Hp fännid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hp fännid

Tore foorum kõikidele Harry Potteri fännidele. https://hpfannid.forum.co.ee
 
PealehtPortalGalleryOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Transformerid: Langenute kättemaks

Go down 
4 posters
AutorTeade
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30684
Registration date : 23/02/2008

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 19:30

Sam Witwicky (Shia LaBeouf) tahaks pöörata oma elus uue lehekülje, aga paraku osutub normaalne tudengielu võimatuks. Probleeme ei tekita mitte Sami seksikas pruut Mikaela (Megan Fox), vaid autobotid, kellel on vaja jälle Sami abi, et asuda võitlusesse oma suurima vihavaenlase, decepticonide vastu.

”Transformerid: Langenute kättemaks” on tipptasemel eriefektidest küllastunud suurejooneline järg 2007. aasta ülemaailmsele kassahitile. Lavastajaks on selgi korral Michael Bay (”Kaljukindlus”, ”Armageddon”), osades Shia LaBeouf (”Indiana Jones ja Kristallpealuu kuningriik”), Megan Fox (”How to Lose Friends and Alienate People”), Josh Duhamel (”Las Vegas”), Tyrese Gibson (”Kiired ja vihased 2”), Kevin Dunn (”Vicky Cristina Barcelona”), John Turturro (”Viharavi”) jt.

Transformerid: Langenute kättemaks 12

Käisin seda eile(04.07) Coca Cola Plazas vaatamas ning mulje filmist oli HEA. Ma pole esimest filmi näinud, kuid see... Õh, mulle meeldivad nüüd robotid Väga rõõmus

Anyways, kes on näinud/kavatsevad vaatama minna, siis võtke teatavaks, et see pole mitte ainult hull põnevusfilm vaid ka komöödia, mille naljadest saab igaüks aru. Vähemalt ma arvan nii. Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 31123
Registration date : 28/04/2009

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 19:36

Ma käisin Count Williamiga vaatamas. Tõesti oli hea. Nats rohkem märulit kui esimeses.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30684
Registration date : 23/02/2008

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 19:37

Millal te vaatamas käisite? Väga rõõmus
Mhm, märulit oli. Ma ei tea isegi miks, aga ma muigasin siis, kui Sam pidi surema ja siis kui suri Prime. *Sobb* See oli nii ebasüdamlik stseen. Naerab
Tagasi üles Go down
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 31123
Registration date : 28/04/2009

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 19:41

Ei mäletagi. Mitte just ammu.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30684
Registration date : 23/02/2008

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 19:43

M, okei.
Ei, hale värk filmi juures oli see, et kui ma tahtsin saalist väljuda (pime oli, film ka käis veel), koperdasin ma trepi peal ja oleksin vastu seina lennanud. Tüüp, kes minu lähedal istus, hakkas naerma selle üle Väga rõõmus
Hästi armas Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 31123
Registration date : 28/04/2009

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 19:46

Miks siis üldse välja minna?
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30684
Registration date : 23/02/2008

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 19:50

Ma ei tea. Ma tahtsin omale kokat osta. Naer
Tagasi üles Go down
droideka
Kantsler
Kantsler
droideka


Male Postituste arv : 3569
Age : 26
Hüüdnimi : Droi...
Punktid : 510
Galeoonid : 511
Aktiivsuspunktid : 31123
Registration date : 28/04/2009

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 19:52

Mina ostan alguses ära ja rohkem mitte. Aga kahjuks ma alati joon selle umbes reklaami ajal ära ja filmiks ei jäägi.
Tagasi üles Go down
Miseria
Kantsler
Kantsler
Miseria


Female Postituste arv : 3324
Age : 30
Hüüdnimi : Mia .
Punktid : 610
Galeoonid : 651
Südamed : 6
Aktiivsuspunktid : 30684
Registration date : 23/02/2008

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 19:54

Ma joon palju lihtsalt. Pealegi sõin ma sel päeval hommikusöögiks ainult banaani ja võib öelda, et see Cola mida ma jõin, oli kõige kasulikum jook kuni kella 12ni Väga rõõmus
Tagasi üles Go down
Jossu
Paparatso
Paparatso
Jossu


Female Postituste arv : 5464
Age : 29
Hüüdnimi : Nüüd ja igavesti: Jossu
Punktid : 260
Galeoonid : 111
Aktiivsuspunktid : 33193
Registration date : 30/03/2009

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimePüh Juul 05 2009, 22:17

Tahaks ka vaatama minna, aga aega pole.
Tagasi üles Go down
Grey Visual Blackwing
Nõid
Nõid
Grey Visual Blackwing


Female Postituste arv : 672
Hüüdnimi : Grey, G.V
Punktid : 10
Galeoonid : 11
Aktiivsuspunktid : 27913
Registration date : 19/06/2009

Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitimeReede Sept 18 2009, 15:22

Käisin oma sünnal!
Hea, aga lõpp läks veidraks kätte...
Btw, kui me sõbrannaga hiljuti Gi.Joe'd vaatamas käisime, siis ta jäi kinos magama ja ei näinudki eriti filmi^^
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Transformerid: Langenute kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Transformerid: Langenute kättemaks   Transformerid: Langenute kättemaks Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Transformerid: Langenute kättemaks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hp fännid :: Muu :: Lahedad filmid-
Hüppa: