Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.

Go down 
+2
TikaaniSaiko
Forgotten-
6 posters
AutorTeade
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27127
Registration date : 13/09/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeEsm Okt 19 2009, 15:19

Ma tegin ühe sellise päevikustiilis jutu ja mõtlesin selle siin avaldada. See räägib ühest tüdrukust Margotist, kes kirjutab koguaeg oma päevikusse. Seal on ka päris palju chatis kirjutatud tekste, küll te lugedes ise taipate miks Pilgutab silma.
Jutt tuleb osadena, pikkus oleneb sellest kui palju 'Margot' oma päevikusse kirjutab.
Ootan ikka arvamusi jutu kohta, nii halbu kui häid.


13.november, reede – pärastlõuna

Jälle ta unustas mu ära! Ma vihkan seda! Ta teeb seda alatihti. Ma hakkan juba tema sõpruses kahtlema..
No tõesti, mitte keegi peale hullude puhtusefanaatikute ei kulu ühe toa koristamiseks kolm ja pool tundi! Ja Suzanna pole kohe kindlasti mingi puhtusehull..
Ma olen temas kohutavalt pettunud..
Nojah, mis siis ikka, kui Suz ei helista, siis kobin ma netti. Kindlasti on keegi, kes tahab mu tapvat igavust must eemale peletada, enne kui see mu täielikult lämmatab.
Hmm, peaks chatis käima. Ehk on Chad sees..

Strawberry x0x0 ütleb: Hei!
xbadboyx ütleb: Tsau..


Chad ei tea, kes ma olen.. Ta on minust kaks aastat vanem, ehk siis abiturient ja mina vaene rebane olen temasse kõrvuni armunud. Kui ta seda vaid teaks.. Aga ta ei tea.

Strawberry x0x0 ütleb: Kuidas sul siis läinud on?
xbadboyx ütleb: Nii ja naa.. kooliga on üsna kiire olnud. Ja sul endal?
Strawberry x0x0 ütleb: Ehh, veidi üksildaselt. Tundub, et mu ainus sõbranna on mu unustanud. Me pidime koos välja minema, aga ta vist ei tahagi minna.
xbadboyx ütleb: Kahju kuulda. Tuleksin ise suga, kui teaksin kus sa elad.


Oh! Chad, mu kallis Chad tahab muga välja minna! Ma sulan ja hulbin viimaste suhkrutükkidena märjal põrandal.

Strawberry x0x0 ütleb: Oled sa selles kindel?
xbadboyx ütleb: x0x0, sa tundud nii tore isiksus ja ma tahaksin sind meeleldi paremini tundma õppida.


Kas mulle ainult tundub, või tahab mu süda tõesti rinnust välja karata ja siis meteoriidi kiirusel Chadi juurde lennata?

Strawberry x0x0 ütleb: Mina tahaksin seda ka.
xbadboyx ütleb: Aga miks me ei võiks siis kohtuda?
Vabandame, aga teie serveriga katkes ühendus.


Kuramus! See ei ole võimalik! No lihtsalt ei ole! Vana loll arvuti!! Miks igakord, kui mul hakkab vedama kõik minema lendab. Oh, ma olen ikka üks igavene õnnetusehunnik.
Ja kuidas ma võin üldse arvata, et Chad mind nähes minema ei jookse? Välja näen ma ju nagu peletis – pruunid, takused pikad juuksed, mis on alati patsis, prillidega silmad ja kasvult olen ma ka nii lühike.
Tahaksin olla pikk ja sihvakas, blondide juustega sinisilmne tüdruk nagu meie kooli popid tüdrukud on. Tahaksin olla selline, kes Chadile meeldiks. Ta pole mulle kunagi koolis otsa vaadanud.. Aga kus sa sellega. Kui teised said ilu kulbiga, siis mulle ainti seda vaid teelusika otsaga. :////
Ohh, Suz helistab!


Viimati muutis seda Forgotten- (Esm Veeb 22 2010, 17:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34470
Registration date : 09/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeEsm Okt 19 2009, 15:22

Jey, mulle meeldib Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28280
Registration date : 28/06/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeEsm Okt 19 2009, 15:31

Mulle ka. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27127
Registration date : 13/09/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeEsm Okt 19 2009, 15:36

Awww, tore Naeratab
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27127
Registration date : 13/09/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeKolm Okt 21 2009, 13:08

13.november, reede – õhtu.

Käisime Suziga väljas. Täitsa tore oli. Suz vatras mulle aina oma uuest kavalerist Leonist ja küsis siis mult mureliku häälega, kas ma olen midagi Chadi suhtes ette võtnud. Suz oli kahe käega poolt, et just mina sobin Chadiga suurepäraselt kokku, mitte Sharon, meie kisakoori juht. Mina käin ju ise ka kisakooris ja ma tean, kui õel on Sharon. Ma ei tea, mida Chad temas leiab..
Damn, isa ütles, et ma lähen nädalavahetuseks ema juurde. Juhhei! Nii tore – ma vihkan seda kohta!!!! Darren, ema uus mees ja nende loll poeg Michael.. Krr, nad on hullemad kui miski muu. Ema ise on nendega nii õnnelik. Darren, kes tegeleb modellindusega ja tema ise, nii õnnelik firmajuhi sekretär. Nende peres on kõik hästi. Meie papsiga ei saa omale luksust lubada.. Papsi remonditöökojal ei lähe just hästi ja mina ei saa kooli kõrvalt ju tööl käia.
Ema küll tahab, et ma tema juurde elama läheksin, aga paps ei saa ju ilma minuta hakkama!
Oioi, ma pean minema. :/

15.november, pühapäev – õhtu

Ema juures oli jube igav. Michael kiusas mind kogu aeg ja Darren tegi läbi lillede solvanguid mu isa kohta, nii kaua, kuni ma vihastasin ja talle oma mahla näkku viskasin. See pani ta suu kinni, kuid ajas raevu empsi, kes lubas selle teo eest mu uued tema ostetud riided ära võtta. Seda muidugi ta ei teinud, sest vanemate lahutuslepingus on kirjas, et iss muretseb mu söögi ja elukoha pärast ning emps peab mulle kõik riided ja muud vajalikud asjad ostma. Ja raha ka saatma.
Koju jõudes küsis isa kohe, kuidas mul läks. Ta küsib seda alati ja ma vastan alati samamoodi: „Jube. Nii hea on kodus olla,”. Seda kuuldes muutub mu vaikselt kiilanev iss rõõmsaks ja tellib meile alati Hiina restoranist riisi kana ja tšilliga, sest see on mu lemmiktoit.

Meil on nii palju homseks õppida! Jube!
Kirjandus – kirjand oma perekonnast.1-2 lehte – jah, siia saan ma kindlasti palju juttu.
Mate – ül. 144-146
Geo – kaart + mõisted vihikust, töö
– MIDAA?!?! TÖÖ??!?!?!?! TÖÖ?!?!
Prantsuse keel – tv. Lk.14

Tubli, Margot. Tubli! Jälle saad sa kella üheni öösel kodutöid teha. Fantastiline..
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34470
Registration date : 09/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeKolm Okt 21 2009, 14:34

Hihi, viimane rida on lahe Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Pimsy
Vari
Vari
Pimsy


Female Postituste arv : 1496
Hüüdnimi : Pimsy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28403
Registration date : 26/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimePüh Okt 25 2009, 10:40

Mulle meeldib väga =)
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33043
Registration date : 30/03/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeEsm Okt 26 2009, 20:33

Päevikustiilis jutud on väga lahedad. Meeldib!
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27127
Registration date : 13/09/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeTeis Okt 27 2009, 18:45

Aitäh! Naeratab

16.november – pärastlõuna

Mul on üks hea ja üks halb uudis. Hea uudis on see, et MA RÄÄKISIN TÄNA CHADIGA! Mul oli pinal kotist välja kukkunud ja ta tõi selle mulle.
„Hei, see on sinu oma, eks. See kukkus sul kotist välja!” – jah just nii ta ütleski. Mina va, tohman suutsin teda muidugi suu ammuli vahtima jääda ja ma isegi ei tänanud teda! Kui ebaviisakas minust.
Halb uudis on aga see, et geo tööd ma absull ei osanud ja kirjand tuli mul vaevu lehekülg (see pani muidugi õp.Mirfieldi mind tigedalt üle oma prillide põrnitsema). Ja õp.Pedingel avaldas täna imestust, kuidas ma keskkooli jõudsin, kui ma pidin matemastikas tahvlil ülesannet lahendama ja mul ei tulnud summa kuubi valem meelde. See oli nii piinlik. Kõik naersid mu üle, no aga mina pole ju süüdi. Neid tobedai valemeid on nii palju.. Okei, olen küll süüdi. Ma mõtlen liiga palju Chadile. Oi, keegi tahab muga rääkida!

Xbadboyx: Berry, oled seal? – ta ütleb mulle Berry(vahest ka x0x0), sest oma pärisnime pole ma talle avaldanud.
Strawberry x0x0: Jaa, olen.
Xbadboyx: miks enne kadusid?
Strawberry x0x0: ühendus kadus.
Xbadboyx: kahju, millega tegeled?
Strawberry x0x0: õpin, sa?
Xbadboyx: kaa, ma ei suutnud täna õppimisele keskenduda, kuna sa kadusid eile sõnagi lausumata ja ma ei suutnud seda unustada.. – Issand kui armas ta on!! Ma sulaaaaaaaaaaaaaaan.
Xbadboyx: sinuga on nii hea rääkida.. ma saan sulle öelda kõik. Oh, kuis tahaks ma teada, kes sa oled. Ma kõnnin päevast-päeva koolis ringi, mõeldes kes sa oled, uurides teisi õpilasi, et sind nende seast leida. Aga ma ei suuda seda kunagi ja see vaid morjendab. Oh Berry, palun, ütle, kes sa oled?
– issand milline romantik!
Strawberry x0x0: sa ei kujuta ette, kuis ma seda teha tahaksin, kuid ma kardan, et see pole veel niipea võimalik. Aga ühe vihje ma sulle annan. Sa rääkisid minuga täna.
Xbadboyx: ma rääkisin täna paljudega. Veel üks vihje, palun??
Strawberry x0x0: ei, andesta, kuid ma pean lahkuma.. Nägemist..
Xbadboyx: oota!
Te olete loginud välja.

Kallis päevik, sa ei kujuta vist ettegi, kui väga tahan ma talle öelda, kes ma olen. Ohhhhhh, ta vist vihkaks mind elulõpuni, kui oma isiku talle paljastaksin. Ja ma oleksin kooli naerualune!! Ei, ennast ma ei paljasta. Pigem jään elulõpuni Berryks ja nutan teda taga, kui kannatan mitu aastat teise naeru. Kuigi alati on võimalus kolida ema juurde, mis on tegelikult täiesti vastuvõetamatu. Ohissand.

Mate – ül 150
Inka – tv. Lk 12-13
Käsitöö – proovilapp
– okei, nüüd on mul tõesti kahju, et mu vanaema teisel pool inglismaad elab.
Bio – TÖÖLEHT!!!

Ma olen paratamatu.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33043
Registration date : 30/03/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeTeis Okt 27 2009, 22:17

Hea!
Tagasi üles Go down
Waffel
Istar
Istar
Waffel


Male Postituste arv : 2905
Age : 27
Hüüdnimi : Kasutajanimest piisab täielikult.
Punktid : 280
Galeoonid : 21
Aktiivsuspunktid : 29869
Registration date : 25/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeKolm Okt 28 2009, 15:39

Hea! Väga rõõmus Jätka.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34470
Registration date : 09/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeKolm Okt 28 2009, 17:18

Laheeee Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeNelj Okt 29 2009, 10:20

Jätka!
Üks lemmikutest see siin. Sa kirjutad nii hästi.
Tagasi üles Go down
Pimsy
Vari
Vari
Pimsy


Female Postituste arv : 1496
Hüüdnimi : Pimsy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28403
Registration date : 26/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeNelj Okt 29 2009, 18:07

Väga suppppppper jutt ,m jahh , väga hästi kirujtad [ Y ] Su jutte on nii huvitav lugeda =)
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27127
Registration date : 13/09/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeNelj Okt 29 2009, 20:31

Suured tänud!
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27127
Registration date : 13/09/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimePüh Nov 01 2009, 21:28

16.november – õhtu.

Suz helistas mulle veidi aega tagasi ja rääkis mulle millestki, mis tegi mu rõõmsaks ja siis täitis mu süümekatega.
Chad olevat Sharoni maha jätnud, tuues põhjuseks teise tüdruku, ehk siis MINU! Ta jättis Sharoni maha Berry pärast.. Arvatavasti oleks ta rohkem, kui üllatunud, saades teada, kes ma olen.
Oih, Chatis uus teade.

Loverboy: berry, oled sa seal?
Loverboy: berry? Kui sa oled seal, siis karju!
Loverboy: kus sa ometi oled?!?!


Ma tunnen end nii halvasti!

<3Berry<3: noh?
Loverboy: Ma arvasin, et sa ei vastagi mulle enam!
<3Berry<3: Ma ei näinud su teateid ennem. Milles asi?
Loverboy: Kui sa must vähegi hoolid, siis palun, PALUN tule täna kella seitsmeks kirikuparki.
<3Berry<3: Mis kirikut sa mõtled?
Loverboy: Seda.. mis meie kooli juures on. MA LIHTSALT PEAN SIND NÄGEMA!


Oioi, Chad on endast väljas. Kas ma tõesti peaksin minema? Aga mis siis, kui ta kohtub seal minuga, pidades mind kellekski teiseks? Oh, mida ma küll teen?

Loverboy: Berry, palun!
<3Berry<3: Ma.. umm.. eehhhhh...


No olen mina ka alles! Aga ma ei tohi temaga kokku saada. EI TOHI!
Margot jumala eest.. talitse end!!!!!
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34470
Registration date : 09/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimePüh Nov 01 2009, 21:34

Naeran ribadeks ennast Veereb naerust Veereb naerust
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27127
Registration date : 13/09/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimePüh Nov 01 2009, 21:39

Kuule ma ise ka naeran koguaeg, kui ma seda juttu kirjutan :'D.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34470
Registration date : 09/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimePüh Nov 01 2009, 21:49

Arvata on, ma karjun ise oma tegelaste peale XD
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33043
Registration date : 30/03/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeEsm Nov 02 2009, 19:32

Hehee, naljakas. Äge.
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27127
Registration date : 13/09/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeEsm Nov 02 2009, 22:38

Aitäh! Naeratab
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeTeis Nov 03 2009, 17:49

Jätka.. Süda
Huvitavaks läheb, arvatavasti... Naeratab
Tagasi üles Go down
Pimsy
Vari
Vari
Pimsy


Female Postituste arv : 1496
Hüüdnimi : Pimsy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28403
Registration date : 26/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeTeis Nov 03 2009, 17:54

Jällegi suppper =) Mulle nii meeldivad su jutud [ L ]
Tagasi üles Go down
Waffel
Istar
Istar
Waffel


Male Postituste arv : 2905
Age : 27
Hüüdnimi : Kasutajanimest piisab täielikult.
Punktid : 280
Galeoonid : 21
Aktiivsuspunktid : 29869
Registration date : 25/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeTeis Nov 03 2009, 19:30

Jätka...
Super.
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27127
Registration date : 13/09/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeKolm Nov 04 2009, 19:19

Aitäh. Naeratab
Tagasi üles Go down
Pimsy
Vari
Vari
Pimsy


Female Postituste arv : 1496
Hüüdnimi : Pimsy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28403
Registration date : 26/07/2009

Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeKolm Nov 11 2009, 16:10

Kirjuta edasi , see nii hea järjekas =)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitimeNelj Nov 12 2009, 19:08

JÄTKA!

Nii ja ma karjusin seda ainult arvutis...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.   Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Margoti päevik. / Lõpetamata ja ei lõpeta ka.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: