Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)

Go down 
+6
Cheinu
Forgotten-
Pimsy
Jossu
Waffel
TikaaniSaiko
10 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 01 2009, 15:01

Niisiis, minu iskilik veider katse järjekat kirjutada.
Esimene osa erineb väga sellest, mida ma edaspidi plaanin kirjutada, võtke seda kui imelikku sissejuhatust.

Proloog


Väikese linna ääres on tihe mets. Teisel pool metsa asuvad suured põllud, millel kasvab pikk vili, mis on mitte kellegi oma. Põllu poolt vaadates näed mööda metsa äärt minnes väikest teerada. Tee on kitsas ja pime. Tee lõpus on vana häärber. Häärberil on kriuksuvad uksed. Siin ma nüüd elangi.

1.peatükk

„Geoooorgia! Ema ütles, et sa pead üles tõusma!“ lõugas mu väike õde Adelaide ja tagus mind oma väikeste rusikatega. Otsustasin temast mitte välja teha ja keerasin näo seina poole.
„Geeeooooorgiaaa!“ lõugas ta vihaselt.
„Aja Carolina üles,“ soovitasin, ise poolunes.
„Mina olen üleval,“ teatas hääl peegli eest.
„Kui sa ennast iga hommik nii palju meigid, oled varsti kortsuline, ema ütles,“ teatas Adelaide.
„Sina ole üldse vait!“ karjusime koos Carolinaga.
„Emmeeeeeeee!“ Adelaide jooksis minema.
„Kuule, äkki peaksid sa tõesti tõusma? Kell on juba pool kaheksa,“ arvas Carolina.
„Kas sa võiksid emale öelda, et mul on paha olla? Ma tõesti ei viitsi täna kooli minna,“ ütlesin, käsi juba madratsi alla pugemas.
Carolina vaatas mind umbusklikult. Tõmbasin käe koos viie dollariga madratsi alt välja ja lehvitasin seda õhus. „Saad viieka.“
„Kuus,“ vastas ta enesekindlalt. Võtsin kiiresti veel ühe dollari ja tõstsin ka selle õhku.
„Olgu,“ ütles Carolina ja ruttas kööki. Pikutasin täies rahus edasi, mõeldes matemaatika kontrolltööst, mida teised tegema pidid.
Carolina tuli peagi tagasi ja ma hakkasin talle juba raha ulatama, kuid nägin siis, et tal oli midagi muud plaanis. „Tule ruttu!“ ütles ta ja tiris mu nii ruttu voodist välja, et ma lendasin uperkuudis talle otsa. Lõin käe valusalt vastu kapinurka ära. Kui me lõpuks püsti saime, kiirustasime kööki. Isa istus oma tavapärasel kohal, meie pisikese köögilaua otsas, kuid tavapärase ajalehe asemel oli tal käes üks paber ja laual oli avatud ümbrik. Isa köhis hääle puhtaks ja hakkas lugema suvalist kohta kirjast, mis kõlas nii:
„...käesolevaga teatame teile, härra Jared Thomas Rock, et kuna teie olete Kurt Neumann'i lähim teadaolev sugulane, pärite te 5/6 tema maisest varast, milleks on 1,34523 miljonit eurot, kinnisvara koos maavaldustega(786 ruutkilomeetrit, asukoht ümbrikus lisatud) ja hr.Neumanni isikliku raamatute kogumi...“
Meie Carolinaga vahtisime lihtsalt hämmeldusega isale otsa, samal ajal, kui Sheffer meid oma hommikuse pudruga loopis ja ema teda keelata püüdis.
„Mis see tähendab?“ küsis Adelaide.
„Me kolime ära. Saksamaale,“ vastas isa ja nähes meie veidraid näoilmeid lisas ta:“Te saate oma toa!“
Muidugi oleks tore saada oma tuba(„Vannitoaga ja puha!“ ütles isa), mitte jagada seda kahe noorema õe ja aastase vennaga, kuid selline uudis lõi mu täielikult liimist lahti. „Millal?“ küsisin sosinal.
„Ehk reede õhtul,“ pakkus isa. Oli kolmapäev.


Viimati muutis seda magicstar (Püh Nov 15 2009, 08:42). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Waffel
Istar
Istar
Waffel


Male Postituste arv : 2905
Age : 27
Hüüdnimi : Kasutajanimest piisab täielikult.
Punktid : 280
Galeoonid : 21
Aktiivsuspunktid : 29759
Registration date : 25/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 01 2009, 15:21

Jätka.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32933
Registration date : 30/03/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 01 2009, 17:12

Jumala hea. Jätka tõest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 01 2009, 18:06

Jätka!
Huvitav!
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 01 2009, 18:56

Tähh, tähh Väga rõõmus
Noh, teise osa struktuur on olemas Väga rõõmus
Kohe hakkan täpsemalt mõtlema Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Pimsy
Vari
Vari
Pimsy


Female Postituste arv : 1496
Hüüdnimi : Pimsy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28293
Registration date : 26/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 01 2009, 19:03

Jahh, täittsa hea =)
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 01 2009, 20:04

Okei...

2.Peatükk

Kui järjekordne igav koolipäev selja taga, saime Carolinaga kooli ees kokku ja alustasime pikka koduteed.
Kuigi olin hommikul otsustanud mitte kooli minna, lõi mu liigne huvi kirja kohta selle plaani rivist välja.
Niisiis istusime oma pika teekonna esimesele bussile, mis viis meid suure kaubamaja ette. Peagi tuli ka meie järgmine buss, mis viis meid vanade laohoonete kõrvale. Pärast seda tuli meil istuda veel ühele bussile, see viis meid ainult 700 meetri kaugusele kodust.
„Mis sa arvad, kas isal on tõsi taga?“ küsis Carolina minult murelikult.
„Kiri tundus küll ehtne,“ vastasin pärast pikka pausi. Seejärel hakkas suur korrusmaja paistma ja meie tunnipikkune teekond koolist koju lõppema. Astusime koridori ja võtsime üleriided seljast. Isa ootas meid, endal eriti rõõmus nägu peas. „Reedel kell 5 õhtul lendame!“
Carolina vaatas kahtlustavalt isa poole ja küsis siis: „Isa, mis koolist saab?“
Isa oli veel rõõmsam, kui algul paistis. „Te lähete Saksamaal kooli loomulikult!“
„Aga isa, me ei oska ju sõnagi saksa keelt,“ ütlesin mina juba kergelt ahastuses olles.
„Me paneme teid sellisesse kooli, kus on inglisekeelsed eriklassid,“ ütles isa näoga, mis lausa kisendas:„Te ei saa mind mingi nõksuga vahele võtta!“
Vaatasime Carolinaga üksteisele otsa.
„Tüdrukud, minge asju pakkima,“ soovitas just tuppa astunud ema.
Vähemalt üks kord elus on hea, kui sul sõpru pole. See hetk oli nüüd minu jaoks kätte jõudnud.
Vaikides panin oma ainsasse spordikotti kõik, mis mul oli:väike rahatagavara-25 dollarit, 3 paari vanu dresse ja kõik oma ülejäänud riided(mida on tõesti väga vähe), oma esimese ja ainsa mänguasja-ühe silmaga kaisukaru, paar raamatut(ainsad, mis mul kunagi olnud on), koolitarbed ja oma päeviku. Muud mul polnudki.
Seejärel, kui ka Carolina oma kraami kokku oli pakkinud, hakkasime koduseid ülesandeid tegema. Peaaegu viimast korda teen ma koduseid ülesandeid sellel maal, mõtlesin, ise võimatuna tunduvat matemaatikaülesannet lahendades.
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27017
Registration date : 13/09/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 01 2009, 20:35

Häärberid peaksid ju õigupoolest olema suured ja su peategelane, ehk siis Georgia elab õdede-vennaga ühes toas?
See otsus ära kolida tuli veidi liiga kiirelt, sest kui reaalselt mõelda, siis läheb ju aega koolist paberite väljavõtmiseks ja tööl lahkumisavalduse sisse andmiseks.
Aga see selleks - muidu oli päris hea, mulle meeldis viis, kuidas sa pärandusest rääkisid.
Jään uut osa ootama. Naeratab
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeReede Okt 02 2009, 14:16

Vaata, see häärberi suuruse asi- nad elasid seal vanas majas ühes toas, mitte häärberis ja venamad olid veel töötud kah...
Kooli paberite asi on tõesti imelik...
Aga okei, uus on juba valmis Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27017
Registration date : 13/09/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeReede Okt 02 2009, 16:29

Aa, et ainult ühes toas, terve ülejäänud häärber oli tühi?
Aga pane üles siis! Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Pimsy
Vari
Vari
Pimsy


Female Postituste arv : 1496
Hüüdnimi : Pimsy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28293
Registration date : 26/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeReede Okt 02 2009, 16:35

Minumelest olid nad siis veel vaesed ja väikses majas, ja pärast kolivad häärberisse.... Ei, ikka elasid alguses häärberis.... Ahh vehat pole =D Päris hea muidu, aind nati ebaloobiline.
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28170
Registration date : 28/06/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeReede Okt 02 2009, 17:23

Suht hea aga kõik läheb hästi kiiresti kuidagi, mingi nädala pärast juba uude koju. Väga rõõmus Ja mõnus mõttes pole jutt just eriti loogiline ka aga ajaviiteks sobib täiesti, niiet hea.

NB! Ma tahan kiiresti uut! Naeratab
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeReede Okt 02 2009, 18:36

Häärberis nad ei ela ühes toas, ikka vanas korteris Väga rõõmus
Saate-saate:


3.peatükk

Terve neljapäeva ootasin ma lennureisi. Vaatasin aknast välja ja nägin vihma, kuni kuulsin meie matemaatikaõpetaja tüütut häält: „Ja Georgia, ei tea, mis sinuga juhtus? Kontrolltöö 3.“
Vaatasin uimase näoga õpetajale otsa, kui terve klass minu üle naeris.
Pärast matemaatikat hakkas minu lemmiktund, ajalugu. See toimus ülemisel korrusel, kus asus ka Carolina koduklass. Lonkisin viis korrust ülespoole ja heitsin pilgu klassi, kus Carolina parajasti koduseid ülesandeid tegi.
Jätsin ta sinnapaika ja kõndisin ajalooklassi. Tund oli nagu tavaliselt ja nii ka kõik teised tunnid. Pärast kuut tundi tapvat igavust läksime jälle koju.
Poole ööni mõtlesin eelseisvast lennureisist, sest see pidi mind viima esimest korda välismaale.
Kui ma lõpuks uinuda suutsin, oli kell 1 läbi. Ärgata oli, nagu tavaliselt, vaevaline. Kuidagi vedasin end Carolina järel kooli.
Peale tunde me peaaegu et jooksime koju.
Varsti asusimegi lennujaama poole teele. Jõudsime viimasel hetkel, sest tee peal tuli kõigil pidevalt meelde, mille nad maha olid unustanud. Kõigil, peale minu. Niisiis oli mulle jube igav, kuna ma teadsin et MUL on kõik kaasas.
Igatahes, kui me lõpuks kohale jõudsime ja lennukisse istusime, ei pidanud me enam kaua ootama.
Üks sinises vormiriietuses stjuuardess tuli ja rääkis meile, mida teha, kui mingi lennuõnnetus peaks juhtuma.
Selle hirmutava jutu peale hakkasingi juba veidi kartma.
Peagi pärast õhkutõusu pakuti meile süüa. Toiduks pakuti meile makarone sojakastmes, mahla ja võiga saia. Terve lennuki täitis veidi iiveldama ajav lõhn, kuid siiski sõin toidu vapralt ära. Peale sööki mängisime Carolinaga pokkerit. Ta võitis peaaegu alati ja seetõttu tüdinesin ma ruttu. Otsustasin veidi tukastada ja seda ma ka tegin. Veidi hiljem toodi mulle mõnus pehme padi ja siis ei suutnud ma küll enam ärgata.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32933
Registration date : 30/03/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeReede Okt 02 2009, 19:44

Mmm... Ikka hea jutt. Uut!!
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeLaup Okt 03 2009, 06:54

Ja selle nädala viimane osa:
4. peatükk

Hommikul ärgates oli kell minu uue kodumaa aja järgi 10 hommikul ja hommikusöök ootas mind lauakesel. Sõin selle kiiresti ära ja andsin Adelaide'le värvipliiatsid ja nuputamisraamatu, et ta mulle närvidele ei käiks.
Peagi ärkasid ka minu vanemad. Sheffer oli terve öö isa süles maganud, kuid isa tahtis nüüd WC'sse minna ning lapse ema kätte anda. See häiris loomulikult vennakese und ja ta pistis üle terve lennuki röökima. Üks vanapapi meie kõrvalistmelt põrnitses isa pahaselt. Kehitasin õlgu ja jäin Carolina ärkamist ootama.
Kui see lõpuks aset leidis, oli kell juba 11 ja minul kohutavalt igav. Seejärel hakkas ta rahus oma hommikueinet sööma, selle asemel, et minuga lobiseda.
Kiikasin aknast välja, nägemata midagi muud peale valgete pilvede. Pöörasin pilgu tagasi lennukisse, pannes tähele, et Sheffer oli enamiku reisijatest üles äratanud.
Siiski oli isa lõpuks WC'sse pääsenud ja Sheffer rahunema hakanud.
Ka Carolina oli söömise lõpetanud, tahtis ta jälle pokkerit mängida. Mina pakkusin, et mängiks parem midagi muud. Tema vastas, et ei.
„Sa oled vahel sama põikpäine kui Adelaide,“ ütlesin ja me puhkesime naerma. Toosama vanapapi vaatas meid kurja pilguga. Carolina näitas papile salaja keelt. Meie kahjuks oli seda märganud ka Adelaide, kes hüüdis üle lennuki: „Emmeeeee! Carolina näitas onule keelt!“
Saime me vaid veidi pahandada. Õnneks suutsin ma Carolinat piisavalt veenda, et me mängiks turakat.
Lennureis jõudis ootamatult lõpule ja peale pagasi(mida ei olnud just eriti palju) kätte saamist läksime lennujaama lähedal olevasse restorani sööma. Tunne oli imeline. Me polnud mitu aastat restoranis söömas käinud. Mina sõin pastat tomatikastmega ja kõrvale jõin jääteed. Carolina võttis pitsa seentega ja sama tegi ka Adelaide. Vanemad võtsid mingid jubedad kalaroad ja pärast sööki istusime rongi, mis pidi viima meid uude koju.
Peale unist rongisõitu olime väikeses rahulikus linnakeses. Läksime ööbimiseks hotelli ja hommikul pärast kiiret hommikusööki jätsime asjad sinna, et ise maja vaatama minna.
Isa vaatas kaarti ja katsus tänavatel orienteeruda, et leida üles autode rendikeskus. Kui me olime juba väga kaua kõmpinud(sealjuures pidevalt samu kohti näinud ehk ringiratast käinud), jõudsime lõpuks kohale ja rentisime mingi mikrobussi. Loksuvas autos auklikul teel pool tundi sõitnud, sõitis isa teelt välja põllule. Carolina ja Adelaide lendasid mulle suure põntsuga otsa. Isa juhtis autot mööda metsaäärt ja teekonnal ei tundunudki lõppu tulevat.
Siis aga jäi auto seisma ja me nägime väikest sünget metsarajakest. Carolina pigistas valusasti mu käsivart, kui me rajale läksime. Rada oli pime ja tõi mulle külmavärinad. Judistasin ennast, mõeldes, et pean hakkama iga päev seda teed käima. Pime õhtupoolik ei olnud just kõige parem aeg koolist koju tulemiseks, arutlesin endamisi.
Kõik mu hirmud seoses metsarajkesega said kui peaoga pühitud, kui ma nägin oma uut kodu. See oli õudusjuttudes esineva tondimajakese musternäidis- täpselt sama vana ja sama õudustäratav. Kujutlesin endamisi, kuidas öösel kõik kriuksub ja tondid ringi käivad. Ohkasin. Siin ma nüüd elangi.
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27017
Registration date : 13/09/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeLaup Okt 03 2009, 09:48

Wow, lõpp oli hoopis teistsugune, kui ma arvasin, ahga väga heaa.
Ja üks asi veel. Häärberis on ju siiski palju tube, mitte kortereid? ( no ei anna rahu Väga rõõmus)

UUUUUUUT Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Pimsy
Vari
Vari
Pimsy


Female Postituste arv : 1496
Hüüdnimi : Pimsy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28293
Registration date : 26/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeLaup Okt 03 2009, 10:15

Äge, ei ole ültse sinu kijutatu moodi, hoopis nagu kellegi teise, aga ikkagi, tahaks teada mis edasi juhtub.... UUT!!
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32933
Registration date : 30/03/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeLaup Okt 03 2009, 17:44

Lahe. Uut!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimePüh Okt 04 2009, 08:54

Uut!
Meeldib hullult eriti lõpp.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimePüh Okt 04 2009, 10:08

Aitääääääh jällegi.

Forgotten, nad elasid alguses korteris, kus neil oli kaks magamistuba- 1 emale-isale ja teine lastele. Siis kolisid nad häärberisse ja said igaüks oma toa. Kui sa ikka aru ei saanud, siis järgmise osaga loodetavasti saad Väga rõõmus


Järgmise saate loodetavasti homme(ilmselt saate), see on mul valmis juba tegelikult Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeEsm Okt 05 2009, 15:32

Niisiis, järgmises osas on palju maja kirjeldust.

5.peatükk

Läksime isa juhtimisel majja sisse. Uks kriuksus ja meie Carolinaga keerasime end järsult ümber. Loomulikult ei olnud seal midagi.
Majas oli pikk koridor, mille lõpus oli trepp. Kohe ukse juures oli veel kaks ust- üks paremal ja teine vasakul. Rohkem uksi koridoris ei olnud.
Alustuseks läksime, meie Carolinaga ikka veel judisemas, vasakust uksest sisse.
Tuba oli tolmune, arvatavasti oli hr.Neumann siit ilmast juba mitu kuud tagasi lahkunud. Igatahes oli see tuba kaminaga, maad kattis vaip ja seinu „ilustasid“ loomade topised ja kitsesarved. Kamina ees olid antiikne diivan ja karunahk.
Järgmisena jõudsime paari meetri pikkusesse koridori, mille otsas ja millest vasakul asetses mõlemas uks. Vasakul olev uks viis vannituppa, mille kraanikauss oli valgest marmorist mustade kaunistustega. Õnneks oli majas korralik veega WC ja isegi vann oli olemas.
Väikese koridori kolmas(ehk see, millest me veel läbi läinud ei olnud), viis meid kööki. Köök oli samuti enam-vähem antiikset kraami täis ja seal oli veel üks uks. Niisiis astusime sisse ja olime jõudnud suurde söögituppa. Keset suurt tuba oli üks vanaaegne laud ja selle ümber kümme tooli. Seinu katsid kapid, milles olid serviisid ja muu söömiseks vajalik. Ja toas oli veel üks uks.
Avasime selle ja olimegi ringiga tagasi koridori sattunud. Vaatasin umbusklikult vana trepi poole, mis nägi välja, nagu tõotaks iga hetk kokku kukkuda. Siiski läksime üles. Jälle olime jõudnud mingisse hiiglaslikku koridori. Koridori lõpus oli suur aken, millest oli näha puukuuri. Koridoris jäi päremale käele viis ja vasakule kolm ust. Avasime neid järjest. Kõik paremale jäävad toad olid tühjad, samuti ka vasakul pool aknale lähimad kaks ust. Need võtsime me Carolinaga endale, sest avastasime, et nende vahel, põranda lähedal on ronimiseks paras pilu, juhuks kui siin ikkagi on kummitused ja öösel hirmus hakkab. Kõigis tubades oli valge, kollakate lilledega tapeet.
Viimane tuba oli hiiglaslik ja paksult raamatuid täis. Mina, kes ma olin suur raamatusõber, vaatasin seda pärani silmi, kuid ülejäänud perekond tahtis sealt kiirelt jalga lasta.
Läksime õue puukuuri juurde. Meie õnneks oli see küttepuid pilgeni täis.
Kaugemal nägime vana talli. Loomulikult seal loomi polnud ja seega jätsime selle sinnapaika ning läksime auto juurde, ise arutledes, kes mis värvi tapeeti oma seina tahab.


Viimati muutis seda magicstar (Esm Okt 05 2009, 16:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27017
Registration date : 13/09/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeEsm Okt 05 2009, 16:39

seini - seinu*
viisvannituppa - viis vannituppa*

Leidsin need vead.

Jaajaa, sain nüüd aru. Väga rõõmus Lugesin proloogi valesti, sorri.

Aga ikkagi suurepärane, kirjeldatud on hästi ja mulle meeldis! Selle eest teeksin kohe pai.
Nüüd kiiresti-kiiresti uut osa tegema. Pilgutab silma
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeEsm Okt 05 2009, 16:40

Uus on valmis Nunnu
Aga seal pole häärberiga peaaegu mingit pistmist, see kirjeldab nende vahepealset elu.
Aga vead parandan ära Naeratab
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28170
Registration date : 28/06/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeTeis Okt 06 2009, 17:32

Kommenteerin ja nüüd tahan uut osa. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeTeis Okt 06 2009, 17:33

Igav osa :

6.peatükk

Hotellis saime Carolinaga kahepeale toa ja seadsime end mõnusasti sisse.
Varsti saabus meie ukse taha mossis näoga isa ja teatas, et kooli me veel minna ei saa, sest paberid ei ole valmis. Olime rõõmsad, kuni isa ütles, et tema hakkab meie hariduslünki täitma.
See mõte oli peaaegu, et sama jube, kui mõte kolida sinna õuduste lossi. Iga kord, kui isa oli püüdnud oma nina meie kooliasjadesse toppida, oli meil mingi jama tekkinud.
Kuid teha polnud midagi ja niisiis õppisime me ülejäänud päeva basseini ääres matemaatikat ja euroopa ajalugu.
Tuli välja, et isa oli palganud mingi kohaliku naise meile saksa keelt õpetama. Naise nimi oli Katja ja tänu talle oskasime mina, Carolina ja Adelaide magamamineku ajaks ennast tutvustada ja süüa tellida.
Järgmisel, esmaspäeva hommikul läks isa tööd otsima ja meie jäime oma haridusest ilma. Sellega rahul olles põõnasime kella kaheteistkümneni. Katja aga oli kella kaheks platsis ja veetsime paar tundi kohalikku keelt õppides. Olukord ei tundunudki enam nii lootusetu.
Kui isa tagasi tuli, oli juba ta näost näha, et vähemalt mingisuguse töökoha ta leidis. Parkimiskorraldaja kaubamaja parklas.
Seejärel pidime me terve õhtu sisekujunduspoode mööda kolama ja oma tubadesse sisustuselemente valima.
Mina otsustasin oma toa võimalikult antiikseks kujundada ja valisin mööbli välja antiigipoest, Carolina tegi oma toalihtsalt täiesti tavalise ja Adelaide sai endale ponidega tapeedi ja barbie-voodi.
Kui me hotelli jõudsime, oli kell juba üheksa, kuid isale tuli meelde, et me peame veel õppima, ning magama saime alles kell üks öösel.
...
Nädal möödus kiiresti ja aina lähemale jõudis päev, mil pidime uude kooli ja mis veel hullem, sinna häärberisse minema.
Pühapäeva õhtul panime oma nüüd veidi suurenenud pagasi isa uude Chryslerisse ja läksime viimast hotelli-und magama.
Hommikul sõidutas isa meid Carolinaga kooli. Kool oli hiiglaslik, palju suurem, kui meie endine kool. Kantseleist saime kätte oma tunniplaanid ja ka kooli plaani, millest saime teada, et kõik rahvusvahelised(e. Inglisekeelsed) klassid asuvad kahel viimasel korrusel.
Jõudsime mõlemad oma koduklassidesse hetk enne esimest kella.
Ma ei tea, kas see on Euroopas traditsioon, aga vähemalt minu klassis pidin nii mina kui ka nemad ennast tutvustama.
Kõik õpilased, kes mulle 25 seast meelde jäid olid eestlastest kaksikud Markus ja Eliise, prantslanna Jacqueline, soomlane Jussi ja austraallane Max. Kõik nad tundusid toredad ja nii ka meie klassijuhataja, kelle nimi oli samuti Katja.
Mind pandi Jacqueline'i kõrvale istuma ja juba esimesel vahetunnil sain pajude õpilastega jutujärjele, mis sest, et nende nimed mulle meelde ei jäänud.
Koolipäev hiilis märkamatult lõpule ja mina olin nii õnnelik, kui kooliga seoses olla saab-siin võeti mind
kiiresti omaks. Siis aga, kui me Carolinaga kooli ees vihma käes seisime, meenus mulle, et see öö tuleb veeta õuduste lossis.
Isa auto veeres ette ja meie ronisime läbimärgadena sisse.
Tagasi üles Go down
Waffel
Istar
Istar
Waffel


Male Postituste arv : 2905
Age : 27
Hüüdnimi : Kasutajanimest piisab täielikult.
Punktid : 280
Galeoonid : 21
Aktiivsuspunktid : 29759
Registration date : 25/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeTeis Okt 06 2009, 17:39

Ahh... Viitsisin ka lõpuks lugeda seda...
Tagasi üles Go down
Pimsy
Vari
Vari
Pimsy


Female Postituste arv : 1496
Hüüdnimi : Pimsy
Punktid : 110
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 28293
Registration date : 26/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeTeis Okt 06 2009, 18:17

Äge, ei ole see kiorjeldus üldse igav, sai majast rohkm teada =)
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeTeis Okt 06 2009, 20:17

Mul on jube hea tuju, nii et ühe saate täna veel.

7.peatükk

Kell oli alles neli, kui meil tunnid lõppesid, ja pool viis, kui isa metsa servas auto peatas ning meid vihma käes pimedasse metsa, „koju“ minema sundis. Jooksime(vihm on ju ideaalne ettekääne) nii kiiresti, kui suutsime.
Häärber oli eelmise korraga võrreldes muutunud. Esiuks oli välja vahetatud ja samuti vanad kardinad, nii et maja nägi palju kenam välja.
Astusime sisse nüüdseks enam mitte nii hirmsasse majja. Koridoris olid nagid, kuhu me oma läbimärjad joped riputasime.
Ema, Sheffer ja Adelaide olid end juba kenasti uues kodus sisse seadnud ja emal oli õhtusöök valmis. Istusime kõik just laua taha, kui esimest korda müristas, tuled kustusid ja hetke pärast terve tuba siniseks läks. Meie Carolinaga kiljatasime, kuid elekter tuli kohe tagasi. Ülejäänud õhtusöök möödus rahulikult.
Peale sööki läksime ülakorrusele. Trepp kriuksus endiselt ja samuti ka põrandad. Hämaras oli suurest koridoriaknast avanev vaade eriliselt õudne, kuid samas ka lummav. Sundisin end oma tuppa minema.
Tuba oli ilus- antiikne mööbel oli väga ilusti paigutatud. Kahekohaline voodi tundus pisikeses toas hiiglaslik. Carolina lehvitas mulle seinaaugust. Ronisin sinna, kuid mu parem käsi ei puutunud mitte seina, vaid tühjust. Ma arvasin, et auk on meetri laiune ja põranda kõrgune, kuid tuli välja, et mõlemal pool on peiduurgas.
„Carolina, too ruttu taskulamp,“ ütlesin, ise kätt tema poole sirutades. Ta ulatas mulle vajaliku eseme ja valgustasin urkaid. Need olid sügavad ja varustatud redelitega. Seletasin õele, mida ma nägin ja koos otsustasime, et läheme mõlemad eri urgastesse nii sügavale, kui saame.
Märkasin, et mõlema urka-käigu laes on lamp ja hakkasin lüliteid otsima. Need olid kavalasti peidetud, kuid ma leidsin need lõpuks ikkagi üles ja panin tuled põlema. Lasin Carolina ühte käiku ja ronisin ise teise. Hakkasime vaikselt alla ronima, kuni Carolina hüüdis:“Gor, ma vist leidsin midagi!“
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32933
Registration date : 30/03/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeTeis Okt 06 2009, 20:20

Lahe jutt. Uut tahaks juba, mis sest et ma just lõpetasin 2 osa lugemise Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeKolm Okt 07 2009, 14:35

Uuuuuuuuuuuuuuuus osa Väga rõõmus

8.peatükk
„Mida?“ hüüdsin vastu. Peaaegu midagi ei olnud läbi vihma kuulda, peale selle oli meie vahel paks sein ja me olime ilmselt mitu meetrit teise korruse põrandast allpool.
"Kus ma olen?" küsisin ma iseendalt. Loomulikult teadsin ma vastust.
Seisin redelil, mis asus umbes ruutmeetrise läbimõõduga köögi ja söögitoa vahelises seinas. Seinas olid tulukesed, mis valgustasid teed alla. Hirmust ja ärevusest veidi värisedes jätkasin teekonda allapoole.
Peagi sai redel otsa. Toetasin villastes sokkides jalad niiskele põrandale. Keerasin end seljaga redeli poole ja nägin ust. Uks oli rauast ja kindlasti uuem, kui kõik uksed, mis enne vahetamist häärberis asusid. Sundisin oma väriseva käe lingile ja katsusin ust. See oli lukust lahti. Avasin ukse ja nägin kõige uhkemat tuba, mida ma kunagi näinud olin. Seinu ääristasid riiulid. Toa ühes servas oli uhke laud ja keset tuba asus hiiglaslik voodi. Laual oli arvuti ja laes suur LCD teler. Vaatasin vaimustunult toas ringi. Nägin, et seal oli veel kaks ust. Arvasin, et mu silmad petavad mind, kuid üks uks avanes. Nii mina, kui ka uksest tulija karjusime täiest kõrist. Siis kadus mul pilt eest.


***
Avasin oma silmad. "On sinuga kõik korras?" küsis Carolina naeratades.
"Ju vist..."
"Miks sa ära minestasid?"
"Miks sa kiljusid?" küsisin vastu, ennast istukile ajades.
"Ma ehmatasin," vastas tema ja ütles siis: "Äkki peaksime me seda kolmandat ust uurima?"
Noogutasin, tõusin püsti ja hakkasin ukse poole minema, Carolinat kaasa vedades.
Avasin ukse ja nägin järjekordset tunnelit, kuid see läks otse, mitte üles. Vaatasin õele otsa ja tema noogutas. Läksime mööda tunnelit ja peagi nägime järjekordset ust. See oli puust. Astusime sisse ja leidsime end metsast. Olime väljunud mingist umbes 4 ruutmeetrisest majakesest ja sattunud laussaju kätte. Metsas oli pime, niisiis jooksime kiiresti kolme uksega tuppa. Sealt edasi ronisime Carolina tuldud teed(mis oli samasugune, kui minu tunnel) minu tuppa.
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28170
Registration date : 28/06/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeKolm Okt 07 2009, 18:33

Veidi segased on seitsmes ja kaheksas aga muidu super. Naeratab
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27017
Registration date : 13/09/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 08 2009, 10:00

Huvitav on küll, aga ma ootan järgmistest osadest rohekm actionit, (a)
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 08 2009, 13:53

Need ongi kirjeldavad osad...
Ma ei tea kui ruttu asjad arenema hakkavad...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 08 2009, 14:36

Uut osa.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 08 2009, 16:27

Üks lühike, mul on hetkel ideed otsas...

9.peatükk

Kui me olime hambad pesnud ja ööriided selga pannud, istusime minu voodil.
"Mis tuba see oli?" küsis Carolina. Kehitasin õlgu.
"Kas ainult mulle tundub nii, või ei ole seda tuba maja plaanil?" küsisin, ise ühte häärberi raamatukogu raamatut lehitsedes.
"Selle ja palju muud peame me veel välja uurima," ütles Carolina häälel, mis meenutas mõne superkangelase oma õudusfilmist. "Aga mitte täna, ma olen väsinud ja homme on koolipäev," jätkas ta haigutades ja puges teki alla. Peagi jäi ta magama ja kuna olin ka ise veidi unine, uinusin minagi.

***
"Äratuuuuuuuuuus!" hüüdis ema ja meie Carolinaga ajasime end vaevaliselt püsti. Sõime vaikides hommikust ja kiirustasime siis kooli.

***
Enamik minu klassikaaslasi oli juba kohal. Istusin Jacqueline'i kõrvale ja hakkasin teda ülejäänud klassikaaslaste kohta küsitlema.
"Mis tema nimi on?" küsisin, osutades ühele tagumises reas istuvale poisile.
"Keegi ei tea..." ütles Jacquelin teeseldud ohkega.
"Mis mõttes keegi ei tea?" küsisin üllatunult.
Jacqueline naeratas. "Vaata, ta nime kirjutatakse nii," ütles ta, sirgeldades vihiku nurgale Kazak. "Aga keegi ei oska seda hääldada. Ma pole kindel, kas ta üldse ise oskab... siis, tal on vend Moses ja õde Thurstie. Tema vanematel on ikka annet."
Vaatasin poissi hetkeks kaastundlikult. Siis jätkasin ma Jacquelini küsitlemist.
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32933
Registration date : 30/03/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeNelj Okt 08 2009, 17:05

Täiega hea. UUT ! ! !
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeReede Okt 09 2009, 14:44

10.peatükk

Peale tunde pidin tegema matemaatika järeltööd, sest õpetajad tahtsid mu nädalase koduõpe tulemusi näha.
Kui sain töö tehtud, seadsin sammud meie klassi garderoobi poole. Tõmbasin omale jope selga, kuid ei suutnud kingi leida.
“Kas sa otsid oma kingi?” küsis hääl mu selja taga. Keerasin end ringi ja nägin Kazak’it. Noogutasin, sest poiss paistis sõbralik.
\ “Need on kapi otsas. Joshua ja Remo loopisid neid.”
Vaatasin kapi poole ja nägin oma kingi. Katsusin neid kätte saada, kuid need olid liiga kõrgel.
“Tahad ma aitan?” pakkus Kazak ja vastasin jaatavalt. Kuni tema kapi otsa ronis, katsusin mingit vestlust arendada,
“Sul on huvitav nimi. Kust maalt see pärit on ja mida see tähendab?” küsisin.
Kazak muutus süngeks. “Ma ei ütleks, et huvitav,” teatas ta. Siis aga venis naeratus ta näole ja ta ütles:”Sa võid Wikipediast otsida. Palun, siin on su kingad. Kas sa elad kaugel? Ma võin su koju saata…”
“Isa tuleb mulle varsti järgi, aga aitäh pakkumast,” vastasin laialt naeratades. Vaatasin kella. “Mul on pool tundi aega.”
“Noh, me võime koos oodata,” pakkus Kazak. “Kuna me niikuinii riides oleme, võiksime siia lähedale kohvikusse minna.”
Kehitasin õlgu ja tõmbasin kingad jalga ning koti selga. Läksime koolist välja. Kohvik juba paistis. Astusime sisse ja värske saialõhn lõi meile ninna.
„Mis sa võtad?“ küsis Kazak. Ütlesin talle, et tellin ühe sidrunitee ja kohupiimasaia ning enne, kui ma seda müüjale öelda jõudsin, oli Kazak nii endale kui ka mulle kõik vajaliku ära tellinud.
„Mina maksan,“ teatas ta müüjale rõõmsa naeratuse saatel ja me istusime akna äärde kahesesse lauda.
Avastasin end mõtisklemast just juhtunu üle. Kas see oli sii kohting või mitte?
Ebamugavusest kergelt niheledes sõin oma saiakest ja rüüpasin teed peale. Kazak vaatas mulle pidevalt tähendusrikkalt otsa. Kui olin lõpetanud, tänasin teda söögi eest ja kiirustasin ukse poole. Poiss järgnes mulle ja pakkus, et võib mu koolikotti kanda. Noogutasin, selle asemel, et öelda, mida ma tegelikult öelda tahtsin-ei.
Sain Kazakist alles siis lahti, kui isa auto kooli ette keeras. Ronisin kergendustundega sisse.
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27017
Registration date : 13/09/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeReede Okt 09 2009, 20:26

Kazaki karakter tundub praegu täiega salalik, vms.
Sa minu arvamust oma jutu kohta tead, Sjuuuuuuuuper!

Aga osade pikkuse kohta noriks natuke. Võiksid veitsa pikemad olla. (a)
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeLaup Okt 10 2009, 11:18

Hmmmm... Kui ma lisan ühe osa päevas, siis ei saa need just väga pikad olla...
Ja kuna ma täna teatud põhjutel uut osa ei pane, siis luban, et homme saate pika Väga rõõmus


edit:
Mul on tõsiselt kahju, aga mu läppar ei luba enam wordi kasutada, nii et lähiajal uut osa ei tule Kurb
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32933
Registration date : 30/03/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimePüh Okt 11 2009, 14:27

APPI. Kurb Nõme arvuti. Kuri;Ma tahtsin uut osa juba, see on lihtsalt nii hea järjekas. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimePüh Okt 11 2009, 14:39

Kahju.
kas sa otse siia ei taha kirjutada ja hiljem Word´i coppida?
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimePüh Okt 11 2009, 18:09

Ei, mul pole internetti seal, selles mure ongi...
Aga ma võin 11. osa siia panna, ainult et see on lühike...
Homme läheme sinna esindusse, loodetavasti saab korda, aga kunagi ei tea...

11.peatükk

„Kes see poiss on?“ küsis isa, kui olin autosse roninud.
„Ah, Kazak on mu klassivend,“ ütlesin kiiresti ja hakkasin mugaval lauakesel koduseid ülesandeid lahendama.
...

Kohe, kui koju jõudsin, kahmas Carolina mu käsivarrest kinni ja vedas mu ülakorrusele. Istusime tema imepisikesele voodile ja ta hakkas kohe seletama: „Tead, ma mõtlesin natuke ja mõtlesin välja! See häärberi endine omanik ei olnudki mingi papi, ta oli neljakümnendates eluaastates. Ma uurin internetist järgi.“
Carolina ulatas mulle paberilehe, millele oli trükitud mingi pikk tekst. Asusin kiiresti seda lugema. Seal oli pikk jutt Kurt Neumann’i elust. Mu süda tegi kerge jõnksatuse, kui lugesin viimast lauset:“Kurt Neumann suri senini tabamata mõrvari kuuli läbi 24. juunil aastal 2009.“ Ohkasin. Minu sünnipäeval.
Värisevate kätega ulatasin paberi õele tagasi.
„Ma loodan, et saame selle müsteeriumi minu sünnipäevaks lahendatud,“ ütles Carolina tõsiselt.
„Mingit müsteeriumit ei ole ju!“ kraaksatasin mina talle vastu.
Carolina nägi solvunud välja. „Head aega! Mina lähen nüüd oma kabinetti,“ teatas ta ülbelt ja ronis meie salakoha poole.
Mõtlesin viivu ja otsustasin siiski kaasa minna.

Kui me olime alla jõudnud, potsatas Carolina arvuti taha ja mina otsustasin toa sahtlites tuulata, et midagi huvitavat leida.
„Kas sul parooli pole vaja?“ uurisin pooleldi uudishimust, pooleldi tahtmisest tekkinud vaikus katkestada.
„Tead, ma poleks iial uskunud, et täiskasvanud nii rumalad on ja panevad oma parooliks midagi nii kerget, kui Kurt1965.“
Naeratasin endamisi ning alustasin sahtlite sisu uurimisega. Leidsin esimesest sahtlist veidi veel mitte „parim enne“ või „kõlblik kuni“ kuupäeva ületanud snäkke. Pakkusin neid ka Carolinale ning pärast väikest nosimist asusime mõlemad oma tegemiste kallale tagasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimePüh Okt 11 2009, 19:15

Mhm,
Loodan, et saad kiiresti korda,
meeldis.
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimePüh Okt 11 2009, 19:19

Nii, ma ei suutnud kiusatusele vastu panna...

12.peatükk

Sahtlites tuhnides olin leidnud peale söögi vaid terve hunniku pabereid. Enamus neist olid mulle suuremas osas arusaamatus keeles, ehk siis saksakeelsed. Tüdisin üsna varsti ja ütlesin Carolinale, et lähen üles. Ta ühmas midagi, millest ma eriti hästi aru ei saanud. Kehitasin õlgu ning ronisin ja roomasin oma tuppa. Haigutasin ja otsustasin hambaid pesta. Läksin enda isiklikku imepisikesse pesunurka. Jäin end hetkeks peeglist vaatama ja nägin, et olin hoopis kenam, kui tavaliselt. Vahe oli selles, et mu silmad särasid. Mul olid nüüd sõbrad.
Siis, kui oma mõtetest ärkasin, kerisin end mõnusalt teki sisse ja asusin lugema raamatut, mille isiklikust raamatukogust võtnud olin. Minu õnneks olid pooled raamatukogu raamatud ingliskeelsed.
Veidi aega lugenud, kuulsin oma uhiuue mobiili mõnusat helinat. Kui mulle kohale jõudis, et keegi tõesti helistab mulle(seda polnud MITTE KUNAGI varem juhtunud), hakkasin elu eest telefoni otsima.
"Hallooooooo!" pooleldi karjusin torusse.
"Georgia? Mina olen Kazak," vastas helistaja. Läksin seda kuuldes näost punaseks ja mul hakkas veidi palav.
"Tere, Kazak. Kust sa mu numbri said?" uurisin, sest mäletasin, et ma ei olnud kohe kindlasti Kazakile oma mobiilinumbrit andnud.
"Markus andis selle mulle, tema sai selle Eliiselt, kes sai selle Jacquelinilt, kes sai selle sinult," ütles ta ühe hingetõmbega ja ma taipasin end mõtlemast, et tema aktsent on isegi nunnu. Selle mõtte eest virutasin end raamatuga- see ei olnud hea mõte. "Aiiiiiii!"
"Georgia? Mis juhtus?" küsis murelik hääl.
"Ah, ei midagi, ma siin virutasin endale raamatuga. Igatahes, miks sa helistasid?"
"Ma...eee... Ma tahtsin teada, kas sa kinno tahaksid minna... koos minuga?" Kazaki hääl oli nii arg, et ma pidin peaaegu ära ehmuma. Uhh, seda ma küll ei oodanud. Samas ei olnud keegi mind kunagi välja kutsunud. Noogutasin.
"Georgia? Vabandust, ma... Pole midagi.. Kui sa tulla ei taha..." pomises poiss.
"Ahh, mis? Ei, ei, ma tulen hea meelega. Noh, koolis leppime kokku?" vastasin rõõmsalt.
"Hästi, homme näeme! Head ööd!"
"Head ööd, Kazak," sosistasin. Ta pani toru ära.
Tagasi üles Go down
Cheinu
Hobugreif
Hobugreif
Cheinu


Female Postituste arv : 1314
Age : 28
Hüüdnimi : cheinu.
Punktid : 60
Galeoonid : 146
Aktiivsuspunktid : 28170
Registration date : 28/06/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimePüh Okt 11 2009, 19:53

Sellel Kazakil võiks kenam nimi olla. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27017
Registration date : 13/09/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimePüh Okt 11 2009, 21:08

Käi ära, kui heaaaaa!
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeEsm Okt 12 2009, 14:45

Cheinu kirjutas:
Sellel Kazakil võiks kenam nimi olla. Väga rõõmus

Pagan küll, mulle meeldib see nimi, sest see on omapärane ja totakas.
Ja see tähendab Kashasthani(ei kirjutanud õieti ma arvan) või siis mingit sõda/ülestõusu.

Mu klassiõed ja Pimsy(vist?) vihkavad seda nime... -.-
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 32933
Registration date : 30/03/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeEsm Okt 12 2009, 15:11

Suht savi see nimi ju. Jutt on igatahes Super hea!
Tagasi üles Go down
TikaaniSaiko
Lohetätoveeringuga tüdruk
Lohetätoveeringuga tüdruk
TikaaniSaiko


Female Postituste arv : 7477
Age : 27
Hüüdnimi : magic, Liis
Punktid : 600
Galeoonid : 162
Aktiivsuspunktid : 34360
Registration date : 09/07/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeTeis Okt 13 2009, 16:21

Nii, kuna eile uut osa ei tulnud, siis saate täna kaks.

Muide, Word on nüüd korras Väga rõõmus

13.peatükk

Viskasin telefoni koolikotti ja panin raamatu kapile ning tule kustu. Vaatasin aknast välja. Õues oli täiskuu.
Järsku nägin ma midagi, või õigemini kedagi. See oli hunt. Loom seisis suure kaljurahnu otsas, koon välja sirutaud, ja ulus täiskuu poole. Ta oli perfektne. Temas oli midagi nii ürgset ja kutsuvat, et ma ei suutnud vastu panna tema jälgimisele.
Olin nii lummatud, et ei teadnud, kaua ma hunti vaadanud olin. Äkitselt kuulsin mingit krabinat. "Tont!" kiljatasin ja hüppasin püsti. Hetke pärast avanes uks ja sisse tormas Adelaide.
"Gekuuuu, kus on tont?" küsis ta ärevuses olles. Järgmisel hetkel roomas mu tuppa Carolina.
"Tead, Adelaide, ma arvan, et Georgia nägi lihtsalt õudusunenägu," seletas Carolina mulle kiuslikult naeratades. "Jaaa, aga sina ei pea midagi kartma, sest sina oled piisavalt tark, et mitte õudusunenägusid näha," jätkas ta, ise samal ajal veel kiuslikumalt naeratamas. Ma ei kannatanud seda naeratust, see tähendas, et Carolinal on tulnud järjekordne tujukushoog ja ta kavatseb mind lähiajal võimalikult palju häbistada. Sel ajal oli parem teda ignoreerida, kuigi tavaliselt ei suutnud ma seda teha.
"Addy, sa võid nüüd rahus oma tuppa minna," ütlesin Adelaide'le naeratades ja saatsin ta tema tuppa. Kohe, kui tagasi jõudsin ja ukse pauguga sulgesin, hakkasin ma Carolina peale karjuma.
Carolina vaatas mulle täiesti arusaamatult otsa. Hetke pärast hakkas ta käega minu nina ees vehkima, justkui oleksin ma segast ajanud.
Järsku kuulsime koputust. "Jaaaaaaa!” karjusin, ise tähele panemata, kui vihaseks ma nii tühise asja pärast nii kiiresti saanud olin.
Isa astus sisse ja põrnitses meid. “Georgia, kas sa palun talitseksid oma hormoone?” palus ta, enne kui ta lahkus.
“Jaaa, Georgia, kas sa palun teeksid seda?” kaagutas Carolina naerdes, enne kui ta läbi seinaavause oma tuppa roomas.
Pugesin teki alla ja jäin peaaegu kohe magama.


14.peatükk

Hommikul ärgates oli mul kohutav peavalu. Vaevaliselt end voodist välja keeranud, lendasin kõva mütsuga vastu vana puitpõrandat. Ähkides ajasin end oma kahele tudisevale jalale ja sammusin trepikäsipuu toel söögisaali.
„Georgia? Kallis, sa näed kahvatu välja,“ ütles ema, kes just samme kuuldes köögist kohale tõttas.
„Mul on veidi paha olla,“ ühmasin toolile istudes.
„Tahad sa teed või vett?“ küsis ta, ning vastasin, et sooviksin ehk tõesti klaasikest vett.
Kui ma olin piisavalt joonud, küsis ema:“Kas sa kooli saad minna?“
„Ma ei tea, pea valutab kohutavalt. Aga äkki Kazak mõtleb...“ jätsin lause pooleli, kuid oli juba hilja.
„Kes see Kazak on?“
’Ema, mul on väga paha olla,“ oigasin ja ma tõesti tundsin, kuidas ma näost punaseks läksin,“ma lähen parem pikutama“. Jooksin-kui seda pooleldi lonkamist nii saab kirjeldada-kiiresti trepist üles oma toa poole. Oleksin peaegu Carolinale otsa komberdanud, sest ta tuli just siis uksest välja, kui mina tema toauksest möödusin.
„Hei, vaata kuhu sa tormad!“
Temast välja tegemata ronisin voodisse ja jäin pärast pikka uimerdamist uuesti magama.
Unest äratas mind telefonihelin. Sirutasin käe oma mobiili järele ja vastasin ilmselt kuidagi ebamääraselt.
„Georgia? Okei, vabandust, ma ei tahtnud sind eile kuidagi solvata või midagi ja ma mõistan, kui sa ei taha minuga kinno minna, ma lihtsalt arvasin eilse põhjal, et sa tahad, igatahes sa ei pea selle pärast koolist puuduma ja siis ma tahtsin sulle veel öelda, et ma võin kõik su vajalikud kooliasjad sulle koju tuua,“ ütles Kazak ühe hingetõmbega.
„Kazak,“ sosistasin, sest mul oli ka kurk valutama hakanud,“ma ei puudu selle pärast koolist ja ma tahan küll sinuga kinno tulla. Mul lihtsalt pea valutab ja kurk on haige. Sa ei pea siia tulema, sa võid kõik asjad mu õe kätte viia, ta käib kuuendas klassis. Tema nimi on Carolina.“
„Aga ma tahan tulla!“ protesteeris tema. „Kus sa elad?“
„Neumannide häärberis. Kas sa tead, kus see on?“
„Jaaa. Näeme varsti!“ lisas ta ja pani toru ära.
Tagasi üles Go down
Forgotten-
Ra'zak
Ra'zak
Forgotten-


Female Postituste arv : 489
Age : 29
Hüüdnimi : kiska
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27017
Registration date : 13/09/2009

Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitimeTeis Okt 13 2009, 20:11

Jaa, mulle meeldib. Ja Kazak meeldib ka, juhhei! Naeratab
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)   Mõrvade Häärber(Lõpetatud!) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mõrvade Häärber(Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Omalooming :: Järjejutud-
Hüppa: