeval Kristoferi poole aasta sünnipäevale kutsutud.“
„Oh, lahe.“ Katsusin natuke huvi üles näidata.
„On jaa, loodetavasti ma näen siis ka, mis riided te Gregorile valite!“
Pagan. Pagan. Pagan. Masendav.
Tegelikult on meil Mia juures väike koosviibimine, kuhu me kutsume ka mõned kaheksandikud. Meie klass ja Gregori klass on peaaegu nagu üks klass. Üks väga kokkuhoidev klass.
Mia elab oma õe ja õe elukaaslase juures ning tema õde on tõeline peoloom. Kord kuus lubab ta Mial majaga teha, mida Mia ise tahab. Suvel saab Mia tädiks, nii et siis võib neid pidusid vähemaks jääda, seega otsustas mu klassiõde teha eriti vahva peo.
Õhtul tegin omale jalavanni, et haigus veel võimalikult palju ära läheks. Isa rõõmustas mind sellega, et ta oli mulle igasuguseid juurikaid ja muud söödavat korjanud. Ta on neid ise ka sööma hakanud, sest mina teen siin majas süüa. Muidugi tingimusel, et tema peseb nõud ja koristab.
Tegelikult on isa juures üks kohutav asi- talle meeldib Jaana, üks tibi linnast. Jaana on ka meie juures käinud ja mulle tundus, et kui ta minu õueriietust nägi, pidi ta ära minestama. Ja üldsegi, esimene kord, kui ta mind nägi, oli ta nii ehmunud, et ei saanud ennast tutvustadagi. Üsna hirmus olen ma tõesti…
Tagasi üles Go down
Candlelit
Troll
Troll



Female Postituste arv : 27
Hüüdnimi : Candlelit
Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 25449
Registration date : 28/04/2010

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Mai 15 2010, 14:04

Teie vanune siiski ikka:) Mina ei käi seitsmendas:D
Tore jutuke muidu.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Mai 15 2010, 15:51

Vana sa üldse oled? M a muidu mõtlesin nii foorumi keskmist Väga rõõmus
Ja aitäh Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Mai 15 2010, 17:51

Haha, hea osa jaa. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27022
Registration date : 13/09/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimePüh Mai 16 2010, 16:56

Mulle su uus jutt eriti ei meeldi. Ei leia ma mingit kindlat põhjust siit ega midagi..
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimePüh Mai 16 2010, 18:28

Mulle ka see ei meeldi väga, aga uut osa tahaks ma ikkagi lugeda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeTeis Juun 08 2010, 22:43

Aa, mule meeldib, migi pool pube. Koguaeg loen fantaasia omasid jms nüüd on selline vahelduseks tore.
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Juun 09 2010, 13:19

Mhh, mulle just meeldib. Nõme, mulle meeldivad kõik jutud, no peaaegu. Ma nii ebahuvitav. Aga tee nüüd noh. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Juun 09 2010, 13:32

Liis, uut osa palun Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeKolm Juun 09 2010, 20:38

Irw, varsti panen Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Juun 12 2010, 11:32

5.osa
„Jaana tuleb täna siia,“ mainis isa keset telekavaatamist nii muuseas.
„Mida? Ma ei taha et ta tuleks!“ karjusin ärritunult püsti hüpates.
Isa vaatas mind üllatunult oma hiiglasliku õlleklassi tagant.
„Miks siis?“ küsis ta.
„Sest ta ei meeldi mulle.“
„Kullake, sa peaks temaga vaikselt harjuma hakkama, sest…“
„Sest mida?“
„Ah unusta ära.“
„Ei pärkalt, mida?“ nõudsin vihaselt.
„Me abiellume juunis. Ma tegin talle reedel ettepaneku ja ta oli kohe nõus.“
Ajasin pooleldi kogemata krõbuskikausi ümber.
„Miks sa seda pidid tegema?“
„Sest me armastame üksteist.“
„Ta tahab lihtsalt su varandust saada!“ karjusin tigedalt.
„Mis varandust?“
Isa vaatas mind, nagu ma oleks mõni poolearuline. Mis ma tol hetkel ka üsna olin.
„Noh…“
Kui ma mõtlema hakkasin, sain isa varanduse üsna kiiresti kokku loetud. Väike metsamajake. Jeep. Mina ja Trekke. No ja siis normaalselt raha. Aga mitte palju raha. Ja mina ning Trekke ei lähe arvesse, sest meid Jaana vihkab. Seda metsamajakest vist ka. Jäävad ainult Jeep ja raha. Ja isa kena välimus.
„No näed nüüd,“ ütles isa, nähes, et mul midagi öelda ei olnud.
„Ta vihkab mind ja Trekket,“ pomisesin, aga isa vist ei kuulnud mind.

„Gregor, sa pead uued riided ostma.“
„Mida? Miks? Mul pole raha, ma ostsin omale uue rula.“
„Noh, ma ütlesin isale, et me lähme homme riideid ostma.“
„Mispärast siis?“
„Sest ma ei saaks muidu peole.“
„Oeh, noh, vaatab. Mul üks üsna uus särk on.“
„Okei. Tuled mulle järgi?“
„Muidugi, kell 2.“
Kell 2 oligi Gregor mu ukse ees. Ta oli võtnud oma venna vana auto. See oli ikka väga vana, aga metsa vahel sõitmiseks kõlbas küll. Mia maja juurde sai peaaegu täielikult läbi metsa sõita, nii et Gregor sai autot juhtida ja keegi ei saanud teada. Isa oli niikuinii Jaana juures. Masendav.
Kui me kohale jõudsime, passisid kõik niisama. Seal olid mitmed meie klassikaaslased ja paljud Gregori sõbrad.
Anniki, tüdruk, kellele Gregor väga meeldis, vihkas mind. Ta arvas, et meie Gregoriga käime. Mis on totaalselt vale. Kahjuks. Siis ma oleksin normaalne.
Minu suureks meelehärmiks oli Anniki ka kohal. Saatsin talle ühe salvava pilgu ja sain samasuguse vastu. Selle õhtu põrguhõngu võis kaugele haista.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Juun 12 2010, 20:31

See on palju parem kui see Spioonitar Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jane Doe
Istar
Istar
Jane Doe


Female Postituste arv : 2924
Age : 27
Hüüdnimi : Janet.


Punktid : 10
Galeoonid : 10
Aktiivsuspunktid : 29315
Registration date : 23/10/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeLaup Juun 12 2010, 21:24

Aww... meeldib. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeTeis Juun 22 2010, 15:01

Uut, äkki, palun Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34365
Registration date : 09/07/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeTeis Juun 22 2010, 20:40

Ma täna kirjutasin, peaaegu sain valmis. Ilmselt järka kord, kui netti tulen, panen üles.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32938
Registration date : 30/03/2009

Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitimeTeis Juun 22 2010, 22:10

Ok, see oleks super Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Magicu järjekordne jutuke Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magicu järjekordne jutuke   Magicu järjekordne jutuke Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Magicu järjekordne jutuke
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jutuke
» Jutuke 2. Keeruline versioon.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: